Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropka_Bordo

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witajcie, Może to dziwne, ale mam 23 lata i mimo iż studiuję, mam chłopaka i 1 przyjaciółkę bardzo brakuje mi bliskich osób. Chciałabym się z kimś zaprzyjaźnić, móc polatać po sklepach, dyskotekach, porozmawiać o wszystkim i niczym. ech.. Kocham muzykę, rowery, malowanie na szkle i inne plastyczne zabawy:) Aha i jestem z Białegostoku, jeśli chcesz mnie poznać napisz: kropka_bordo@o2.pl czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl juz tu kiedys topik dla samotny ch:) i byl wbrew pozorom oblegany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
Czemu nie masz wiecej tych przyjaciol (nie tylko przyjaciolek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
jaki wampir?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy wampir emocjonalny..bo ja wiem. mam koleżanki ale niestety nie mają za dużo czasu, kolegów też, a mi brakuje kogoś od serca, bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam że może tak kogoś znajdę. sama nie wiem, wstydzę się podejść do kogoś na studiach, a poza tym nie mam możliwości poznawania nowych ludzi bliżej, bo i jak w moim wieku? na dyskotece na ktorej jestem z chłopakiem?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie:) ale związek to nie wszystko, a żeby był zdrowy to nawet trzeba mieć przyjaciół.. miałam wspaniałych ludzi ze sobą ale rozjechaliśmy się na studia i czar prysł, mam teraz znajomych, ale albo są w depresji i z nikim się niemal nie widują, albo właśnie się hajtali więc wiadomo- chcą spędzać czas tylko z druga połówką.. a mi jakoś tak samotnie:( fakt straciłam kilka przyjaźni, parę na własne życzenie- własny błąd i nie dało się już tego naprawić, ale trzeba żyć dalej i umieć pozwolić komuś odejść jeśli tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
mam teraz znajomych, ale albo są w depresji i z nikim się niemal nie widują Powaznie? Ilu takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamm to samo od kiedy wyjechalam za granice... mialam kilkoro znajomych ale wrocili do Polski, reszta znajomych zostala w Polsce tak wiec zostaje mi maz i komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chętnie poznała kogoś, kto mógłby stać mi się bliski. mam faceta, parę przyjaciółek/przyjaciół. ale z wyjątkiem jednej, wszyscy daleko/zapracowani/zajęci rodzinami. teraz idę spać, ale jutro chętnie pogadam. Pozdrawiam Korpka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ce o jak ktos wpadl na fajny pomysl....mi brakje przyjaciol bo,,,,,wszyscy mi umieraja: powaznie...wiec uwazajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sąsiednim temacie ktoś wpadł na super pomysł, piszmy z jakiego miasta jesteśmy a może znajdą się choć 2 osoby z tego samego:) Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie napiszę na forum z jakiego jestem miasta :P ale nie jest to Białystok :( mimo wszystko chętnie popiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×