Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Parisian girl

Szczupla i zadbana w 2016

Polecane posty

Hej, mogę się przyłączyć? Na diecie trzeci dzień, start: jakieś 75 kilo. Wzrostu mam 174, jeszcze trzy lata temu ważyłam 58 i wyglądałam świetnie! :( Niestety, stres i duże zmiany w życiu skończyły się tak, że musiałam spakować moje spodnie w rozmiarze 36 i znów kupić w końcu jakieś w rozmiarze 42.... kupiłam w rozmiarze 40, ale ze strechem. Noszę je rzadko, bo są niewygodne. :D :D Cóż więcej mówić: wyglądam okropnie i czuję się równie okropnie. Unikam imprez i wyjazdów, nie chcę, żeby robiono mi zdjęcia. Czuję się brzydka. :( Chcę, być znowu szczupła! Jem warzywa i chude mięso, jogurt, jabłka, czasem banana. Marzę żeby koło Sylwestra ważyć już jakieś 65 kilo. Dużo piję. Z ćwiczeń - jeżdżę na rowerze, a przynajmniej staram się. Również tym stacjonarnym. Wstydzę się pójść na basen.. :( Musiałabym iść z kimś, bo mam duża wadę wzroku i bez okularów jestem jak dziecko we mgle, ale wstydzę się, bo oprócz tuszy mam jeszcze problemy z cerą. :( Nic, czego nie da się zakryć makijażem, ale i tak. W sumie niewesoło. Mam nadzieję, że ten temat pomoże mi zachować samodyscyplinę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
hej czy mogę się przyłączyć?? też pragnę ... zrzucić 10kg .. mam 156 i waże 59 ... póki co mam w planach zrobić sobie oczyszczanie tygodniowe od dziś jabłuszka ... na taki start ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich :) jak wam idzie? Ja dzis zjadlam mala owsianke na sniadanie, drugie sniadanie 10 pomidorkow koktailowych, lunch w pracy: curry vegetarianskie z ryzem, kolacja ryba I warzywa. W czwartek, I niedziele ide na basen. Nie chce przesadzac ze sportem na razie. Bo dawno nie cwiczylam. Takze dopiero bede sie rozkrecac. Jesli chodzi o diete to zdecydowalam bazowac na miesie I rybach z warzywami od jutra. Prawie zero weglowodanow. Sporadycznie tylko. I zero slodyczy I tluszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Parasole Tak znam ten bol. Ja caly czas czuje ten tluszcz na sobie :( szczegolnie z brzuszkiem mam problem. W szafie wisza 4 pary spodni w ktore nie wchodze! Nigdy nie wazylam tyle co teraz :( Tak to jest problemy nas dobijaja I waga idzie w gore..... Nie chce zaczac nowego roku w takim stanie. w dwa miesiace naprawde mozna cos fajnego ze soba zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze za 2 miesiace wszystkie bedziemy dumne z siebie! I bedziemy wygladac o niebo lepiej niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pasztety powodzenia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
uda się nam !! wspólnie będzie łatwiej .... moje cudownee spodnie też na mnie czekają !! ja tak jak już pisałam tydzien na jabłuszkach bede sie oczyszczać a później kasze sałatki i samooo zdrowie :) póki co to zjadłam dwa jablka i wypiłam trocheee herbaty zielonej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promises
Hej. same jabłka? Łoo podziwiać. Ja kiedys robilam podejście do diety kefirowej ale takie monodiety nie dla mnie no i raczej sa kiepskim pomyslem chyba, ze jako wstep do diety. Za mną 5. skalpel i pilnuje kolacji. fit girl, fajny jadlospis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Promises :) Jeszcze zjadlam pikantna zupke z pieczonej pietruszki sama robilam taki krem. Wiec to tez raczej malo kaloryczne. Podziwiam za scalpel. Ja dopiero pierwsze cwiczenia w czwartek. Dzis wymyslilam kanapki z salaty :):) bardzo zglodnialam I musialam cos zjesc. wiec posmarowalam lisc salaty serkiem almette bialy posypalam pieprzem I juz! To tez ma malutko kalorii. Ile razy w tyg cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawaraz
