Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimety na dziecko, pomocy

Polecane posty

Gość gość
tak sie sklada ze nie twoje tylko dziecka od chwili prrzelania ich w formie alimentow pierwsze slysze zeby ktos nazywal pozyczke z banku bankowymi pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady vaga tobie tez sie przyda isc pożalić się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któraś z was współpracowała z nimi http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ przy sprawie o alimenty? nie ukrywam, że chciałabym dostać wysoką kwotę, bo mój zarabia jakieś 4 tys... czyli o połowę mniej niż ja, a tylko ja wychowuje dziecko. czy mogę w sądzie wynegocjować żeby zabierał też nasze dziecko na różne atrakcje, na które mnie po prostu nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemku moze baby to idiotki ale nie az takie, jestes najlepszy w jaworznie i okolicach? idz wyciagnac wasniewska z pierdla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krig28
Jak mąż się przygotuje do rozprawy to zbije Ci alimenty. Alimenty są na dziecko a nie na twoje potrzeby. Moja była żona chciał na 2 dzieci 2.5 tyś miesiecznie a dostała 800 zł :) Ponadto ja ze swojej nie przymuszonej woli zabieram dzieci na wakacje dokładam sie do wyprawek do szkoły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tej wysokosci alimentow to nie jest DOBRA I NIEPRZYMUSZONA WOLA tylko niechec do tego zeby ci kiedys ktos w pysk naplul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty powinny być współmierne do kosztów jakie ponosi się na dziecko miesięcznie, skoro masz dwójkę dzieci to powinnaś dostać jakieś 300 zł na dziecko, ale to na pewno zależy jeszcze od wieku dzieci, od zarobków ojca. Najlepiej skonsultuj się z dobrym prawnikiem ( np. http://adwokatszewczyk.pl/), który powie ci na ile mozesz liczyć w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko przewidzieć ile mozesz dostać. Ja pamietam jak bardzo walczyłam z moim pełnomocnikiem, adwokatem Krakowińskim (http://adwokat-lodz.eu/) o wysokie alimenty. Ale to naprawdę była ciezka przeprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ustalenia alimentów brane jest pod uwagę jakie masz wydatki na dziecko, czy dziecko się uczy, czy jest pełnoletnie. Ważnym czynnikiem do ustalenia alimentów jest sytuacja finansowa partnera, czy pracuje i ile zarabia. Jeśli szukasz fachowej pomocy, porady to skontaktuj się z adwokatem Kamilem Flatow z kancelarii adwokackiej z Płocka http://plock-adwokat.pl/. Ten adwokat na pewno ci pomoże w ustalenie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanki wyżej dokładnie opisały sytuację. ze swojej strony mogę ci polecić sprawdzoną przeze mnie kancelarię www.kancelariajk.opole.pl mecenas Jarosiński był moim pełnomocnikiem na sprawie o alimenty i dzięki jego rzetelnej pracy i zaangażowaniu udało mi się uzyskać korzystne rozstrzygnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam moją zaufaną kancelarię adwokacką www.kancelariagliwice.pl kiedyś przechodziłam przez sprawę rozwodową i przekonałam się,jak ważne jest wtedy wsparcie rzetelnego i doświadczonego prawnika. w moim przypadku mecenas Michał Zdanowicz skutecznie stanął na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, chyba jest zła sytuacja na rynku prawników, skoro muszą sie tak prymitywnie reklamować. Czy się mylę, czy reklama prawników jest zabroniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw ojca dzieci w spokoju nie potrafisz sie sama utrzymać beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przerażona tym jak w Polsce nienawidzi się samotnych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, przykre to jest, jakby miały jeszcze mało kłopotów i wsparcia ;/ ale co poradzisz, ludzie głupi byli, są i będą, co mozna zrobić? Ja swoją dokumentację w kwestii alimentów kompletowałam z prawnikiem, było to dla mnie sporą pomocą, bo pierwszy raz (oby jedyny) taka sytuacja. Tu byłam - www.adwokatfhfwarszawa.pl - powiedziałabym,że w kwestiach spraw rodzinnych godny polecenia,ale nie zyczę żadnej z mam przechodzenia przez to. Choć bardzo zapobiegawczy, skuteczny i pełen wiary człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty zależą od wielu czynników. sztuka polega na przekonaniu sądu do swoich argumentów. mi udało się uzyskać korzystny wyrok w podobnej sprawie,dzięki pomocy pana adwokat Rutkowskiego z kancelarii http://adwokat-rutkowski.pl/ okazał się specjalistą w rozwiązywaniu trudnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×