Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czacza cza

SIMPLIQ

Polecane posty

Gość czacza cza

czy ktoś juz go brał? ja biorę od tygodnia, bez ćwiczeń, jedynie z lekkim umiarkowaniem jedzenia, dziś na wadze - 1,3kg :) czy u kogoś jeszcze podziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja nie bralam tych tabletek ale mam zamiar... a moga bys powiedzec cos wiecej o efektach i czy nie czujesz sie po nich zle cz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena tego
leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
tez chce wiedziec ile kosztuje i na ile starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ceny wahają się na allegro od 25zł do 30. 120 tabletek. Do 6 na dzień bierze się, na pewno po 1 przed posiłkiem. Wystarczy poszukać info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
dziekuje;) poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam w aptece za 45 zl , na alegro taniej bo ok 30 zl ale plus koszt przesylki to prawie to samo bede miec w poniedzialek to zaczne od wtorku je brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simpliqq
ja biore i mam mega przeczyszczenie po nich. juz mnie to meczy bo co zjem to zaraz lece do kibla. nawet jezeli wezme 1 na dzien a nie przed kazdym posilku. jestem ciekawa czy to tylko na mnie tak dziala. od 2 dni nie biore i mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbijamy kilogramy
jak efekty ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma cudownych tabletek na odchudzanie, no chyba że takie co powodują mnóstwo skutków ubocznych. Simpliq ma w składzie trochę ziół i trochę owoców. No i chrom. Zamiast faszerować się jakimiś dziwactwami proponuję ruszyć tyłki i zadbać o rozsądne odżywianie. Waga sama nie spadnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×