Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana i zalamana

warto wybaczyc.. ?? .. ??

Polecane posty

Gość oszukana i zalamana

dzis sie dowiedzialam, ze zdradzil mnie facet. od czterech miesiecy nie jestesmy razem, ja walczylam jak idiotka o nas, a on podawal wciaz to nowe powody, dla ktorych nie mozemy byc razem.. .. a tak naprawde zdradzil.. i potem mial zmienne nastroje- nawet takie, ze nie zalowal.. a ja przez te cztery miesiace nie wiedzialam.. nic.. warto wybaczyc.. takie cos.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie
jesli przez 4 m-ce Cie zwodzil i nie zdobyl sie na szczera rozmowe to raczej sobie odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i zalamana
czuje sue okropnie, jak sobie z tym poradzic.? co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanuj sie,bo jak sie sama nie bedziesz szanowala to nikt Cie nie bedzie szanowal.. wiec..wybacz,ale ZAPOMNIJ O NIM,BO NIE JEST CIEBIE WART!!! bedzie bolało jeszcze pewnie długo,ale wszystko sie czasem ułoży.. i pamietaj,że jak zdradził raz to zrobi to znowu.. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i zalamana
ale.. bylismy 3 lata razem.. mielismy na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co bylo to niech zostanie w przeszlosci. Na przyszlosc sobie nie pozwól, by facet Cie skrzywdził. Alta ma rację - trzeba się szanować, a przede wssytmim nauczyć szacunku do sienie innych osoób. Podnieś nos wysoko iceń siebie. To on zdradził, więc niech teraz podkuli ogon i idzie do tej, z którą sie zabwił. Ja bym mu dała krzyżyk na droge. Pamiętaj - najbardziej w świecie trzeba szanować swoje uczucia i nie pozwolić sobie, by ktośCie ranił. Pozdrawiam. Optymistyczna ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobił jak najgorzej w każdym polu:ani nie potrafił milczeć ani się przyznać.Zrobił świństwo i sprawił,że Ty czułaś się winna.Gdybyście byli małżeństwem to są terapie dla par po zdradzie,a i tak wtedy się żyje z blizną. Absolutnie nie warto,3 lata to czas gdy się wciąż za sobą szaleje.Postaraj się poczuć złość,to dodaje sił zeby wyjść ze wszystkiego z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i zalamana
a moze ktos wybaczyl iiii.. nie zalowal?? pewni macie racje.. ale ja nawet nie potrafie sie rozzloscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak można
... wybaczyc zdradę??? jak bym sobie wyobraziła że kochał się z jakąś lalą całował się z nią piescili się oralnie on pieścił JEJ piersi to bym się nawet nie zastanawiala i go rzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusisitka
Nie wybaczaj nie warto,miałam to samo też mnie oszukiwał przez 4 miesiace,potem się kapnęłam,ze sypia z innymi i nawet nie mial odwagi mi o tym powiedziec,typowe dla facetow. Zdrady nie wybacza sie nigdy,wiem jak sie czujesz,ale to z czasem minie.Nie poddawaj sie,zajmij sie czyms i nie mysl o tym,tylko mysl pozytywnie,mnie pomoglo,choc jeszcze troche to boli,bo on robi mi na zlosc,ale to tylko facet glupi i nic nie warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i zalamana
nik nie byl za.. ja na razie tyklo rycze, ajak saie uspokoje pewnie inaczej bede myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestań żyć przeszłością
myśl o tym co jest i co bedzie. Nie on jeden na świecie :-D Wyjdź do ludzi i usmiechnij się, jutro bedzie lepiej , pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozdrapuj ran
przeszłości nie zmienisz i tak, więc głowa do góry, spójrz w przyszłość. Wiem, że bedziesz szczęśliwa, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradę to może jeszcze
nieraz można wybaczyć, jeśli ta druga strona " dobrze rokuje" na poprawę i żałuje. Ale co Ty chcesz wybaczać, jeślli on NIE CHCE z Tobą być? "a on podawal wciaz nowe powody, dla ktorych nie mozemy byc razem..". Dajże mu spokój dziewczyno i nie narzucaj mu się. Szanuj się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korinna
Wydaje mi się , że nie ma jednej recepty na te wszystkie okropne zdrady. Uważam jednak, że warto wybaczyc tylko wówczas, jesli ta druga osoba wie, że popełniła błąd, przyznaje sie do tego i walczy o związek, chce ratować. Wtedy naprawdę warto wybaczyć. No ale jesli ma to być walka jednostronna, to absolutnie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie jestescie juz razem! On cie zdradzil i zostawil! Co to zöa roznica czy mu wybaczysz czy nie? On i tak nie chce z toba byc! Nie dociera to do ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było 11 lat temu kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×