Fitgirl masz racje na dlugie diety trzeba sie przygotowac a nie wszystko od razu bo sie zniechecisz. Ja przez pierwsze 3 tygodnie wogole nie cwiczylam to w koncu az mi sie zachcialo troche pocwiczyc. I wiadomo ze z powazna dieta to jest jak z maratonem trzeba sie oszczedzac na poczatku zeby sie nie spalic i nie rzucic wszystkiego na 5tym kilometrze :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almette jest dosyć kaloryczny, ma bardzo dużo tłuszczu. Zaczęłam czytać etykiety i kupuję w zasadzie już tylko Bielucha. I Włoszczową ewentualnie. Albo Lekki Turek, ale nie wszędzie jest. Dziś jogurt, jabłko i warzywa na patelnię z indykiem (orientalne, na łyżce oleju z pestek dyni i podlane sosem sojowym, wychodzą bardzo dobre mimo, że mrożonkę miałam kiepską - z Poltino). Jutro też pewnie podobna obiadokolacja, choć zobaczymy jeszcze. Może bundz na placu kupię, mam po drodze. Choć baby zawsze wciskają mi więcej niż chcę, a jak już mam to muszę zjeść cały.... to mój ulubiony ser. Odkryłam, że na pobliskim placu jest taki z czarnuszką(!!!) i druga z czosnkiem niedźwiedzim. Albo z suszonymi pomidorami - mniam... Choć ile toto może mieć kalorii -tajemnica. Jabłka lubię twarde i kwaśne, kupię sobie jutro z pół kilo. Generalnie jestem głodna i zła. I głodna. Zmniejszyłam radykalnie porcje i czekam aż żołądek trochę się skurczy. Ciężko mi! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fit Girl napisz przepis na ten krem z pieczonej pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
hej dieta jabłkowa opiera sie na samych jabłkach ;) jesz ich ile chcesz ... ja bylam juz kiedys na jabłkach tydzien i poszło mi 6kg :) tak to jest fajny wstęp przed dieta :) takie oczyszczanie ... równie fajne jest oczyszczanie kaszą jaglaną :) także jeśli któraś chętna to zapraszam :) ile macie lat dziewczyny i z jakich województw jesteście ... ja mam 21 - lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Parasole Dzieki ze mi powiedzialas o almette! Nie mialam pojecia ze taki tlusty. Wydawal mi sie OK. Racja, trzeba czytac etykiety. Ja do tej pory zjadlam jak zwykle mala owsianke na sniadanie, pomidorki na drugie...ale potem na lunch zjadlam dwa kawalki chleba ( bez masla) z pasta z 2 jajek I 1.5 lyzki mayonezu :( To chyba niedobrze. Ale nic innego nie mialam. Teraz pieke kurczaka. Zjem mala porcje z warzwami. A jutro bez chleba. Tylko kurczak I warzywa na lunch I obiad. Caly czas mam wyrzuty sumienia ze za duzo wciaz jem :( W czwartek basen. Parasole, sprobuj rzuc gume silno mietowa bez cukru idealnie zabija glod! U mnie dziala. Fajne te serki ktore opisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci idzie Patrycja? :) 6kg w tydzien suuuper rezultat!!!!! Moze I ja sprobuje byc na jablkach 1 dzien w tygodniu.....??? Moj spodob to dostosowanie roznych diet do siebie.... cos wzielam z dunkana. Teraz moze jablka tez wprowadze. Moim zdaniem wlasnie najlepsze sa proste diety. Juz nie moge sie doczekac basenu, dopiero w czwartek bo w tym tyg mam wieczory zajete Pon,Wt,Sr. Ile chcesz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawaraz
