Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne

Polecane posty

Gość gość
Dwaj geje – George Harasz (49 l.) i Douglas Wirth (45 l.) ze stanu Connecticut – adoptowali trzy razy po trzech chłopców, zawsze rodzeństwa. Tak dużej liczby dzieci adoptować w Connecticut nie wolno, ale dla tego małżeństwa (geje są oficjalnie po ślubie) aż dwa razy zrobiono wyjątek. Urzędników nie zastanowił nawet fakt, że geje zawsze wybierają chłopców... Sielanka trwała do 2011 r., kiedy to dwaj chłopcy – 15- i 5-latek – oskarżyli swych opiekunów o napastowanie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja caly czas nie rozumiem dlaczego wszyscy mysla ze jak dziecko jest w domu dziecka to jest mu obojętne go go wychowuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje z Australii adoptowali rosyjskiego chłopczyka i przez lata gwałcili oraz oddawali innym pedofilom albo Amerykanin i Nowozelandczyk nie tylko sami gwałcili adoptowanego syna, ale udostępniali go także całej grupie pedofilów. Proceder „wypożyczania” trwał od 2 do 6 roku życia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez tutaj te wszystkie madre kobiety 'za' wiedza o tym i mimo to sie godza na takie adopcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marisza111 - a nie lepiej, zeby po prostu mialo matke i ojca? jak juz pisalam, dzieci nie siedza w bidulu dlatego, ze hetero nie chca adoptowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
Ja tez przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"heteroseksualni mezczyzni tez chca miec dzieci" - dzieci ma sie z drugim rodzicem biologicznym, a jesli niemozliwe jest wychowywanie dziecka przez biologicznych rodziow, nalezy mu ich zastapici to bynajmniej nie przez 2 ojcow czy 2 matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtammmmmmmmm
Ja znam 2 pary homoseksualne (panów ) i każdy z nich jest przeciw. Sami mówią ze dziecko powinno mieć ojca i matkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA ,ale nie w tym Katolandzie, bo tutaj ludzie są naciągnięci ksenofobia/ homofobia etc. etc. dzieci nie miałyby życia przez większości stosunek do nich i czego wy wasze dzieic uczycie. Pogardy i oszczerstw "inności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna - tak, tak, tutaj jest katoland, zero tolerancji i bla bla bla. A z moich obserwacji wynika, ze najwieksza nietolerancja wykazuja sie wlasnie homoseksualisci, jesli tylko ktos osmieli sie nie pochwalic ich stanowiska, od razu jest nawywany homofobem, zasciankowym itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niech dziecko trafi w kochające ręce ludzi homoseksualnych, nizby miało trafić do heteroseksualnej rodziny zastępczej tak jak z Pucka, czy Łęczycy gdzie gwałcone były dzieci ,molestowane i maltretowane oczywiście przez pobożne małżeństwo co niedziela fruwające do kościołka Osoby homoseksualne znacznie mniej mają w sobie agresji, niż hetero, są bardzo wrażliwi, uczuciowi , nie są skłonni do brutalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poszukacie ile dzieci jest wykorzystywanych seksualnie przez własnych, biologicznych rodziców? Albo w domach dziecka? Dzieci porzucone przez własnych rodziców chca byc po prostu KOCHANE. I nie piszcie bzdur jak bardzo są szczęśliwe w domach dziecka. Czy mają tam opiekę 1 na 1? Czy wszyscy opiekunowie to dobre dusze, z powołaniem? Przecież często słyszy sie w mediach co się dzieje w tych placówkach. Dziwi mnie, ze większosc z was uważa dom dziecka za cos lepszego niż dwoje kochających się rodziców... Cóż, ja mam takie zdanie. I nie wynika to ani z mojej przesadnej tolerancji, czy jakis kompleksów, jak tutaj ktoś zasugerował. Po prostu uważam, ze dziecko wychowywane bez prawdziwej milosci, będzie później mailo spory deficyt emocjonalny. Co zreszta widac po badaniach dotyczących rodzin zakładanych przez dzieci z DD. Jako dorośli ludzie wciąż bardzo pragną tylko, zeby ich ktoś kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak najwiekszymi rasistami sa zydzi i czarnoskorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś na swój temat i w oczy usłyszał stek oszczerstw , lawinę epitetów obraźliwych to ja nie jestem pewna ,czy i po mordzie ktoś od ciebie by nie zarobił ,na zwykłym fochu chyba by się nie skonczylo W dużej mierze mają prawo czuć się upokorzeni jak ludzie ich nazywają poniżająco, obrażają wulgarnie i podle do nich się odnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako osoba niewierząca jestem przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne. DLa mnie to nie jest normalne zeby dziecko mialo 2 ojców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wypieprzyl az do Australii buaaaahahaha ,ale cie wywialo , człowieku popatrz co się dzieje w Polsce jakie okrucieństwa na dzieciach praktykują placówki jak bidul , rodziny zastępcze i to osoby Heteroseksualne , Tu w Poslce popatzr z jakimi degeneratami heteroseksualnymi masz do czynenia a nie wypieprazj mi do Indonezjii może jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwolenniczka konkubinatu" Po raz kolejny .. pracujesz w domach dziecka? rozmawiasz i pracujesz z takimi dziećmi i na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak i nie. Ciężko mi się określić, bo z jednej strony nie mam nic do osób homoseksualnych, a z drugiej geje