Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimety na dziecko, pomocy

Polecane posty

Gość gość

od czego zależy wysokość alimentów na dziecko? Przede mną sprawa rozwodowa i alimentacyjna, dlatego pytam. Mam dwójkę dzieci i chciałabym mieć dla nich dobre, wysokie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od usprawiedliwionych potrzeb maloletniego i mozliwosci zarobkowych zobowiazanego do alimentacji KRiO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda by chciała. aliementy mają stanowić 50% kosztów jakie ponosi sie na miesięczne utrzymanie dziecka. więc myślę że wiecej jak 500 zł nie powinnaś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D opieka naprzemienna 50% czasu tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie - bardzo chce zobaczyć tych tatusiów razem z now a kochanicą i 2 dzieci - już widze jak kochanica im tam gotuje i pierze :D dobre dobre ale jakbym kiedyś została nalodzie z dziećmi a mó małż znalazłby sobie jakiś nowy obiket westchnień to od razu powiedziałąbym że ja nie mam warunkówi do puki nie stanę na nogi on zajmuje się dziećmi :D a ja 3 razy w tygodniu widzenie :D po 2 mc pała by mu zmiękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma opieka do alimentów? alimenty są na pokrycie połowy kosztów. druga połowa pokrywana jest przez drugiego rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego? 50% czasu i 50 % finansowania... cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ma opieka do alimentów? alimenty są na pokrycie połowy kosztów. druga połowa pokrywana jest przez drugiego rodzica. xxx to ze jak ci dziecko choruje to ci przysluguje tylko 60 dni w roku L4 na przyklad, zakladajac oczywiscie ze pracodawca to zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że nie tak!! Tylko najgorsze france przeliczają czas poświęcony dla rodziny na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla jakiej rodziny? mowa jest o dzieciach, w normalnej rodzinie dziecmi zajmuja sie takze ojcowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęscie polskie prawo jest w tym precyzyjne, więc możecie sobie poszczekać suczki nadstawiające d**y a potem żebrzące o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprecyzyjniejsze jest pojecie "mozliwosci zarobkowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak powinno być- 50% kasy i 50 % opieki. W normalnej rodzinie jak matka siedzi w domu z dzieckiem, to ojciec zapewnia 100 % finansów, więc jak chce dawać 50 % to powinien sie także dzieckiem opiekować 50 % czasu, czyż nie? A odnośnie nadstawiających tyłka- mówiąc Twoim jezykiem- chciał pan zamoczyć bez prezerwatywy, to niech płaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś mieć co tydzień innego ..uja w pi..e, a pieniędzy jak mężatka? Tak sie nie da. Albo-albo.. Albo wolna dopa, albo kupa kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie rowniez wyjasnic egoiscie ze jego dzieci to nie tylko przelew na konto do jakiego zmusil go sad a wiec - pretendujesz do miana ojciec czy do miana dawca spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy: - jeśli dziecko powstało z miłości, najlepiej w małżeństwie - to ojciec - a jak mi sie ulało na jakieś ścierce w krzakach, w trakcie zaspokajania chuci - to wystarczy dawca spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym slowem wszystkie malzenstwa zawierane sa z milosci a ojcowie idac nazwijmy to najogledzniej na bok nie zapominaja o wlasnych dzieciach albo nie probuja nimi pograc zeby dokopac ex, tak? :D, :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mnie wiedzieć co tam wszystkie małżeństwa? Mnie sie pytało. Nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ciebie nie wiedziec to nie pisz dzurnych postow jak ten z gość dziś , bo swiadcza one wylacznie o tym sze albo myslisz szablonem albo jestes pieprzonym szowinista :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandynawii jest tak że dzieci tydzień są u mamy, a następny u taty. I wszystkie inne koszty płaci się wspólnie. I tak też w Polsce powinno być, a nie potem matki chcą jak najwiecej kasy od gościa wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tylko BYWA BYWA tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli ex nie pracuje?? A zdolna do pracy na 1/2 etatu ale nie szuka pracy i zyje z alimentów na dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie jak z gatunku: zayeebac ex alimentami czy pozwolic mu zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To móglby ją ktoś zaskarżyć, bo to pieniądze dzieci, a nie jej. Może ex jeszcze chodzi za to fryzjera i kupuje podpaski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od uzasadnionych potrzeb dzieci, moje dziecko od byłego chłopaka ma przyznane 1000zl z tym,że sędzina patrzyła też jakie on ma zarobki. Zbieraj faktury na wszystko, mydło,żel pod prysznic, proszki worki na śmieci,ubrania jedzenie jeżeli chodzą do szkoły to zeszyty ,książki itd... na wszystko musisz mieć faktury,miesięczny wykaz kosztów,uzasadnienie chodzi tutaj o aspekt finansowy ,możesz jego zarobki przedstawić ja nie miałam tej możliwości ale wiedziałam,że ma jakieś tam nieruchomości pod wynajem więc powiedziałam o tym na rozprawie. Wnioskuj o większą kwotę niż tą która byś chciała uzyskać bo pewnie o jakieś 200zł i tak obniżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może, tylko na pewno. No bo skoro nie pracuje, to za co kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dupa zarabia albo zebrze na ulicy - co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zbieraj faktury na wszystko, mydło,żel pod prysznic, proszki worki na śmieci,ubrania jedzenie jeżeli chodzą do szkoły to zeszyty ,książki itd... na wszystko musisz mieć faktury," Kupujesz w biedrze mydło i worki na śmieci: Fakturfę proszę... BUUUUUchahahahahaha ;):) Aleś ty głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi, bo to moje pieniądze przeznaczone na moje dziecko. A nie na starą qrwe, która za mało d..ą zarabia, a żebrać nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 17.35. idz do kościoła po zal siee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×