Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka.M

Z CIEMNYCH WLOSOW NA JASNE

Polecane posty

Gość malenka.M

Poradzcie jak to zrobic jedna fryzjerka polecila mi, ze mam wpierw rozjasnic rozjasniaczem a potem farba.Czy nie ma farb ktore mozna bezposrednio nakladac i uzyskac efekt np ciemnego blondu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ci fryzjerka doradziła
za jej radą pięknie spaliłaby sobie włosy a potem byłaby rozpacz spróbuj farb superrozjaśniających, te można nakładać nawet na ciemne włosy bo mają 11% wodę utlenioną, zastosuj dokłądnie jak w instrukcji a będzie ok ja używam Nutrisse Garniera odcień Camomile nr100, to bardzo jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellss19
No ja jeszcze niedawno "schodzilam" z czarnych wlosów na golebi blond... A z racji tego, ze mam cieniutkie wlosy to nie moglam sobie na zbyt wiele zabiegow pozwolic, takze radze Ci raz na 2,3 miesiace zafundowac sobie wizyte u fryzjera jakiegos lepszego, ktory stopniowo pomoze ci dojsc do jasnego koloru. Na własną ręke mozesz sobie spalic wlosy i uzyskac kolor pomaranczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś podpytywałam się swojej fryzjerki jak można pozbyć się ciemnego koloru ale to raczej były ot takie luźne rozmowy. Powiedziała mi że najpierw musi być wykonana dekoloryzacja, czasami potrzebne są np. dwa takie zabiegi (zależy jak bardzo ciemne są włosy, jakie były farby używane), można też rozjaśniać stopniowo włosy za pomocą pasemek, innej możliwości nie ma. Ogólnie odradza takie zabiegi ze względu na późniejszy stan włosów a jak już to radzi żeby było wykonane to w jakimś dobrym salonie fryzjerskim (to akurat wiadome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, można zafarbować z ciemnych na blond. Ja tak zrobiłam farbą ze schwarzkopfa mozna dostać w biedronce taka w zielonym opakowaniu. Ma wodę 12%. Nie jest to może idealny blond jak na opakowaniu ale z ciemnych włosów mam jasne, taki ciepły szatyn. To musi być koniecznie popiel aby nie wyszedł pomarańczowy. Jest jeszcze jedna farba ze schwarzkopfa w fioletowym opakowaniu która też dawała radę i robiła fajny szatyn. Można też spróbować garniera tą rozjaśniającą z ultra jasnym popielatym blondem ale ona już radziła sobie u mnie mniej. Może wam pomoże. Każdy ma inne włosy. Też nie lubię rozjaśniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z włosów mojej siostry schodzi każda farba... Jęczy i jęczy, bo ma jasnobrązowe włosy a lubi czerń :( po miesiącu po czarnym nie ma ani śladu, ma wtedy brązowe włosy, co prawda ciemniejsze niż naturalne, ale jednak cała farba prawie znika u niej. Więc może dekoloryzacja i schodzenie z czerni do jasnego jest w jakiś sposób uzależnione od rodzaju i kondycji włosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mieć jaśniejsze włosy, to musisz wcześniej rozjaśnić. Inaczej kolor nie złapie. Jak dla mnie - szkoda włosów. Są potem suche, łamią się, wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej opierdolić głowę na Łyso i po problemie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×