Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos1234

Chcę wreście kochać ,chcę poznać ciepłą dziewczynę :)

Polecane posty

Gość ktos1234

jestem 26 letnim facetem ,nie mam szczescia do kobiet i milości mimo tego ,że jestem atrakcyjny :( , wrażliwym i czułym ,jednak za szybko ufam i jestem krzywdzony . chciałbym moc powiedziec juz ze jestem szczesliwy i moc kochać a przynajmniej starac się bo nie wiem co to jest :( może tutaj ,znajdę ciepłą ,sympatyczną i miłą dziewczynę która doceni te słowa . jestem z Lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietom i mam to samo co ty..;/też trafiam na debili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
ojej no zawsze musi się znaleźć ktoś kto wytknie błąd hehe , ale doceniam to poprawię się luzik szybko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem wrażliwy, czuły" I to największy błąd. Musisz być silny. Kobieta chce wiedzieć że w razie problemów facet będzie umiał z nimi walczyć, a nie zacznie szlochać. Może nieładnie to napisałem, ale to sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą kobietom z 21.22 do siebie pasujecie, może wreście kogoś znalazłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
dokładnie zgadzam się z Tobą , aczkolwiek wez pod uwagę to ,że z zewnątrz jestem normalnym i fajnym męskim facetem ale w środku jestem inny , nie objawia się to jednak płaczem czy szlochaniem po prostu czuje więcej,mocniej i intensywniej i ta wrazliwość polega na tym jaki jestem wewnątrz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscHeh ma racje. My kobiety lubimy cieplych i wrazliwych ale tylko wtedy jesli czujemy, ze maja wieksze ''jaja'' anizeli my. Jesli nie dajesz poczucia bezpieczenstwa to na nic cieplo i wrazliwosc. To co bywa zaleta na poczatku, przy blizszym spotkaniu traci jesli nie stoi obok w/w cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
gość 21.34 - przykro jest słuchac czegos takiego , poprawiłem się :p , więcej humorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila jestem z izbicy moglibysmy się spotkać czasem. a może to ty marcin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos1234 - badz wrazliwy i czuly, ale bez przesady. Jesli kobieta zobaczy, ze w tej swojej wrazliwosci nie potrafisz poradzic sobie z emocjami to ucieknie szybciej niz powiesz abc. Taki przezywanie mocniej, bardziej w srodku prowadzo do niestabilnosci emocjonalnej i frustracji. Facet ma byc opoka, skala na ktorej sie mozna wesprzec a nie plastelina emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
no własnie to jest najgorsze w innych , co rzuca mi sie w oczy ,wybaczcie ale ja uwazam siebie za silnego i męskiego faceta ,ale wrazliwego w środku :) jesli chodzi o te przysłowiowe jaja to 5 lat na sportach kontaktowych walki powinno wystarczyć , po za tym co to jest wg was dziewczyny poczucie bezpieczeństwa ? stabilizacja materialna -oki to też w moim przypadku jest wybaczcie jesli zabrzmiało to sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
cięzko mi jest czasem ,już samemu , to wcale nie jest takie proste mimo tego ,że twarz bez emocji kryje w sobie ogrom bólu i pragnienia miłości :) a ja myslałem ,że są takie kobiety które własnie szukają faceta z zewnatrz męskiego a w srodku troskliwego czułego i wrazliwego ,lubiącego rozmawiac o uczuciach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa Klaudia
ja takiego szukam :) jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
hmmm nie chciał bym mówić tutaj imienia , krepuje mnie to i wolałbym gdzie indziej :) ale jest ładne heheh a pro po komentarza niżej , czasem odechciewa mi się nawet pisać lub odzywać słysząc coś takiego , nikogo na żal nie zamierzam brać , po prostu próbuje szcześcia to jak gra w lotto ,byćmoże wygram coś i trafie na kogoś np tutaj :) a czemu nie , jesli nie potrafie poznać osoby takiej jak w opisie w realu to ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci, którzy podrywają "na litość" to często najgorszy typ s*******a :D bo to wyrachowanie i żerowanie bezwstydne na czyjejś wrażliwości. Ale skoro autor mówi, że nie łapie na litość, to pozostaje życzyć powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc1234 lubimy o uczuciach - tak. Ale lubimy tez porozmawiac o tym co sie wydarzylo w ciagu dnia, o tym co przeczytalysmy, widzialysmy, co nas bawi i co wkurza. Poczucie bezpieczenstwa - swiadomosc, ze mezczyzna, z ktorym jestesmy nie zbagatelizuje naszych problemow czy smutkow, nie powie, ze wymyslamy czy sie czepiamy tylko przytuli lub pomoze znalez rozwiazanie. To swiadomosc, ze mozemy na naszego faceta liczyc bez wzgeldu czy trzeba zmienic kolo, pozmywac podloge, zrobic zakupy, zajac sie dzieckiem czy pocieszyc bo zlamalysmy paznokiec. Ze jesli cos sie schrzani to facet zaradzi. Strona finansowa tez jest bardzo wazna. Nie wiem juz co napisac bo tyle tego jest. Jesli za to facet bedzie siedzial i rozkladal na czynniki pierwsze tragedie braku smietany do pysznej pomodorowki to nie dobrze :) trzeba leciec do sklepu bez proszenia - kumasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21:57 dziekuje, dziekuje, dziekuje. Juz myslalam, ze na prawde jestem taka franca, z ktora sie nie da zyc kiedy sie zorientowalam, ze dalam sie wkrecic w takie cos ''na litosc'' i przestalam dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troluś
