Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex4234

chce kupic koszulke z nadrukiem dla dziewczyny

Polecane posty

Gość alex4234

Witam chcialbym sie was poradzic z jakim nadrukiem kupic dziewczynie koszulke i jaki kolor? A moze dziewczyny napiszecie mi jakie chcialybyscie dostac od swojego chlopaka? Z gory dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym dostać koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee wiesz jak to prezent od ciebie to ty masz wymyslić napis jak my ci to podamy to jaki to twój prezent jak nie masz weny tzn ze sam nie wiesz co tam ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Myslalem nad tym zeby poprostu "najlepsza dziewczyna" ale nie wiem czy kolor niebieski a czerwony napis pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski kolor a różowy napis. A po za tym koszulka z napisem na prezent? W sumie też zależy czy to bez okazji czy z jakiejś okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Ona 19. I wiem ze jak kupie jej jakies perfumy to sie nie ucieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Doradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Doradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
Doradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex4234
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić koszulkę z nadrukiem, który w jakiś sposób koresponduje z zainteresowaniami chłopaka (np. z wizerunkiem ulubionego zespołu muzycznego, idolem, albo po prostu z czymś, co jest mu bliskie, np. z waszym wspólnym zdjęciem). Jakby co to dobrej jakości koszulki z takimi nadrukami,w dodatku w atrakcyjnych cenach, robi firma Kadok z Gdyni. Robią tez kubki, poduszki i w zasadzie na wszystkim sa w stanie zrobić nadruk :) Dla zainteresowanych podsyłam linka http://www.kadok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Projektanta Nadrukow:) Pracują tam bardzo miłe i profesjonalne osoby, doskonale potrafią doradzić grafikę oraz metodę wykonania koszulki www.projektant-nadrukow.pl https://www.facebook.com/pages/Projektant-Nad ruk%C3%B3w/161945713979495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny prezent na pewno bardzo oryginalny :) dostałam ostatnio też taką od swojego chłopaka:) z tego co pamiętam to kupił na stronce internetowej www.ideashirt.pl dobre warunki i do tej pory nic mi się z nią nie stało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do zapoznanie sie z naszą ofertą koszulek z nadrukiem z najlepszego materiału koszulki są poliestrowe nie są sprowadzane z chin są szyte w naszych szwalniach .Cena dobierana indywidualnie do zamówienia klijenta nie nażucamy marży .Dobieramy kolory !!! zapoznaj sie z naszą oferta http://aktif.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerrrka
jest moj i strzaleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie się tam jakas dla dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaus
Oprócz typowo sportowych, termalnych itp. koszulek to na jakieś okolicznościowe koszulki w damskim kroju bym nie liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamara
ale z dobrej termicznej koszulki też powinna się ucieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkingdog
to jednak męski sklep, no ale jest tam przecież sporo rzeczy dla nas, kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba umieć szukać, ja czasem kupuję z kategorii junior ;P mam łatwiej bo nosze 34 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afraise
jeśli nie masz pomysłu to skorzystaj z gotowych koszulek, a jeśli masz to zamów gotowy wzór, takie opcje są na www.koszulka.tv - dodatkowo są nowi na rynku więc możesz znaleźć wzory których Twoja dziewczyna nie zna i nie są oklepane. Moim zdaniem świetna strona: zakupy bez rejestracji, jak zamówisz dwa produkty to wysyłka gratis i szybko realizują zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twójstary
myślę, że ta koszulka spodoba się każdej dziewczynie - http://www.uczarnego.pl/p1960,koszulka-damska-z-nadrukiem-coco-chanel-fake-rozowa-w04.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee to taka dziecinada ale jak macie po 19 latek to dzieciaczki jeszcze jestescie z napisem tak jak zakładasz swojemu kochanemu dziecku z napisem /kocham mame Ize/ czy /kocham tate Igora/ tak Ty jej daj z napisem /kocham Marka/ oczywiscie jak masz na imie Marek hahahahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×