Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwucha

CHŁOP MI SIWIEJE

Polecane posty

Gość siwucha

nerwy itd. i siwy jak gołąbek. Przeczytałam dzisiaj, że ten proces można odwrócić, ale żadnych szczegółów. Macie jakieś pomysły..? [poza farbowaniem - nie zniosę Wiśniewskiego w domu :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra wypowiedź
siwucha nerwy itd. i siwy jak gołąbek. Przeczytałam dzisiaj, że ten proces można odwrócić, ale żadnych szczegółów. Macie jakieś pomysły..? [poza farbowaniem - nie zniosę Wiśniewskiego w domu ] KOmentarz: uważaj bo zacznie funkcjonować porzekadło: głowa siwieje dupa szaleje. Jak go puścisz samopas to siwizna się cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki prepatat odsiwiacz
21:28 jest taki prepatat odsiwiacz ktory przywraca wlosa ich naturalny odcien...bardzo skuteczny. Jest w wersji dla kobiet i mezczyzn kosztuje okolo 32 zl. ale bardzo wydajny, z tym ze tez trzeba go stosowac w miare odrastania wlosow...ale moze warto sprobowac.Jak nie to to tylko farbowaie zostaje. 21:37 a jak ten preparat sie nazywa 22:27 jest taki prepatat odsiwiacz to jest firmy schwarzkopf i mam napisane na pudelku RE-NATURE taki prostokotne pudelko do nabycia w drogeriach, na pudelku w zadeznosci czy dla facetow czy kobiet...zdjecie .Naprawde skuteczny, aczkolwiek na efekt trzeba odrobinke poczekac bo sie odbywa stopniowo a nie drastycznie z dnia na dzien...ale efekt rewelacyjny...sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki prepatat odsiwiacz
tyle moge poradzic...bo moj tez siwial:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialud
Siwucha, moj siwieje i lysieje a ma dopiero 30 lat ale i tak go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nie chodzi o to ze sie
kogos przestaje kochac...kiedy pojawiaja sie siwe wlosy, ale o dobre samopoczucie osoby ktora siwieje, np. moj maz przyzywal to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdcsd
wogóle chłopy śmieszne bywają, ja mam ze swojego bekę bo osobiście pierwsze siwe włosy miałam w wieku 14 lat, potem przybywało, teraz mam całą masę i nie robię tragedii, a on ma pojedyncze siwe na brodzie, w wieku 37 lat i biadoli hmmm... czyżby też zbliżał mu się kryzys wieku średniego? ((.)) ((.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to nie my kobiety
robimy z tego problem ...a wlasnie faceci biadola :)...mnie osobiscie sie podobaja faceci przypruszeni siwzna..ale moj malzonek cierpi z powodu siwizny , wiec dlaczego ma sie meczyc ...niech sobie poprawi samopoczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekGrey
Najlepszy odsiwiwacz dla mezczyzn i tutaj jestem pewny w 100% to JUST FOR MEN. Nie ma lepszego- dziala w 5minut , nie niszczy włosów, farbuje tylko siwe wlosy a pozostale ladnie odzywia. Nie bede sie rozpisywal bo to marka znana na calym swiecie od ponad 30lat. Zawsze kupowalem przez znajomego z USA a teraz juz na spokojnie w polskiej dystrybucji w bardzo dobrej cenie na www.meskiewlosy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE FARBOWAĆ CHŁOPA!!!!! Taki szronkowaty jest seksi .... Poza tym jak siwieje to może mu co insze szaleje??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kocha swojego mężczyznę to nie zwraca się uwagi na siwe włosy. Mój zaczął szukać jakichś wynalazków do farbowania, nie wiem skąd ten pomysł. Szybko wybiłam mu z głowy ten pomysł. Szanujmy ich takich jacy są w tedy najlepiej się czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mężczyzny zdecydowanie najlepszy będzie naturalny odsiwiacz. Mój maż tez stosuje taki specyfik z tego sklepu www.ever-green.com.pl i szybko pojawiły się pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revestia siersc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! TEMAT ZOSTAŁ STWORZONY WYŁĄCZNIE DO KRYPTOREKLAMY! Produkty które oferują wam w podawanych tu linkach NIE DZIAŁAJĄ! To zwykłe naciąganie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam masaże całego ciała olejem z pestek winogron lub jakimś innym dobrym do masażu. Nawet robiony przez osobę która nie jest profesjonalista odstresowuje i daje lepsze samopoczucie każdemu. Łysienie i świetnie jest w większości spowodowane przezywanym stresem i problemami . Dotyk jak wiadomo to bardzo dobry lek na większość dolegliwości i najlepszy oraz najzdrowszy odstresowujacy i rozluzniajacy nasze ciało i mózg środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka przymierzam sie do kupienia JFM I mam takie pytanko jakie to jest trwale ? Niby pisze ze efekt utrzymuje sie do 6 tyg w co nie wierze bo wiadomo włosy szybko odrastaja i zabieg trzeba powtorzyc Ile mniej więcej czasu wytrzyma na włosach ten produkt bez konieczności ponownego używania ? Licze na odpowiedz kogos konkretnego co używał tego produktu a nie bota piszącego same dobre opinie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JFM trzyma 4 tygodnie ale pod warunkiem że trzymasz go na włosach dłużej niż 5 minut i rzadziej myjesz włosy Raz na miesiac wystarczy użyć tego produktu aby odrosty nie były za widoczne ;d nie jest zły ten produkt najlepszy ze wszystkich co do tej pory stowalem , produkt jest niestety drogi mógł by być trochę tańszy ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystianello
Siemka poleci ktoś trwała farbę lub dobra szamponetke dla mężczyzn ktora pokryje w całościsiwe wlosy(nieznaczna siwizna)? Proszę o pomoc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert92
Jaki jest obecnie najlepszy preparat na męska siwizne ? Co polecacie ? Szukam coś trwałego co bedzie trzymalo sporo czasu a nie jak wiekszosc preparatow do tygodnia lub maks do dwóch tyg czasu ;) macie jakieś sprawdzone preparaty ? Jak tak to prosze o pomoc :D bede wdzieczny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopy macie jakies dobre sposobyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież siwizna mężczyzny jest bardzo seksi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te produkty co wymieniliscie dzialaja tak sobie jezeli chcecie porządnego efektu kupcie sobie odsiwiacz biferdil konkretnie trzyma około 4 tyg i wyglada naturalnie , jest dosc drogi to fakt ale raz w miesiącu wystarczy go uzyc i ma sie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mówiąc polecam farbe do wlosow męskich delia camelo(nie odsiwiacz tez z tej firmy) dziala bardzo fajnie i w naturalnie włosy po tym wychodza tylko trzeba dobrac odpowiedni kolor efekt trzyma 3 tygodnie po tym czasie trzeba powtórzyć zabieg poprzez odrosty :d polecam produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×