Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znowu pobiłam się z facetem

Polecane posty

Gość gość

Mam już dosc takiego życia :( Ja zaczęłam jak zwykle, podrapałam go i uszkodzilam mu nos a on powykrecal mi ręce i dostałam tez po mordzie :( Kurwa czemu ja jestem taka agresywna. Chodzę na terapię ale niewiele to daje :( Najbardziej w*****a mnie to że najpierw się lejemy, wyzywamy a potem bzykanie na zgodę i sprawa załatwiona. Chciałabym zeby było cchoć trochę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po analu ci przejdzie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się k***a :/ Nie przejdzie po niczym. To tylko takie "zaleczanie" problemu, objawy znikają a przyczyna pozostaje niewyjaśniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bawcie się w sado maso i inne kneblowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonie jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się można dymać z facetem po tym jak przywalił w ryj? :O Mnie to by musiał na kolanach przepraszać za coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby się nie bije obojętne czym by tłukła ale rączki wykrzywić można żeby się uspokoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak się można dymać z facetem po tym jak przywalił w ryj? pechowiec.gif Mnie to by musiał na kolanach przepraszać za coś takiego. x dlatego zdechniesz samotna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja zaczęłam. Ogólnie jestem chorobliwie zazdrosna. Poszło o to że wypił piwo z jakimś bucem po robocie a ten buc mu to piwo postawił z wdzięczności ze mu ostatnio mój kasę pożyczył o czym ja nie wiedziałam. Po tym jak on mi przywalil poszłam do kuchni po nóż i rzuciłam w niego ale na szczęście ma tylko drasniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie chce terapii. I rzuca się do mnie że ja chodzę bo według niego nie potrzebuje terapii i prochów. I potem jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to teraz powinni cię obaj wziążć na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest śmieszne :/ Generalnie to psychiatra zdiagnozował u mnie osobowość borderline i paranoidalną Jestem takim małym - dużym dzieckiem które chcche mieć faceta tylko dla siebie i spędzać z nim czas 24/dobę. Nie mam znajomych, nie chcę. Tylko on się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tego rozpaczliwego listu, myślę, że znam rozwiązanie Waszego problemu. Zaproponuj mu nietypową zabawę. Zwiąż go linkami (albo poproś, żeby to on Cię związał) i wychłostaj skórzanym paskiem do spodni. Możesz skoncentrować się na plecach, czy co tam lubisz. W pośladki możesz coś powsadzać. Możesz pomęczyć jego sutki jakimiś klamrami. Chodzi o to, żeby jęknął kilka razy. Wyglądacie mi na osoby, których usatysfakcjonowałaby taka rozrywka. Rozładujecie się, a i dostaniecie orgazmu. Myślę, że od razu poczujecie się lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×