Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solenizantka26

Tablety Kiano

Polecane posty

Gość solenizantka26

Napaliłam się strasznie na tableta. Przyda mi się na co dzień do czytania, słuchania, super sprawa. Nie chce dużo wydać i tez nie mam potrzeby mieć super sprzętu. Wystarczy przyzwoity i żeby się nie posypał...przeczytałam o tabletach Kiano, to nowość http://nt.interia.pl/wiadomosci/news/zip-i-blade-linia-polskich-tabletow,1657005,2258 co myślicie? a tu ceny: http://kiano.pl/tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowózka
ładne :) nie znam się na parametrach, ale mój kuzyn mówi że dla mnie w sam raz wystarczy do celów rozrywkowych. Może się skuszę, mam niedługo urodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flyon
To nawet dobrze się składa, że są na rynku tablety od polskiego producenta, skoro tak to zakładam, że cenowo nie wypadają najgorzej co oznacza, że mogę sobie na to pozwolić hahahaha W każdym razie chętnie przetestuję to i tamto... najlepiej model jak najbardziej profesjonalny, lubię takie gadżeciory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greszna
Niższa klasa niż ipad ale cenowo bez porównania. Na polski portfel to zdecydowanie trafniejsza opcja. Patrząc pod kątem możliwości tego tabletu, to z tego co widzę linia Blade jest ok. Ma dość dobre parametry i jeśli chodzi o design to również dobrze to wygląda. Jestem ciekawa czy firma wprowadzi na rynek jeszcze jakieś. Chociaż jak na początek 4 tablety to całkiem niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna78
zastanawiam się czy nie kupić mojemu synowi Zipa, u niego prawie wszyscy w klasie maja tablety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkain
Jeszcze trochę i będzie wstyd nie mieć tableta. Kiedyś komputer, później telefon a teraz tablety, ciekawe co będzie następne. Ja osobiście sama zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna78
to nawet nie kwestia mody, ale wygody...dzieciak będzie czytał lektury z tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resor
zastanawiam się właśnie nad tabletem i o jeden z rozważanych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna78
a ktory byś radził dla 12 letniego chłopca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandada
u mnie świetnie sprawdził się chyba najtańszy tablet jaki znalazłam z firmy wacom http://www.kupujemy.pl/bamboo-a6-cena-sklep.html dałam za niego ok. 200 zł, ale super się sprawdzil w warunkach studenckich, bo można w nim podkreślać tekst czymś w rodzaju długopisu. Tak więc niska cena nie zawsze musi oznaczać coś gorszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna78
ale nie moge znaleźć do tego żadnej specyfikacji, parametrow...:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiooona
no mi odpowiada na pewno bardziej:)! Tablet za darmo, czemu nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer_linka1
Szczerze, to obczaiłam ostatnio konkursy, w których taki tablet można nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda00
Też chciałbym taki tablet jeszcze z etui.. nie mam weny dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisaloffe
Polecam samsung galaxy tab:) Bylam osttanio u kuzynki i ona sobie go kupila, naprawdę swietna rzecz do przegladania zdjec, ogladania filmow czy czytania. I dzialal bardzo szybko, tzn nie bylo zadnego opoznienia jak w starych iphonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tablet i rzeczywiście jest to fajne i wygodne urządzenie szczególnie w podróży i w sparawach zawodowych się przydaje, ale do takiej drobnej rozrywki w domu też jest fajny, teraz na rynku jest wiele fajnych urządzeń w rozsądnych cenach, ja mam tablet Vordon http://allegro.pl/tablet-android-vordon-wi-fi-2x-usb-nowy-gwarancja-i2180168387.html spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka4
ja z tabletu korzystam własnie w podróży oraz na spotkaniach z klientem. Tablet zawsze mam przy sobie, wrzucę do torebki i nawet nie czuję, a lapek to już spory ciężar. Jak potrzebuje skorzystać z neta i zrobić coś poważniejszego to siadam w kafejce, udostepniam neta z komórki i pracuję na tablecie i wystarcza to. Mam takiego i boxa eos pccentre.pl/article/show/tablet-ibox-eos/id=18058 - niedrogi sprzęt, a w opisanych przeze mnie sytuacjach dobrze się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te z iboxa są super, nie za drogie, ale też bardzo dobre, mają duże ekrany, są bardzo proste w obsłudze, można spokojnie na nich pracować i oglądać filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory wybór znajdziesz na stronie serwisu fajnej porównywarki cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ znajdziesz sklep gdzie kupisz w najniższej cenie i masz wszystko w jednym miejscu, w zasięgu ręki polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita_1919
ja kupowalam w media expert, bo tam akurat na raty mozna, a nie moglam na raz wydac pieniedzy ;) i chwale sobie bardzo to urządzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×