Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne

Polecane posty

Gość gość

jesteście za czy przeciw ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciw. Dla mnie homoseksualizm to choroba którą należy leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki przykład wyniesie z takiego domu dziecko? dwóch tatusiów czy dwie mamusie? jeden tatuś gotuje a drugi tatuś czyta gazetę-dla mnie to jest po prostu chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciw, ale dlatego, ze nasze społeczeństwo takiego dzieciaczka by po prostu zaszczuło. Gdyby w Polsce ludzie mniej zaglądali innym do łóżka, byłabym jak najbardziej ZA. Uważam, ze więcej takie dziecko wyniesie niż z domu dziecka. Będzie chciane i kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adopcja dzieci przez pare osob heteroseksualnych uzaleznionych od narkotykow: jestescie za czy przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciw, ewentualnie przyjęłabym opcję dwóch matek. ale w żadnym wypadku ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilizm z tymi narkotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za, jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 10.17 Homoseksualizm to nie choroba nie da się tego w żaden sposób wyleczyć. Ok ja nie mam nic przeciwko homoseksualistą niech sobie zyją funkcjonują itd bo tak jak my wszyscy są ludżmi nawet nie biorą sobie śluby ale jestem przeciwna aby homoseksualiści wychwoywali dzieci to jest jakiś absurd. Dziecko powinno mieć matkę i ojca mężczyznę i kobiętę a nie dwóch tatusiów albo dwie mamusie. Moga adoptowac psa kota inne zwierzatko któremu nie wypaczą psychiki ale nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciw. Dziecko powstaje z kobiety i mezczyzny i kobieta z mezczyzna powinni je wychowywac (niewazne, czy biologiczni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholerę pytasz nas, zapytaj niekochane maluchy w przepełnionych domach dziecka. One tylko chcą, żeby ktoś je kochał, żeby się o nie troszczył i u doopy im wisi, czy to dwóch tatusiów, czy dwie mamusie. I weź pod uwagę, że osoby homoseksualne były wychowywane przez heteroseksualnych rodziców obojga płci, czyli model rodziny nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko powstaje z matki i ojca, więc odpowiadając na pytanie: tak w domu dziecka dziecko ma matkę i ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciw, Każde dziecko potrzebuje i ojca i matki. Dlatego powstzje z mężczyzny i kobiety. Nie mam nic do homoseksualistów ale adpocja dzieci to przesada, robią krzywę takiemu dziecku bo bardziej liczą się ich egoistyczne zapędy. Odbierają dziecku szanse na poznanie czym kim jest mama albo kim jest tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od matki i ojca
odpowiadam: oczywiscie w domu dziecka dzieci nie maja matki i ojca. Na adopcje czeka mnostwo heteroseksualnych par. To, ze w ogole sa dzieci w domach dziecka wynika ze skomplikowanych procedur, a nie z braku popytu na adopcje przez hetero. Myslicie, ze jak pozwola gejom adoptowac, to dzieci znikna z domow dziecka??? Sytaucja prawna tych dzieci czesto jest bardzo skomplikowana, to nie takie proste oddac dziecko do adopcji, najpierw trzeba spelnic rozne wytyczne, m.in. calkowite pozbawienie praw rodzicielskich obojgu biologicznych rodzicow (nieraz nie wiadomo, gdzie sa rodzice) itd.. Wiec tak, nadal uwazam, ze dzieci powinny adoptowac pary hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 10:35 a rozmawialas kiedys z jakimkolwiek dzieckiem z domu dziecka? masz pojecie czy kolo 'doopy' im wisi kto ich bedzie wychowywac? Bo jak dla mnie piep/rzysz co popadnie:O Jestem przeciw, sa funkcje, ktore spelnic potrafi tylko tata i tylko mama w wychowaniu dziecka. Dzieci maja uraz jak przypadkiem uslysza/zobacza rodzicow podczas seksu a co dopiero zobaczyc przez przypadem dwoch tatusiow zapinajacych sie, jak sie z tego dziecko otrzasnie?? Homoseksualizm to nie choroba, to jest poglad/moda (jak mowia niektorzy wlosi) albo doswiadczenie nabyte podczas zycia, dziecko rodzi sie neutralne seksualnie, o