Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex4234

chce kupic koszulke z nadrukiem dla dziewczyny

Polecane posty

Gość velwet
koszulka z czyms co lubi, co ja interesuje to zawsze bardzo dobry pomysl:) ja chłopakowi takie cos kupowalam w Dimlabie w Gdyni, mozna chyba online....probuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlina89
KUp, a raczej wybierz jakis nadruk z zespolem ktory lubi czy motywem i zamow w Dimlabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie koszulka to np. poduszka z Twoim zdjęciem myślę że każda kobieta by się ucieszyła. Polecam strone cupsell.pl zamawiałam tam i bardzo dobre gatunkowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałem na zobaczsam.pl także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałeś co Twoja dziewczyna lubi, żebyśmy mogli coś doradzić ;) Skorzystaj może z gotowych wzorów. Co do firmy mogę polecić sprawdzoną przeze mnie firmę z Warszawy koliber.waw.pl. Drukują na wysokim poziomie, także nadruk nie ulegnie zniszczeniu już po pierwszym praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Kupiłem 3 miesiące temu koszulkę z oferty sklepu www.fabrykakoszulek.com . Zainteresował mnie oryginalny wzór i możliwość dodania do niego moich rozwiązań. Brak wad jakościowych, nie ma wystających niteczek, elegancko zapakowane, dostałem cenę obniżoną o około 20% chyba po rejestracji, a i jeszcze wzór, ani kolor nie zniszczył się, chociaż co 3 dzień mam t-shirt na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
www.moj-nadruk.pl - wrzucasz swój nadruk w ich generatorze. Mega proste i szybkie. Jakościowo super koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś fajny cytat z jej ulubionego filmu czy piosenki? :) Pomyśl co Twoja dziewczyna najbardziej lubi i wykorzystaj to. Kiedyś bardzo lubiłem tego typu koszulki z nadrukami i zamawiałem je na stronie koliber.waw.pl może będzie to dla Ciebie pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem ostatnio koszulkę na stronie karoka.pl dla swojej dziewczyny. Przesyłka przyszla bardzo szybko. Poza tym swietne ubrania można znaleśc na tej stronie. Dziewczynie bardzo podobała się ta koszulka i na dodatek mówiła że jest wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monek89
Jeśli ktoś z Was ma talent plastyczny to sam na pewno może wymyślić taką koszulkę. Odsyłam do sklepu: http://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html W którym jakiś czas temu zamawiałem właśnie takie koszulki. Był to jeden z elementów promocji mojej firmy. Jestem zadowolony. Zamówienie wykonane bardzo profesjonalnie, szybko . Same koszulki również dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla dziewczyny to może różowa albo błękitna z czarnym napisem? Kiedyś zamawiałem takie koszulki na stronie koliber.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor jakiś jasny żeby napis był widoczny :) A co do napisów to coś śmiesznego np "Nie wiem, nie rozumiem, nie mam czasu, zarobiona jestem" :D albo "Samiec - twój wróg" :p...albo coś innego śmiesznego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Może sobie przejrzyj projekty ubrań na stronie www.redlizard.pl . porządne rzeczy produkują, ostatnio ich odkryłem. Jak ktoś lubi ubrania inne niż te w sieciówkach to zdecydowanie polecam. Unikalne projekty naniesione na dobry gatunkowo materiał (tylko bawełna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Fajne wzory mają w agencji reklamowej Ladora. Nie ma problemu z prawami autorskimi, bo grafik ci od podstaw u nich zrobi, co chcesz, więc nie tracisz czasu na szukanie projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczyny najlepiej wybrać coś w modnym pastelowym kolorze i koniecznie z ciekawym napisem :) Fajne t-shirty z napisami można zamówić na stronce zobaczsam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olqa12
Ja bym chciała taką dostać. Najlepiej z różową - z sercem i tekstem "najlepsza dziewczyna na świecie jest moja" :)) Kupuj dziewczynie! Polecam te http://ideashirt.pl. Nawet sam możesz zaprojektować. Zaimponujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga ja chcę taką z napisem " Samiec - twój wróg" :D gdzie takie widziałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla555
Zaprojektuj jej własną koszulkę na http://extra-koszulki.pl wymyśl jakiś fajny motyw na koszulkę i skorzystaj z tego kreatora koszulek zawartego na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tylkomalowane.pl Masz recznie malowny temat, sam decydujesz co powinno byc namalowane. Trwalsze od nadruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toldi
Jeśli chodzi o wzór na koszulce, to jeśli nie korzystacie z gotowych wzorów jak np. tutaj http://printidea.pl/sklep/, to można po prostu sięgnąć do... Google i znaleźć fotę, która wiąże się z jakimś fajnym wspólnym wspomnieniem, po grafikę nawiązującą do jakiegoś charakterystycznego wydarzenia lub elementu. Są też takie onlinowe kreatory typografii, więc można interesujący napis zrobić. Naprawdę możliwości jest wiele i już nie raz robiłem takie koszulki na prezenty i to się naprawdę sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą ofertę ma ideashirt.pl - świetne ceny, duzy wybór i jakosć najlepsza. Zrealizują twór projekt :) Koszulka z nadrukiem to świetny pomysł na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł, sam chce taki zrealizować na imieniny swojej kobiety. Koszulka z nadrukiem może być bardzo osobistym prezentem i mam zamiar go wykonać u www.maroka.pl, to będzie mój pierwszy raz u nich, ale wierzę, że wszystko przebiegnie dobrze, szczególnie, że mają najlepszej jakosci tshirty (największa grammatura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×