Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyyy

Nie moge otworzyc w niczym filmu .avi - pojawia sie taki komunikat

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyyy

You've encountered error message C00D1199 while using Windows Media Player. The following information might help you troubleshoot the issue. Cannot play the file

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyyy
nikt nie wie o co chodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madia player classic jak masz to tym spróbuj ale ja na mnie to to filmowi czego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe
ja w media playerze moglam odtworzyc avi ale nie mialam dzwieku...sciagnij sobie ACE Mega Codec Pack... albo co bedzie prostrze all playera chociażby stąd http://www.softmania.pl/program-288-allplayer.html?gclid=CNWPqaTPvJkCFU2K3godwE3eGQ#m bo jak nie bedziesz miec jakiegos kodeku to ci all player sam pokaze jakiego brakuje i wtedy go znajdziesz dla pewnosci sciagnij sobie jeszcze taki kodek AC3 audio codec (na wszelki wypadek albo jak sie okaze ze nie masz dzwieku) ze stronki http://ac3-filter.pl.malavida.com/d274-sciaganie-gratis-windows Ja własnie przez to ze film był w avi nie miałam dzwieku (tylko samą wizje) a filmy z innymi rozszerzeniami sie pieknie odtwarzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie filmy idą w Windows media player. Jak napisała poprzedniczka spróbuj programu media classic, ewentualnie moge jeszcze polecić dziobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a google sie popsulo? C00D1199 \"You are trying to play one part of a multipart file. Use a newsreader or other program to combine the files, and then try again to resolve error \" pewnie plik sciagany z jakichs stron z ograniczeniem wielkosci 1 pliku? mozesz scalic w total commanderze jak masz wszystkie czesci albo odbudowac index pliku dla tej czesci tylko w virtualdub albo smplayer, ten drugi to odtwarzac z wlasnymi kodekami, nie musisz instalowac zadnego syfu pokroju klite google is your friend 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×