Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sindi

Wyjazd nad morze z dwulatką

Polecane posty

W tym roku będzie nasz 3 wyjazd nad morze,synek ma niecałe 2 lata i ja zawsze pakuje tak jak: -skarpetki,sandałki i adidasy,kapcie -piżamka,bluzeczki z krótkim rękawkiem,spodenki krótkie -2-3 pary dł.spodni i tyle samo bluzek -kurteczka -kapelusz przed słońcem -moskitera oraz spray przed komarami i innymi robaczkami -balsam do opaklania,woda utleniona w żelu,paster,coś na gorączke, krem na odparzenia,coś na biegunke,ksiązeczka zdrowia i ubezpieczeniową -troszke ulubionych zabawek -butelka,kubek niekapek,sztucce,biore stąd też kaszke bo nie raz się za nią zlatałam -zabieram też pampersy bo niejednokrotnie nie było rozmiaru i chyba to wsyzstko.Jedziemy zawsze autem tak więc wole spakować wiecej niż czegoś zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w tym nie widze dźiwnego jeśli chodzi o pampersy.Synek dopiero we wrześniu skończy 2 lata.Są dzieci które walą do 4 lat.... nie zawsze ma je zakładane.W domu chodzi na golasa niech się uczy.Ale na nopc czy na spacer to ma zakłdanego bo inaczej non stop wracałabym do domu lub musiałabym zabrać ze sobą szafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wziąć zabawki do piachu :-), jakis strój kąpielowy lub komplecik (dziecko na golasa na plaży to raczej zwiększone ryzyko wystąpienia poparzeń słonecznych, udaru (można go dostac nie tylko od nie przykrytej głowy, ale od ogólnego przegrzania) lub zwyczajnie chronimy dziecko przed lubieżnym wzrokiem zboczeńców (niestety plaże latem roją się od pedofilów-podglądaczy)). Pamiętajcie o jakichś kocach, lub większej ilości ręczników plażowych. Dobrze wziąć maluchowi szlafroczek, bo od długiego przebywania w wodzie może zmarznąć, a szlafroczek jest idealny na wysuszenie i rozgrzanie malucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×