diety monoskladnikowe maja to do siebie ze przeczyszczaja uklad pokarmowy, i pozwalaja na utrate wagi (ale z tej wagi to bardzo malo jest tluszczy, tracisz przede wszystkim wode i miesnie) w podobny sposob dzialaja dieta owocowo warzywna, dieta owsiankowa itd... jesli chcesz cos takiego wprowadzic to lepiej zrobic diete monoskladnikowa bialkowa (kefir albo ser bialy jogurt itd.) kalorycznie wyjdzie to samo (jablka maja 50-70 kcal w jednym tyle co maly jogurt) a przynajmniej miesni nie bedziesz tracic przez taka diete. No i zawsze zostaje pytanie co dalej - bo po ukonczeniu takiego tygodnia, nawet jesli bedziesz "na diecie" to waga wrosnie co moze cie zniechecic i wszystko rzucisz w diably... niestety nie ma diety ktora porwoli tobie schudnac z tluszczu, w krotkim czasie i na zawsze (albo przynajmniej na dlugo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na krem z pieczonej pietruszki: 6 srednich pietruszek 1 biala cebule 1 duza marchewka 2 duze ziemniaki Przyprawa indyjska Curry Cebule usmazyc na patelni. W tym samym czasie wrzycic do wrzatku pietruszki, ziemniaki I marchewke o gotowac tak 10 min az zmiekna troche. Wyjac obrac ze skorek, przekroic na polowy. Polozyc na tacce do pieczenia. Posypac przyprawa curry. Piec do miekkosci. W garnku rozpuscic jedna kostka rosolowa. Nie moze byc za duzo wody bo zupa bedzie wodnista. Jak bullion sie zagotuje wrzucic wszystkie pokrojone wszesniej warzywa I gotowac tak 10 min. Zupe wystudzic. I wrzucic do blendera. Blenderowac az powslanie gesty krem. Smacznego :) P.S nie jest z tym tak duzo pracy jak wyglada po opisie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!! zapomnialam wpisac usmazona cebule... Cebule tez wrzucamy do bulionu razem ze wszystkimi warzywami. Zupe moza zamrozic w pojemniczkach jak wyjdzie wiecej porcjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMi
Witam wszystkich swoja diete zaczełam w ostatni tydzien wrześia znudzona juz swoim wygladem postanowilam ze musze cos zmienic . Moja waga poczatkowa to 81 kg - przestalam jesc przede wszystkim potrawy smazone, slodycze oraz pic napoje gazowane i slodkie i tak na dzien dzisiejszy waze 63 kg jestem mega z siebie dumna od 3tyg wraz z siostra cwiczymy razem, bo czas ujedrnic swoje ciala Emotikon smile powiem Wam moi drodzy że w ciągu trzech tygodni udało mi się pozbyć prawie 15 kg, dla mnie to ogromny sukces, dlatego chce się z wami czymś podzielić, co ostatnio udalo mi sie znalezc w necie, zamiast płacić kilkaset złoty wystarczy skorzytsać z mojej rady :)przepisy są łatwe a co najważniejsze przygotowywane z niezbyt drogich składników, ćwiczenia chociaż na początku meczące obecnie sprawiają mi wiele przyjemności, również myslicie jak zadbać o swoją sylwetkę? Korzystajcie z programu tak jak ja Możesz go dostać wchodząc w link tutaj >> http://moja-dieta.5v.pl/ wystarczy wypełnic formularz i się zweryfikować by pobrac plik, bez zbednych dodatkowych płatności :) Ja już cieszę się posiadając ten zestaw, polecam gorąco i zapraszam do udostępniania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala026
KasiaMi ja biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promises
Hej. Dzis 6. skalpel i beznadziejna pozna kolacja :/ zamierzam cwiczyc 6 razy w tyg. Ale 1 listopada mialam przerwe wiec jutro jade dalej. Zumba wydaje mi sie spoko pomyslem na ****** chcialabys chodzic czy cwiczyc z filmikow? Spamerskim sciemom dziekujemy kasiami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rúch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fit girl a ty mieszkasz w paryzu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam w Paryzu. Parisian Girl dlatego ze Francuzki sa takie szczuple taki synonim zadbanej kobiety od stop do glow I stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×