tym czy bedzie homo czy hetero decyduja jego doswiadczenia w zyciu i to, co obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i jeszcze jedno: PO CO gejom dzieci? czyzby mieli instynkt macierzynski? Nie ogarniam tej mody, jak dwoch pedalow placi surogatce, zeby urodzila im dziecko.Mysleliscie kiedys, co czuja te dzieci, stworzone z anonimowych jajeczek? Ze matka dala im zycie, za pieniadze, ze maja niby dwoch ojcow, a tak naprawde to zxadnego? Sorry, dla mnie adopcja dzieci przez homo to tak jak kaprys Paris Hilton, zeby miec mnowego pieska. Dzieci powstaja z kobiety i mezczyzny i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaaaaaaaa
Jestem na NIE . Dziecko powinno mieć matkę i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu a co wy wiesz o domach dziecka? pracowałaś tam ? myślisz tam dzieci nie sa kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dzieci powstają z kobiety i mężczyzny, to i te urodzone przez surogatki tak powstały :) Nie bardzo rozumiem kwestionowania instynktu u gejów- przecież heteroseksualni mężczyźni też chcą mieć dzieci... Czym się różni gej od nie-geja w kwestii posiadania dzieci? NICZYM> Czytałam kiedyś wywiad z dwoma mężczyznami, którzy adopotowali dziecko. Jak bardzo się starają własnie, zeby córka nie nakryła ich podczas seksu, jak o nia dbają, jak kochają... Szkoda, że tego nikt nie widzi- tylko każdy gada o dwóch "zapinających" się gejach. A ci ludzie, którzy decyduja się na adopcję również się kochają. I fajnie, ze mogą się tą miłością podzielić z dzieckiem, którego biologiczni rodzice po prostu nie kochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złajadiabli
tak.. społeczeństwo nie dorosło do tego... za 20 lat bedziesz pisać że społeczeństwo nie dorosło żeby zrozumieć pedofila... Wkurza mnie takie gadanie. Z jakiej racji musimy wszystko akceptować? Ciągle przekracza się granice! Ja sie pytam, co bedzie nazywane "nietolerancją" za 30 lat?! Może brak akceptacji społeczństwa na na seks z dzieckiem? Będziemy wciskać, że ludzie którzy tego nie tolerują to ciemnota. Tak jak teraz ludzie którzy nie tolerują adopcji dzieci przez pary homo. Homo chcieli akceptaji no i udało się, wszędzie ich promują. Teraz chcą akceptacji dla ich popędów "rodzicielskich" za chwilę będą chcieli żeby pedofilię "zaakceptować". Wciąż posuwają się na przód z nowymi żądaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wiem skad to przekonanie w ludziach ze dzieci w domach dziecka sa niekochane i obojętne im czy maja 2 matki czy 2 tatusiów,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu czyli dla ciebie dziecko w DD MUSI czuc sie nieszczesliwe i jest mu obojętne kto bedzie go wychowywał. Idz kobieto popracuj w takim domu bo to co tu wypisujesz to jedne wiekie bzdury . Gwarantuje ci ze 100 % dzieci chciałoby mieć mame i tate a nie 2 tatusiow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczko konkubinatu - Dobijaja mnie Twoje wypowiedzi, juz ktorys raz czytam je na roznych tematach i po prostu nie wiem czy chcesz byc taka hej do przodu, taka tolerancyjna czy masz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za debilizm z tymi narkotykami x dlaczego tak uwazasz? osoba o preferencjach homoseksualnych najczesciej jest niezdolna do stworzenia trwalej relacji z osoba plci przeciwnej, co najprawdopodobniej przekaze dziecku w sposob swiadomy badz podswiadomy, zwlaszcza homoseksualizm w wydaniu meskim, choc braku meskiego wzorca w wychowaniu przez pare lesbijek tez bym nie pomijal. jednym slowem prezentuje jakis deficyt heteroseksualny narkoman tez prezentuje jakis deficyt tylko innego rodzaju a wiec - dlaczego nie odpowierziales/as na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza111
jestem ZA. Lepiej żeby dziecko miało dwie matki lub dwóch ojców, niż żeby w bidulu siedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żaden sposób wyleczyć sa ludzie wyleczeni przez boga a raczej kara i sie skończyła bo bóg tak karze za rozwiązłości seksualna dzieci sa potrzebne by je gwałcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×