Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca odpowiedzi

Pytanie o Clonazepam

Polecane posty

Gość poszukująca odpowiedzi

Czy po zażyciu tego leku źrenice są poszerzone czy zwężają się? prosze o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca odpowiedzi
nie mogę znaleźć nic w googlach na ten temat, może ktoś kto zażywał mogłby mi udzielić odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pytasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja biorę ten lek bardzo długo, najpierw rok bez przerwy( zalecenia specjalistki- pani psychiatry), teraz też ponieważ nie znalazłam nic równie skutecznego. Jeśli chodzi o moje źrenice to nic się nie zmieniły. Chyba, że przesadzisz z dawkowaniem, ale nawet w takim wypadku nie było opisanych objawów. jedynie spałam w nocy aż trzy godziny. Ale zalecam ostrożność i konultacje z BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ. ja w tej chwili sama sobie pomagam ale pewnie nizbyt dobrze postępuje. ale oczka mam oki, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
Tronskowa mozesz pozwac swojego lekazra psychiatre do sądu. czy wiesz ze ten lek (a wlasciwie to narkotyk )z grupy benzodiazepin jest silnie uzalezniający?!czy wiesz ze juz po ok 3 tygodniach reguralnego stosowania odczujesz skutki odstawienia gorsze niz odstawienie heroiny!!?czy ty wiesz o tym ze te leki powodują silne stany lekowe i depresję? Ja wiem bo brałam lorafen ok 2 miesiacy-nikt mnie nie uprzedzał o uzalenieniu.za peirwszym razem sie nie udało(potworne lęki,bol całego ciala itp)ale za drugim razem juz tak.Nie biorę tego gówna.i nie radze nikomu lekow z grupy benzodaizepin.!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaaaaaaaaaaa*
ja to brałam - i jakoś się NIE uzależniłam ! Stosowałam ściśle określone dawki i odstawiłam beż żadnych takich objawów !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
jesli brałas małe dawki i przez okres krotszy niz miesiac to wiadomo ze łatwiej odstawic.ja ktos siedzi w tym syfie dłuzej to kaplica.poczytajcie sobie o lekach z grupy benzo to sie załamiecie.zreszta wiem bo przeszłam przez to.nie brałam długo i moze dzieki temu dałam radę odstawic choc wspamagając sie Doxepinem(na leki i depresję)bez tego nie dałabym rady.Uwierzcie mi ze te leki to slepy zaułek i wspólczuję tylko tym ktorzy sa od niego uzaleznieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukująca odpowiedzi - jeszcze taka rada - NIGDY nie wierz osobie uzależnionej od heroiny, jest w stanie wcisnąć Ci każdy kit bez mrugnięcia okiem. Pozdrawiam noworocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×