Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ten proszek Surf jest świetny

Polecane posty

Gość gość

Wyprane rzeczy pachna caly dzien i są świeże miękkie i wygodne jak nowe; serio i pieknie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile placą za pisanie takich postów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nic ale muszę go pochwalić bo naprawdę jest genialny najlepszy z jakim w życiu się spotkalam i pisze to za darmo. Po prostu chce zeby ludzie pachnieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest proszek z biedry więc jak może być lepszy niż np persil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to z biedry? To jest całkiem nowy przecież go reklamuja. Z żadnej biedry ja kupuje go w carefourze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to z biedry ? a, no tak sam go dziś tam widziałem to proszek dla biedoty, proszę : http://www.biedronka.pl/pl/product,id,21834,name,proszek-do-prania-surf-40-pran-2-8-kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest produkt biedronki tylko go tam sprzedaja tak jak snickersy np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest w biedrze więc jest dla biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio moja siostra i matka widziały aktora z m jak miłość w biedronce i to nie pierwszy raz. Ja tez widzialem innego pracujac w carrefourze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prosze Biedronka mu smierdzi a pewnie zyje z pieniedzy Matki i siedzi przed Kompem ktorego Matka kupila i pisze jaki to on bogaty hah , wlasnie tacy wybrali piSS , nie lubią co Niemieckie ale Persil i Ariel to chwali i do tego pewnie Audi to dobra fura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yłąka
Ale dyskusja ;) No a wracając do proszku, to też go ostatnio kupiłam pierwszy raz, akurat był w promocji, no i fakt, zapach mega, na pewno kupię ponownie. Z praniem też sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiausia
A sprawdzałyście kapsułki? Warto je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki jak inne, Ale ma ładny zapach różowy jest spoko, ale ten taki w kolorowym opakowaniu niebiesko złote ma bardziej intensywny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiausia
Ale nie sprawdził się, bo? Takie "nie, bo nie" to trochę za mało. Dziewczyny chwalą, ja też zadowolona jestem. Tylko kapsułek nie próbowałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananammamma
W biedrze bywa w jeszcze lepszej cenie, jak i inne markowe proszki. W ogóle nie rozumiem jakie znaczenie ma sklep, w którym go kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedra nie jest sklepem dla biedaków - nie wiem skąd takie stareotypy :/ W biedrze jest drogo, dużo drożej niz np w kauflandzie. Co do proszku - niezły, ale ja jednak mam sentyment do lovelli. Jakoś tak sie przyzwyczaiłam do jej neutralnego subtelnego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mamy zarobki jak nas robią w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi ma slabe zarobki patrzac na ceny.Tyramy jak biale murzyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoleum
Jakim cudem rozmowy schodzą na takie bezsensowne kierunki. Biedrona jak biedronka, kto chce to kupuje. Ja np Surf kupowałam ostatnio w Selgrosie. Całkiem nieźle cenowo wyszło, a sam płyn dość wydajny i świetnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzma
W Biedronce bralam jak była promocja, ale ostatnio znalazlam go też w Auchan więc wziełam. Tym razem takie duże rodzinne opakowanie tabletek, 42 sztuki wziełam tego Hawaiian Dream. Zapach przecudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knoppik
Boski jest i nie ma co zaprzeczać. Pięknie pachnie. To było pozytywne zaskoczenie, bo sądziłam że taki zapach długo sie nie utrzyma, ale pachnie nawet po schowaniu do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek9988
Ale się uczepiliście tej biedronki. Jak najlepszego szampana będą sprzedawać w biedronce to też nie kupicie, bo "z biedronki"? A ja akurat surf lubię, kupuję gdzie akurat jest w promocji, ostatnio w lidlu nawet był, jeśli się nie mylę to 60 prań za 25 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn

Kapsułki żenada nie pachnie pranie nie dopiera i co najważniejsze zniszczyłam sobie tym  ubrana na prawie każdym ubraniu zrobiły mi się dziwne plamy których nie da się doprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surf

Proszek surf jest dostepny w irlandii,  uzywalam go zanim wszedl do pl sklepow,  ale szału nie ma,  nie dopiera np bialych skarpetek,  pieknie pachnie to fakt,  ale preferuje jednak ariel 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z dopieraniem ani białych ani kolorowych ciuchów, a używam tego proszku w różnych wersjach zapachowych już od dawna. Ostatnio udało mi się kupić kokosowy, to chyba nowość, bo wcześniej się z nim nie spotkałam, ale pachnie super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×