Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sufia

Zielony detoks 10 dni

Polecane posty

Gość Sufia

Jak wyżej. Zaczynam dziś zielony detoks według książki JJ. Smith. Waga 68,5 kg. Dzień 1 - Na dziś koktajl przez caly dzień ze szpinaku, wody, mango, truskawek, jabłka, winogron i siemienia lnianego. Autorka proponuje dodawać stewię dla osłodzenia, ale koktajl jest pyszny i słodki bez tego, więc nie trzeba nic dodawać. Do tego można chrupac jabłka, marchewki, ogórki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Po pierwszym dniu 0.9 kg mniej. Dzis byl koktajl ze szpinaku, salaty rzymskiej, truskawek, jablek, banana, siemienia i wody. Do tego w ciagu dnia zjadlam duze jablko, miseczke truskawek, kilka winogron i 2 garscie orzechow laskowych. O dziwo nie jestem jakos mega glodna. Oczywiscie do tego sporo wody w ciagu dnia. Ponoc na tym detoksie chudnie sie 4 - 7 kg. Bede zadowolona z 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę się odchudzać stosując dietę i ćwiczenia.Schudłam 10 kg w ciągu 2 mięsiecy i ładnie wysmukliłam ciało korzystając z tej dietyhttp://dieta-lux.pl/44535 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surfia, a ile pijesz tego koktajlu dziennie? Pisz dalej, chyba tez sobie taki zrobię na Twoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Gosciu - zgodnie z porada autorki ksiazki robie koktajl rano na caly dzien - wychofzi tego niecale poltora litra. Rano pije czesc a reszte zabieram do pracy i popijam przez caly dzien. Pasuje mi ten detoks bo mozna podjadac warzywa i owoce i orzechy, nasiona - oczywiscie w granicach rozsadku. Jak dla mnie dieta idealna na lato. Traktuje to jak wstep do zdrowego odzywiania. Ale mozna byc na samych koktajlach jesli ktos da rade , tyle ze ja nie chcialam az tak ograniczac kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Jest tez wersja mniej hardcorowa, a mianowicie koktajl pic na 2 posilki, a 1 posilek w ciagu dnia zjadac normalny, ale musi to byc oczywiscie posilek zdrowy. Wtedy oczywiscie chudnie sie wolniej i pewnie oczyszczanie dluzej trwa. Ta wersje autorka zaleca takze jako etap przrjsciowy po detoksie na samych koktajlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Wiem, ktos by mogl powiedziec, ze jak koktajle to dieta dra Bardadyna, ale to nie to. Jego koktajle sa bogatsze skladnikowo, podczas gdy koktajle JJ Smith maja w skladzie zielenine, owoce, siemie i wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Ci za odpowiedzi. Prawie półtora litra powiadasz, ile wlewasz wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
2 szklanki wody, 3 garscie zieleniny (szpinak, jarmuz, mix salat) i 2 lyzki siemienia zmielonego - to jest w kazdym koktajlu, a owoce sie zmieniaja i np.dzis mialam w przepisie: - 2 jablka, - poltora szklanki brzoskwin (wrzucilam 2 brzoskwinie) - poltora szklanki owocow jagodowych (wrzucilam jagody, maliny i truskawki). Mam blender Vitamix z kielichem 2l - wiec w minute mam z calosci gladki koktajl. Mozna doslodzic stewia ale uwazam ze nie potrzeba - slodycz z owocow jest wystarczajacA. Cxwarty dzien za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Dodatkowo jadlam dzis truskawki, maliny i orzechy. Orzechow sporo dzis zjadlam bo chcialam dostarczyc kalorii bo jutro mam bieg na 5 km - dystans niewielki ale nie wiem jak bedzie z moimi silami na takiej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Po 4 dniach waze 65,6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak z bieganiem na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surfi
Dzis rano waga 65,3 kg. Dzis dzien szosty i przyznam ze mam ochote na jakis normalny obiad. Zjadlam dzis sporo truskawek i migdalow. Chyba troche za duzo. Zobaczymy jutro rano jak to wplynie na wage. Co do biegu - mialam moj standardowy czas ale przyznaje ze bieglo mi sie dosc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki cudowny watek! Ja dzisiaj juz 3 dzien na detoksie warzywnym ;p salateczki + koktajle. Dosłownie same warzywa! Przede mna jeszcze 3 dni do finalu. Waga 1,5 kg mniej ;p ale dzisiaj pojawily sie zaparcia ;/ macie jakies sposoby jako doswiadczone graczki :) dietetyk polecil mi pic dicopeg 10g Jesli nie ustapi, to łykne sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Czy ktos poda przepis n koktajle? Bo zgubilam rozpiske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo o detoksie, czego unikać, co pomaga znajdziecie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakWlasnie81
6 minut temu, Gość Aga napisał:

Sporo o detoksie, czego unikać, co pomaga znajdziecie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Jak cie zlape to wykurfie ci z prawej to akurat zbije ci z policzka troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×