mnie brzydzą po prostu:D Na pewno nie jestem za tym w naszym kraju, biedne dziecko miałoby bardziej spaczone dzieciństwo niż w Domu Dziecka i to akurat nie przez rodziców homo, a przez społeczeństwo. Z drugiej jednak strony o ile jestem w stanie zrozumieć dwie kobiety w związku pragnące dziecka o tyle trudniej mi wyobrazić sobie dwóch mężczyzn w tym samym położeniu. I niestety zawdzięczają to geje sami sobi, promują się strasznie i z jakiej strony? albo z całkowicie spedalonej czyli mówią jak ni to chłop ni baba, ubierają kobiece wdzianka, buty na szpileczkach, lansują się na imprezkach albo są typowymi gejami mężczyznami. Niestety bardziej drze się o swoje prawa ta pierwsza grupa, taki np. Rafalala:OKto by temu oszołomowi powierzył dziecko? Za to np. Piróg jest bardzo fajnym gejem, takim normalnym, mądrym nie robiącym show ze swojej orientacji. Ciężko jest obecnie napisać za czy przeciw, ale fakt, że ludzie są strasznie uprzedzeni do gejów, bo to takie nienaturalne, ze dwóch facetów chce dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce setki rocznie przypadków odnotowuje się gwałtów i molestowan, przemocy fiz. seksualnej dzieci w PELNYCH rodzinach heteroseksualnych i to są dane potwierdzone. Non stop słyszymy jak jakies dziecko zostało ofiarą przemocy fiz. i seksualnej w Poslce i to nie przez geja a przez osobe ,która heteroseksualna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Osoby homoseksualne znacznie mniej mają w sobie agresji, niż hetero, są bardzo wrażliwi, uczuciowi , nie są skłonni do brutalności" - skad te dane??? I po raz kolejny powtarzam, ze dzieci siedza w bidulach nie dlatego, ze hetero nie chca ich adoptowac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proporcjonalnie tyle samo gejow krzywdzi dzieci, ile heteroseksualnych, wiec ten argument do mnie nie przemawia. Pisanie, ze hetero jest be - toksyczna, nie zapedzilas sie troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO wy może jedna z druga idźcie do domu dziecka i zapytajcie sie dzieci czy chciałyby miec 2 tatusiow ? z gory kazda zalozyla ze dzieci z DD chciałaby wychowywać sie u par homo nie pytając ich o zdanie . Traktujecie te dzieci jako gorsze...ktore nie zasługują na życie w pełnej rodzinie ( matka + ojciec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciw. nie wiadomo jak taka para wychowa to dziecko. bedzie roslo w przekonaniu ze pan i pan albo pani i,pani to jest ok, ale juz pan i pani to nie. a np dzien okca w szkole? Albo dzien matki gdy ma dwoch ojcow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje osobiste wnioski i obserwacje a proszę mi wierzyć ,ze ja jestem bardzo wyczulona na takie zachowania Bardzo dużo podróżuje po swiecie ,mam kontakt z rożnymi nacjami, kulturami, , wśród moich zaufanych znajomych na liscie są osoby rożnego koloru skory jak i homoseksualne Tu w katolandzie tylko ludzie zaczynają zachowywać się jak malpy na widok murzyna, czy osoby homoseksualnej Takie dziecko "inne" które nie dostosowuje się do waszych standardów nie ma zycia, jest wyśmiewane, jest linczowane, upokarzane, bo tak wy wychowujecie własne dzieic w pogardzie do "odiennosci" . Nawet za imię ,które było nadane w innym Państwie potraficie dziecko zmieszać z błotem,wytykac palcami , za samo "inne" imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Matki mowisz? Dla poprawnosci politycznej powinni zniesc dzien matki i wprowadzic dzien rodzica! Powinni rowniez zniesc dzien kobiet, bo jesli Rafalala poczuje sie urazona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz Toksyczna ty jestes hetero a nawet na głupim forum jestes agresywna hehe az strach pomyśleć jaka jestes na żywo . A piszac" ZA ,ale nie w tym Katolandzie, bo tutaj ludzie są naciągnięci ksenofobia/ homofobia " pokazałaś jaka jesteś "tolerancyjna ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za. ważne żeby dzieci były zadbane i kochane. to na kogo wyrastamy zależy od biologii nie środowiska. a grunt żeby dzieci wychowywali kochający się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu w katolandzie tylko ludzie zaczynają zachowywać się jak malpy na widok murzyna, czy osoby homoseksualnej" Jak ty mozesz mowić o tolerancji dla innych jak ty na każdym kroku obrażasz osoby wierzące.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie generalizuj, ja jestem przeciwna adopcji przez homo, ale nie znaczy to, ze pokazywalabym palcami zarowno tych "rodzicow" (musze w cudzyslowie) jak i dziecko, moich dzieci nie dziwi inny kolor skory czy czyjes imie. Ale jesli dzieci zapytaja mnie, co sadze na temat adopcji przez homo, odpowiem ze dla mnie to niewlasciwe. Moge miec takie zdanie? Moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja pisze ,ze hetero jest beee? Normalnie ubawił mnie ten argument wyjęty kurna az z Kontynetu na drugim końcu swiata , ze jakaa para homo molestowała dziecko Ja dałam przykład po kiego gostek az wylatuje do Austraii, niech zobaczy gościu w własnym kraju ILE dziec***ada ofiarami przemocy seks przez osoby HETERO w POLSCE!!!! To był przykład, ze tak daleko nie trzeba szukać, u nas są setki rocznie takich dzieci krzywdzone bite, molestowane,gwalcone przez rzekomo pełne rodziny ,które z homoseksualizmem nic do czynienia nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×