Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smierdzacy klocek

Bojcie sie Polacy planujacy przeprowadzke do Londynu!

Polecane posty

Gość smierdzacy klocek

Jesli nie jestescie inzynierami, lekarzami lub bankierami , to zauwazylam ze prace, ktore normalnie dostawali Polacy po przejezdzie do Londynu, typu kelnerka, praca na recepcji, w kawiarni, w sklepie itp. wlasnie przejmuja Hiszpanie, ktorzy przejezdzaja tutaj z powodu zlej sytuacji w Hiszpanii. Doslownie codziennie, wszedzie widze Hiszpanow. Nie jest to dobra wiadomosc dla Polakow, bo Hiszpanie sa milsi, usmiechnieci, uprzejmi, znaja angielski, i z tegoz to powodu bezproblemowo wygrywaja w Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didimana
super!!! ja uwielbiam hiszpanow! moze wreszcie poznam jakiegos normalnego faceta bo polacy w londynie to dno! nie to co taki usmiechniety hiszpan goracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endo pendo
tez lubie hiszpanow :)) zycze im powodzenia w szukaniu pracy, polakow juz tutaj za duzo i to neistety wiekszosc to taka druga kategoria ( polskie cwaniaki zlodzieje), mieszkalam w hiszpani dwa lata i uwielbiam hiszpanow za ich pogode ducha, szkoda, ze tam taka kiepska sytuacja bo tesknie za pogoda i usmiechnietymi osobami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie polek za granica - kazda tylko narzeka na polakow .. haha same gwiazdy przypomina mi sie dziewczyna ze szkoly jezykowej - angielskiego wogole nie znala a brytyjski chlopak byl...ciekawe jak z nim rozmawiala :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda, ze znaja angielski. Polowa z nich ledwie duka. Mam w pracy dziewczyne, nie wiem kto ja przyjal, ale ona ledwie potrafi sie dogadac. No i z reguly sa leniwi. Polacy sa jednak pracowici, a oni...Napisze tylko, ze ic zapal do pracy pozostawia wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwijacz nawijacz
"haha same gwiazdy przypomina mi sie dziewczyna ze szkoly jezykowej - angielskiego wogole nie znala a brytyjski chlopak byl...ciekawe jak z nim rozmawiala " pewnie ta polka po roku przebywania z tym swoim brytyjczykiem bedzie znala o wiele lepiej angielski niz niektorzy polacy ktorzy sa na wyspach juz 10 rok a nie potrafia sie nadal porozumiec, i nie dziw sie, ze Polki nazekaja na Polakow, jaki poziom maja tutaj polscy faceci? 70 % z nich to typowe buractwo, chlanie, cpanie i imprezowanie, wiele polskich kobiet wybiera na partnerow zyciowych obcokrajowcow bo nasi rodacy wypadaja blado w porownianiu z innymi facetami, w kregu moich znajomych polek tylko jedna ma faceta polaka a reszta to: wloch, amerykanin, anglicy, belgowie, francuz i hiszpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimilonkow
wy sie boicie najazdu hiszpanow...poczekajcie jak tylko dadza wolny dostep bulgarom i rumunom to dopiero bedziecie portkami trzesc hahaha a cyganow ile sie pojawi....good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
nie dadza wolnego wstepu bulgarom czy rumunom. Jakbys od czasu do czasu poczytal prase zamiast siedziec non stop na kafe, wiedzialbys, ze chca dla nich wprowadzic wizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimilonkow
tak? a to ciekawe bo tutaj akurat mam fragment artykulu na ten temat : "Bulgarians and Romanians will gain the unrestricted right to live and work in the UK from December 2013, Home Secretary Theresa May has confirmed." wedlug ciebie co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfen
Konice swiata nadchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattatttaaa
No i prosze bardzo, u mnie w pracy potrzebuja ludzi, tylko ze ze specyficzna wiedza. Jesli ktorys z tych Hiszpanow/Bulgarow/Rumunow takowa posiada, to bardzo serdecznie ich przywitam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
Do grudnia 2013 roku 100 razy zdaza wprowadzic wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6856900
Najważniejsze że przystojni hiszpanie a nie łysiejący polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
Latatalala- chyba napisalam ze proste prace typu kelnerka czy barman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfen
Do 6856900 Najważniejsze że przystojni hiszpanie a nie łysiejący polacy. Nawet lysiejacy, pijus polak Cie niechce?? Pociesze Cie, ze nie masz co liczyc na hiszpana, oni nie potrzbuja twojego paszportu. 99% polek jest oblesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
