Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Umowilam sie z facetem przez internet, a on dalej jest na portalu randkowym

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu, niby wszystko super, spotkanie udane. Tak twierdził. Odezwał się od razu po, piszemy, rozmawiamy codziennie. Ostatnio zauważyłam ze dalej jest aktywny i na pewno pisze z innymi. I nie wiem co mam myśleć o tym, pewnie jednak nie spodobałam mu się? Myślałam czy by nie zaproponować drugiego spotkania, ale w takiej sytuacji najlepiej odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupskiem mu poszczuj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z Nim szczerze. Domysły nic nie dadzą, a tak będziesz miała jasną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pewnie lovelas, łamacz serc zerwij z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
jak dobrze idzie to umow sie, co to ma do rzeczy? niech se pisze z innymi, wazne, w koncu on tez ciebie nie jest pewien. jak ustalicie, ze jestescie zaklepana para, to wtedy dopiero warto porozmawiac o zasadach korzystania z portal randkowych lub nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy szczery będzie. Nagmatwałam bo powiedziałam że stanowczo nikogo nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak kazdy lachon lecisz na burakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty możesz wiedzieć na kogo "lecę"? Łatwo wrzucać wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Skoro stanowczo nikogo nie szukasz to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa po jednym spotkaniu wymagac Od niego wylacznosci. Jeszcze nie wiecie, Jak sie wam ulozy, czy w ogole nastapia kolejne randki Wiec on ma Prawo szukac dalej I umawiac sie z innymi, Ty rowniez, poki co jestescie wolni, zaczeliscie sie dopiero poznawac. Nic nie stoi na przeszkodzie zebys umowila sie z innym, moze bedzie fajniej niz z tamtym? Tego nie wiesz ale warto probowac , takie prawa portali randkowych. A Ty skasowalas juz konto lub zrezygnowalas z pisania na nim z innymi facetami? Moze zbyt pochopnie ograniczasz sie do niego. Wyluzuj I daj czas tej znajomosci, jak macie byc razem to bedziecie I wtedy dopiero powinniscie zrezygnowac z Kont na takich portalach, Jak juz bedziecie oficjalnie razem. Przedwczesnie nie ma co byc ,,wiernym" po 1 randce bo facet ma inne opcje I je pewnie sprawdza, Ty rob to samo zeby nie Okazalo sie ze to byla 1wsza I ostatnia randka a Ty zaprzepascilas Inna znajomosc z neta, z facetem z ktorym do tej pory dobrze Ci sie pisalo ale zrezygnowalas z pisania dla tego pierwszego pana...a mogla to byc owocna znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa po jednym spotkaniu wymagac Od niego wylacznosci. Jeszcze nie wiecie, Jak sie wam ulozy, czy w ogole nastapia kolejne randki Wiec on ma Prawo szukac dalej I umawiac sie z innymi, Ty rowniez, poki co jestescie wolni, zaczeliscie sie dopiero poznawac. Nic nie stoi na przeszkodzie zebys umowila sie z innym, moze bedzie fajniej niz z tamtym? Tego nie wiesz ale warto probowac , takie prawa portali randkowych. A Ty skasowalas juz konto lub zrezygnowalas z pisania na nim z innymi facetami? Moze zbyt pochopnie ograniczasz sie do niego. Wyluzuj I daj czas tej znajomosci, jak macie byc razem to bedziecie I wtedy dopiero powinniscie zrezygnowac z Kont na takich portalach, Jak juz bedziecie oficjalnie razem. Przedwczesnie nie ma co byc ,,wiernym" po 1 randce bo facet ma inne opcje I je pewnie sprawdza, Ty rob to samo zeby nie Okazalo sie ze to byla 1wsza I ostatnia randka a Ty zaprzepascilas Inna znajomosc z neta, z facetem z ktorym do tej pory dobrze Ci sie pisalo ale zrezygnowalas z pisania dla tego pierwszego pana...a mogla to byc owocna znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację. A wypada mi zaproponować spotkanie czy powinnam czekać aż on to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie codziennie spotyka się z inną będzie sobie mógł wybrać na końcu. Chyba że jest typem który nie wybiera tylko ru/cha co się da a resztę odrzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czyjej inicjatywy wyszlo to pierwsze spotkanie? Na Twoim miejscu poczekalabym az on zaproponuje kokejne spotkanie, jesli my sie podobalo to Sam je zaproponuje. A Ty masz konto na tym portalu, piszesz jeszcze z innymi? Radze nie ograniczac sie tylko do niego, on pewnie nie tylko z Toba rozwija znajomisc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jest takim typem. Tak mi się wydaje. Neutralny jest Mam konto, też pisze z innymi ale to nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jego inicjatywy wyszło pierwsze spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli dalej siedzi na portalu randkowym to nie wierz w to ze nie pisze z innymi...na razie to bylo wasze pierwsze spotkanie, nie wiadomo co on sobie mysli I czego szuka- zwiazku czy szybkiego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał dwóch byłych, którzy nawet w związku ze mną pisali z innymi na portalu i nie byli chętni usunąć konta więc czasami lepiej takiego sobie odpuścić. na szczęście były to u mnie krótkie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pisze z innymi, to pewne. Jest sympatyczny, miły, piszemy codziennie, neutralnie, nie wspomina nic o związku ani seksie. Interesuje się co robię, z kim jestem, wypytuje, on pisze ze szczegółami co porabiał. Pierwsze spotkanie i zastanawiam się czy było udane skoro jeszcze szuka. Nie napisał mi mu się podobam, tyle że wydaje się inteligentna, z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym spotkaniu to może jeszcze nie być pewien Czytałem tu wpisy kobiet które umawiały się z kilkudziesięcioma kandydatami z portalu randkowego i jeszcze nie wybrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawdzilas ze nadal jest aktywny na portalu? musialas sama sie zalogowac na ten sam portal, moze on zrobil dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudno musisz jeszcze troche poudawać miłą i sympatyczną ale po ślubie już będziesz mogła być sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo tam być, w związku nie jesteście. Może nawet umówić się z inną na randkę, bo niby dlaczego nagle miałby zerwać wszelkie inicjowane tam kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graca dziś Mądrze gada! Może on tak samo sprawdza ciebie. Wydaje mi się że czytałem identyczny temat pisany przez chłopaka na braciasamcy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też uznałam, że miałam "udane" spotkanie, a chłopak nawet się nie odezwał potem i widzę, że dalej szuka, tak to bywa :) rozglądają się za najlepszą opcją, tym bardziej, że wydaje się, że można tam przebierać w ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhahaha, laska ma pretensje, że chłopak ma aktywny nick na portalu randkowym, ale nie widzi nic złego w tym, że sama pisze z innymi, bo to "nic poważnego" :D Jesteś taką hipokrytką od urodzenia czy to cecha nabyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wcześniej że wchodziłam. Nie każe mu zerwać kontaktu tylko nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze może być gorzej Udana randka ze śniadaniem na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl o tym, tylko żyj faktami. Jeśli masz z nim bieżący kontakt, to umówcie się na następne spotkanie, a to co się dzieje w międzyczasie, to w zasadzie nie twoja sprawa. Równie dobrze on może się tam logować po to, aby sprawdzić czy ty się logowałaś i też myśleć, że niby co on sobie ma myśleć, skoro cię tam widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień ciuchy, fryzurę i umów się z nim jeszcze raz pod innym nikiem zwiększysz swoje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×