Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu nie wiem

Syn dostal zadanie domowe, pomozcie!!!!

Polecane posty

Gość poprostu nie wiem

Zeby bylo zabawnie to dzis zadzwonila do mnie jego wychowawczyni ( 1 klasa) ze dala mu do domu czytanke i zeby na jej podstawie zrobic plakat. Wszystko ok ale mowila o tym tak jakbym to ja miala zrobic tzn cos pani wymysli itp. Czas jest do srody. Problem pierwszy jest taki ze ja raczej noga z plastyki jestem, a po drugie (bajka ma tytul Kalif i bocian) nie mam zielonego pojecia co zrobic. Bajka jest durna i w zaden sposob nie wiem co na tym plakacie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bociana narysuj i dopisz
proszę mnie dopisac do dziennika skoro ja "mam cos wymyślić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
hahaha madry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty narysuj
koślawo bo koślawo a dziecko niech pokoloruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerysuj z okładki
Gość poprostu nie wiem
no co wy , Pani przez telefon mowila ze plastelina, albo farbami :P a mlody mi tera mowi jeszcze wspominala o bibule, albo zeby zrobic z zapalek badz wyszyc. Sory ale zeby 7 latek mial takie plakaty robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
wlasnie tez sie zastanawialam nad okladka ale nie wiem czy nie glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerysuj z okładki
idz po najmniejszej lini oporu-przerysuj-farbki i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerysuj z okładki
a co ma robic reszta klasy????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do pani i powiedz, że młody nie potrafi wyszywac, a Ty do szkoły podstawowej chodziłaś kawał czasu temu... i jakbyś chciała się bawic w plakatowanie, to zostałabyś przedszkolanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
tez plakaty, ponoc pani wszystkim kazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Nauk
Jesteście zjebane nawet nie umiecie narysować jebanego bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
szczerze to tak bylam zaskoczona tym telefonem ze mnie zatkalo, zreszta bylam co dopiero w szkole i tak se rozmawialysmy i mowilam jej ze czasami nie wiem w co rece wsadzic bo w domu mam jeszcze dwojke dzieci (ale nie narzekam) , to mi jeszcze dowalila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
sluchaj bociana to ja umie namalowac, ale to ma byc PLAKAT a nie jakis pieprzony portret bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjkgfdgfdsgfdsg
To Qwa rysuj a nie na forum dupe zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihtdsnfka
ale wy kurwa wszyscy kreatywni jestescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerysuj z okładki
w taqkim razie zrob karykature- co wyjdzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mówic a spiewac
tak sie posmiałam na tym wątku ze szok dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burekkk
Bosh... Narysuj bociana w turbanie, daj jakieś kolorowe tło, może jakiś budynek a'la Taj Mahal malutki gdzieś z boku na jakimś wzniesieniu. Z resztą to nie Ty masz malować, a Twoje dziecko. No niestety ale chyba sobie nie wyobrażasz, że 7-latek będzie sam odrabiał lekcje? Już nie pamiętasz jak mamuśka musiała nad Tobą siedzieć? Ja pamiętam czasy podstawówki. Widocznie olewasz dziecko i nie pomagasz mu w obowiązkach szkolnych skoro nauczycielka musiała aż dzwonić do Ciebie. 7 latek jest w stanie zrobić plakat. Jeśli Twój nie jest, to do szkoły specjalnej. Mam bratanka, który ma 5latek i co oni tam w przedszkolu wyprawiają to masakra. Wyklejanie, kolaże, rzeźbienie. Jak mój bratanek potrafi takie rzeczy, to coś Ty robiła z tym 7 latkiem skoro nie potrafi nawet głupiego plakatu zrobić? Biedne dziecko. Wycinać i pisać pewnie też nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiecie, ze niektorzy nie maja zielonego pojęcia jak coś narysować :P ja np umiem rysować ale są ludzie którzy siadają przed kartką papieru i mają pustkę w głowie... nie mają pojęcia jak się do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASILEK TYLKO
Burekkk- dobrze ze Ty pisac potrafisz (Bosh) .... ja nie pamietam, zeby moja mama musiala mi pomagac w rysowaniu :P jakos nie przypominam sobie tez zebym wielkie plakaty robila :P jesli juz to w klasie i to grupowo a nie samodzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest jakaś paranoja
mam syna w 2 klasie i to samo nauczycielka do nas mówi że mamy pracować??? co to kurka wodna ma być?? ja swoja podstawówkę juz dawno skończyłam i NIKT mi nie pomagał ba.... jeszcze mi się dostawało jak tylko cokolwiek było nie tak! ok rozumiem czasy się zmieniły - że dziecku trzeba pomagać, pilnować - ale robić za nie??? - niech mi ktoś wytłumaczy jaki ma być cel dydaktyczny takiego postępowania? a u nas nauczycielka wrecz faworyzuje uczniów którym matki w zeszytach piszą - rysuja za nich itp - ja nie mam zamiaru! to syn chodzi do szkoły nie ja - mogę wytłumaczyc - przepytać - robić za niego nie będę....cóż chyba nici z wzorowego ucznia :P na szczęści mam to w nosie... autorko - jakby do mnie nauczycielka zadzwoniła z takim "prikazem", że mam za dziecko zrobić plakat - to bym ja po prostu WYŚMIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle muszę przyznać, że dzisiejsza podstawówka, gimnazjum to jedna wielka porażka. Liceum jeszcze jako tako potrafi funkcjonować. System szkolnictwa to my mamy... do wymiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest jakaś paranoja
no właśnie- co z tego że dziecko będzie miało piękny rysunek czy równiutkie literki w zeszycie - jeśli to nie jego praca? nie ono wyćwiczyło sobie rękę - nie jego wyobraźnia pracowała przy malowaniu? wolę żeby syn miał koślawo w zeszytach - ale żeby się czegoś nauczył! nie wiem czy ja jestem nienormalna czy to swiat zwariował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie wiem
dzieki dziewczyny, sek nie w tym ze ne bardzo umie rysowac ( zdrarza sie ze cos mi wyjdzie :P ) ale w tym ze odnioslam wrazenie ze ona wymaga plakatu na miare moich a nie syna mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest jakaś paranoja
co do plakatu: może spróbujecie zrobić kolaż? tzn powycinacie coś z gazet lub zrobicie wydzierankę? to nie wymaga umiejętności rysowania a może być ciekawa alternatywą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka mojej koleżanki pisała jej w zeszytach........... nawet w 3 technikum...... moja koleżanka niedawno zrezygnowała ze szkoły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×