Najpierw zdobywaj, potem przytulaj : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - to ja pisałam, nie ma za co :) często widzę wokół siebie, jak kobiety dają się urabiać w ten sposób- jakiś toksyk im wjeżdża na ambicję, że jak się nim nie "zaopiekują", to znaczy, że są "wredne" i "bez współczucia". x Ja muszę na to zwracać dużą uwagę, bo sama nie mam powodzenia i muszę się szczególnie pilnować, by nie pójść na pierwszego lepszego wyrachowanego gnojka tylko dlatego, by nie wyjść na "podłą znieczulicę". Oni często wybierają takie jak ja- nie cieszące się dużym powodzeniem, bo myślą, że tym łatwiej im pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsm123 - dobrze, ze tak myslisz. Ja niestety jestem na etapie ''madry Polak po szkodzie'' :) trolus - najlepiej i zdobwac i przytulac. Lubimy czuc, ze mezczyznie na nas zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
nawet nie wiem co napisać ciezko jest pisac o sobie i zapewniać ze szukam kogos aby cieszyc się z tego ,że sprawiam komus radosć i dzięki mnie ktoś się usmiecha :) może i większość facetów takich wyrachowanych jest ja nie bede zapewniał jaki ja to nie jestem ale pisze tutaj wszystko szczerze bo , nie mam tym zadnego interesu aby kogoś na cos naciągać i udawac kogoś innego ,zreszta predzej czy pozniej wszystko by wyszło :p kumam kuma a gdybym Ci powiedział ,ze własnie ja taki jestem ? tylko problem w tym ,że chyba ja sam nie wiemc zemu nie potrafie sobie znaleść kobiety która mnie pokocha za to kim jestem a nie za portfel czy wygląd lub jeszcze cos innego :/ czasem zatanawiam się czy ja nie jestem za dobry i za miły moze to odstrasza kobiety ,ale nie potrafie być aroganckim dupkiem ,no taki charakter na macie i w treningu potrafie dac z siebei wszystko i być takim przyslowiowym zabójcą a w życiu codzinnym chcę sie opiekować troszczyć i pokazywać kobiecie jak mi na niej zalezy i ,że ją kocham ja już wgl nie ogarniam sytuacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
po za tym czasem ida na ulicy widze te spojrzenia kobiet iwgl nie ejstem jakis brzydal uwazam siębie za mozliwego hehe faceta tylko kiedy ktoś mi sie podoba boje sie strasznie podejśc i to powiedziec ,tyle szans juz zmarnowałem aby kogos fajnego poznać ,byc może gybym sie nie obawiał odrzucenia dzis bym tutaj nie pisał i ktoś by sie taki czuły i sympatyczy znalazł dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbuj pomyśleć sobie, że skoro kobiety się za Tobą oglądają, to już masz duży atut i przełam się ;) w końcu nic nie stracisz, jeśli nawet Cię któraś oleje, to pomyśl "co mnie obchodzi zdanie jakiejś obcej kobiety.. jej strata i już"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka ''prawda zyciowa'' - przy mezczyznie kobieta jest dobra i ciepla, przy rozgotowanych slodkich pierogach musi byc ''franca'' bo nie ma innego wyjscia :) Zdecydowanie przez to twoj***ardzo gleboko wrazliwe wnetrze masz zanizona ocene samego siebie, zakompleksienie i nie wiem co jeszcze. Trening treningiem a zycie zyciem. Przestan jeczec, wez sie w garsc. Z zyciem i samym soba trzeba walczyc tak jak na macie. Nie przesadzaj w zadna ze stron, wyposrodkuj i efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
NOM TYLKO WŁASNIE w tym jest problem ,że kiedyś i w zasadzie kilka razy mnie olano i to niemiłe uczucie a raczej przykre i cos mnie blokuje w śroku przed obawą kolejnej porażki , a co z tym idzie coraz bardziej zaczynam nie wiezyć w siebie i sie w sobie zamykać aczkolwiek również coraz mocniej pracowac i udoskonalać siebie ,i po takich kilku porażkach wyciagam wnioski ,że nigdy nikt mnie nie pokocha lub sie mna na poważnie nie zainteresuje , załamuje się wtedy coraz mocniej w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1234
ja juz dawno wyposrodkowałem i próbowałem roznymi sposobami ale chyba ja jestem tak inny jak wiekszosc ze dla mnie cięzko cos bdzie znaleść hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo inny jak reszta - i mamy tutaj powod twoich ''niepowodzen''. A juz zaczelam cie darzyc sympatia. W jakim sensie udoskonalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×