Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda24krk

Byłam wczoraj na Marszu Tolerancji w Krakowie

Polecane posty

Gość Magda24krk

Jestem lesbijką, fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię lesbijki nakłaniać na biseksualizm. Ale tylko kilka z nich. Znaczy tylko te o przyjemnej aparycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam ale ogladałam w wiadomościach Lubie te marsze,bo to wkurwia innych ludzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka33***
Nie probójcie wmawiać innym,że jesteście normalni,bo nie jesteście.To wbrew naturze! Żal mi Was.Musicie być bardzo nieszczęśliwi.Te marsze maja pokazać,że jesteście.Myślicie,że Was nie widzimy? Po co te szopki? Po co narzucacie się innym ludziom? Nie życzę sobie,żeby takie zboczone ścierwa,jak Wy,informowały mnie z kim sypiają.To,co robicie w swoich łóżkach to Wasza sprawa.Uskupeczniajcie swoje dewiacje tam,a nie na ulicach.Wiecie,że jesteście chorzy,dlatego próbujecie uspokajać swoje sumienie,mówiąc,że jesteście tacy sami,jak inni.Nie jesteście!!!!!!Macie zaburzoną seksualność.Powinniście się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To wbrew naturze!" Trochę farmazonisz, każdy gatunek zwierzęcy ma jakiś procent ciot. To, że u ludzi jest ich więcej jest wywołane jakąś chorą modą. Ale zawsze tak jest, kiedy jakas grupa próbuje dojść do głosu. Tak samo pełno jest feministek w prasie, ale jakieś 85% kobiet dalej chce, aby to facet był głową rodziny i uważają, że feministki muszą mieć kupę w głowach. W każdym razie za orientację seksualną odpowiada jakiś tam gen, więc do genetyków z tym. A jeżeli jesteś wierząca, no to masz problem, bo i w genach nie pozwolisz grzebać i ciot nie uznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj anglistka anglistka
jak ty nic nie rozumiesz :D na marsze chodzą tylko ci którzy chcą się pokazać, to jest wolność zamiast ukrywania się i niektórych wiem że nawet takie sytuacje nakręcają :P po prostu to lubią, lubią patrzeć nietolerancyjnym faszytom prosto w oczy i śmiać się z głupoty i zakłamania starych dewotek a co kto robi w łożku to jego prywatna sprawa, lesbijstwo nie jest żadnym przestępstwem, dorośli ludzie się w to bawią więc co was tak boli? zadrość? czy ta tytułowa "nietolerancja" dla odmienności? wszyscy którzy sa przeciwko gejom i lesbijkom to płytcy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
ja jestem hetero, ale uwazam, ze takie parady sa potrzebne. homoseksualisci nie powinni byc w spoleczenstwie dyskryminowani, wiec z moim facetem juz ustalilismy, ze jak bedzie parada w naszym miescie to pojdziemy :) a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale parada to tylko symbol., mnie też bawią dewoty ,które ledwo trzymając sie na nogach ...ida na ulicę z obrazkami Św i sie modlą :D a i tak obrywa sie jajkami policjantom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe czy sa fotki :P ;) lesby sa fajne gejki koorwa juz nie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejki są fajne i lesby też mnie wkoorwiają bi chyba taka moda teraz jest , co pytam to każdy jest bi :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie wkoorwiają bi chyba taka moda teraz jest , co pytam to każdy jest bi heheheheheh to w jakim TY sie środowisku obracasz :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ,że wkrótce będzie moda na emo bi :classic_cool: będą masowo sobie podcinać żyły i skakać z mostów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co TY Cezar ta wizja mi sie nie podoba,zamiast marszu tolerancji,raz w roku skok BI z mostu w Kraku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGFD
LESBY TO DO WORA WÓR DO JEZIORA I PEDAŁY TEŻ DO WORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zboczenia sexualne
to mówi wam psychiatra, leczcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tolerancja jest źle pojmowa
na. Niedługo też pedofile będą chodzić i nawoływać do tolerancji...albo zoofile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zboczenie seksualne tylko preferencję Bóg kocha wszystkich ,więc ich także:P a Bi bedą skakać i tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz cezar to prymityw
pewnie pije jabole, pluje na chodnik, szcza na murek i przeklina co drugie słowo a śmierdzi od niego tak, że jak wejdzie do tramwaju to wkoło się pusto robi Julisz skąd jesteś? Czuć w tobie rasizm, nietolerancje, antysemityzm :D wy prymitywy zawsze jesteście tacy schematyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie preferencje
????? to nadaje się do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że marsze tolerancji tylko prowokują do agresji. I po co? Naturalne jest, że ludzie którzy nie tolerują homo nie zmienią swoich poglądów. Jak ktoś nie akceptuje tych zboków to już jest pusty itp. Mało rozsądne myślenie. Obrzydzają mnie te marsze gdy widzę facetów w różowych rajtuzach którzy nie potrafią zachować nawet odrobiny taktu. Mądrze śpiewał Leszek Cz. \"mogę nie pluć na gamoni co zboczenia obnażają ale nic mnie nie nakłoni bym szacunek poczuł do nich w moim własnym wolnym kraju\" popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do leczenia? własnie takie bi są do leczenia ,raz tak raz siak ,a tu masz już ukierunkowane preferencje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czuć w tobie rasizm, nietolerancje, antysemityzm " ja się tego nie wstydzę, nazwanie mnie tak nie jest dla mnie obelgą :classic_cool: ne jestem trendi i cool zmartwię cię : tramwajami nie jeżdżę, tylko hołota używa komunikacji zbiorowej :o 🖐️ a wino jest dla pedałów , tylko czysta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
[zgłoś do usunięcia] *Sami* to nie jest zboczenie seksualne tylko preferencję TO JEST ZWYRODNIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! odpierdoliło na glowe TYLKO LECZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne,ze wyksztalceni psycholodzy i psychiatrzy twierdza,ze homo sa normalni,ale wy wiecie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja jestem hetero ale popieram tego typu akcje, nie cierpie homofobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a parady i marsze sa wynikiem wieloletnich przesladowan,po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
a mnie obrzydzaja ludzie, ktorzy zakrywaja sobie twarz szalikami/chustkami, naciagaja kaptury na glowe i krzycza "pedaly do gazu", do tego sa agresywni i chca rzucac sie na wszystkich, ktorzy sa inni od nich. wlasnie to jest chore, a nie pokojowy marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×