Morfus, zabolalo? Polki wygladaja o niebo lepiej od przecietnej Angielki. Polacy...Coz wygladaja gorzej od przecietnego Angola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super! Czas najwyzszy na odmiane i moze troche naszych krajan, tych cwaniaczkowatych i oszukanczych (bo tylko czesc taka jest), wyniesie sie gdzie indziej i przestanie porzadnym ludziom opinie psuc. Czsami milo w autobusie posluchac czegos innego niz k**wa co drugie slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikitahhh
Hiszpanie mówią dobrze po angielsku? Ehe...chyba seplenia. Polacy już dawno się tutaj ustawili i chyba tylko niedojdy robią pracę która jakiś świeży Hiszpan mógłby im zabrać. Więc tak, bójcie się nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisfire
lepsi hiszpanie, ktorzy chociaz wygladaja porzadnie i sa przyjazni niz kolejne stada ciapatych i czarnych ciagnacych benefity i wiecznie narzekajacych, ciesze sie, ze od kwietnia ucinaja troche dziadom zasilki, moze te zakryte burkami muzulmanskie baby przestana produkowac po 6 dzieciorow zeby tylko wygodnie zyc na chwale allaha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja że Hiszpanie lepsi jednak muzułmanów nikt nie przystopuje z rozmnazaniem a jeszcze nowi przybysze się zwalaja. Znam kilku Hiszpanów i właśnie planują wyjechać z UK bo ciasno się robi, a są też inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattatttaaa
"Jesli nie jestescie inzynierami, lekarzami lub bankierami" - nie jestem zadnym z nich. Nowi emigranci moga byc konkurencja dla Polakow, ktorzy dopiero co przyjechali i szukaja pracy, a nie dla takich, ktorzy zdobyli juz doswiadczenie w UK, znaja jezyk i maja referencje. Takze az tak bardzo bym sie nie bal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 9 dziewiata
Mnie tak zadne osoby nie draznia jak wlasnie ci wszedobylscy muzulmanie, ktorzy rozmnazaja sie jak kroliki, roszcza prawa do wszystkiego a do pracy dupy nie chca ruszac a jak juz gdzies pracuja to sie domagaja specjalnych praw!!! (pokoje do modlitw, przerwy na modlitwy, i inne takie), w niektorych dzielnicach londynu to az strach przejsc bo tam same pizamy sie kreca i patrza dzikimw zrokiem, jak jade autobusem np przez Upton park to nieraz jestem jednyna biala!!! co do najazdu hiszpanow to ja ich tu z checia zobacze, lepszy usmiechniety hiszpan niz polaczek z mina buca buraczanego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
Jezu przeciez pisalam ze ci ktorzy chca przyjechac dopiero, a nie ci co sa tutaj 'ustawieni',nauczcie sie czytac, Po drugie, uwazam ze hiszpanie sa bardzo fajni i uczciwi, i dobrze ze przyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie hiszpanow, oni sa troche jak ciapaci, wiecie ze maja chyba 1 miejsce w europie jesli chodzi o chodzenie na dziwki.... to nacja nie zbyt dobra. spotkalem za to sie z przypadkami hiszpanek w polszy, ktore nie moga znalesc faceta bo jak otworza jape maja glos jak psy. hiszpanie niestety moga podwyzszac statystyki gwaltow, lepiej niech juz wpuszcza tych ukraincow tak tu chwalonych :) zasilki tna... pakistanki maja 4.2 dziecka na kobiete tutaj. 99% dzieci rodzi sie po slubie.... polki maja 2.5 na leb 54 % po slubie sie rodzi... w dodatku co 9 jest ciapatego... angielki 1.7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuyuytuiyuiui
prezes-widac temat DZIWKI dla ciebie niezle przerobiony,skoro wiesz jaka rasa w ilu procentach na dxiwki chodzi :LD:D noz kurde jakim depsperem trzeba byc zeby tym sie interesowac :D:D poza tym jakos na moje kobiece oko to wlasnie HISZPANIE SA NAJWIECEJ SEXY! i najhgoretsikochankkowie-tak mowia statystyki w necie:P ale przeciez ty wiesz lpeiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuyuytuiyuiui
ahaha no zapomnialam ze prezes nie lubi wszystkich tych,u ktorych plki maja powodzenie i wola wiecej niz polakow sorry zwracam onor cwelu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuyuytuiyuiui
a poza tym twoje statystyki sie myla i to zajebiscie. bo polki w tym roku pobily rekod w rodzeniu dzieci w uk !!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka123
Tak sie sklada, ze mieszkam w Hiszpani i nie wiem z kim ty sie widziales ale hiszpanie to gbury i wiecznie im cos nie pasuje. WIECZNIE. I ZNAJA ANGIELSKI HAHAHAHAHAHA BLAGAM CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z prezesem sie zgodze
Pierwszy raz w życiu :) Hiszpanki mają zachrypniete głosy jak stare dziady. Po Hiszpańsku to może brzmi seksownie ale jak taka otworzy jape po angielsku to szkoda mi jej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×