Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne

Polecane posty

powinna być dopuszczalna w niektórych przypadkach, ale nie tak łatwo dostępna jak dla par hetero. i nie dlatego, że homo jest gorsze tylko dlatego, że po prostu z wielu względów dziecko powinno mieć specyficzne warunki rozwoju i to nie jest tak, że każdy może mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. jak gejowi rodzeństwo ginie w wypadku i osieroca jego bratanka czy siostrzeńca to trochę głupio, żeby dziecko poszło do domu dziecka a nie do wujka tylko dlatego, że wujek jest z kimś w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za, bo przecież miłość do o***tu dziecięcego, to nic złego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio oglądałam program gdzie para gejów adoptowała 4 chłopców . Zastanawia mnie dlaczego akurat 4 chłopców ? No w kazdym razie szkoda mi bylo tych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny mieć mamę i tatę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie ze dziecko jest najlepiej wychowywane i najszczesliwsze majac matke i Ojca? Powiedzcie to malej Madzi z Sosnowca - ona miala matke i ojca w domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadała się gdzieś kiedyś dorosła dziewczyna wychowana przez parę lesbijek. Mówiła że była kochana, że wszystko fajnie, pięknie, ładnie tylko, że ona marzy żeby mieć tego ojca. I niech ta wypowiedź podsumuje całą tę dyskusję. Matka i ojciec to są ludzie którzy sie składają na naszą tożsamość. Jak któregoś braknie to nie ma pełnego obrazu rodziny w dziecku. Nawet jak dziecko wychowuje samotna matka to brak ojca bardzo źle wpływa na rozwój dziecka, wywołuje w nim smutek i tęsknotę, musi zgadywać co jest normalne. To są nie do podważenia fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:42 My mówimy o normalnym modelu rodziny a nie co ty mi tu porównujesz patologie do patologii. Wstydzilibyście sie wyłazić z takimi argumentami na zasadzie tonący brzytwy sie chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×