Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to znaczy?? moze ktoś mi wyjaśni to pojęcie...

Polecane posty

Gość gość

może moje pytanie jest troszke dziwne ale ok, zadam je. rozmawiałam z pewnym facetem. kiedy się zegnaliśmy powiedział do mnie "dziewczyna jak malina". i powedzcie mi co ja mam myslec? to miły komplement ? co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn że słodka. bo nawet tow.Stalin miał usta słodsze od malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że facetowi się w jakimś stopniu podobasz, że jesteś słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobry komplement. Taki w starym stylu. To tak jak Rosiewicz śpiewał: : Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. Czyli piękna, zdrowo i świeżo wyglądająca, atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy to, że gość jest prostakiem i powtarza jakieś tanie, wytarte do bólu frazesy, gdyż nie stać go (jest zbyt tępy) na komplement od siebie. Podejrzewam, że ma czerwony ryj i żłopie tanie wina. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że facetowi wpadłas w oko. facet ktoremu sie dziewczyna nie podoba nie powie ani jednego komplementu w jej stronę. generalnie on oznacza że dzewczyna jest miła, słodka czyt. gdybym mógł przeleciałbym:):) .....a czy to miły komplement i co facet dokładniej mysli mowiąć go to niech jakis facet sie wypowie dokladniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatematu01
facet własnie jest wykształcony i na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie to miły komplement. facet dał ci do zrozumienia że uważa że jesteś fajną kobietą, słodką jak malinka latem:) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziewczyna o zdrowym, swiezym, apetycznym wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna ktora wygląda kobieco, zadbana, własnie jak wyzej ktoś napisal apetycznie, zdrowa cera, lśniące włosy i przede wszystkim pogodna i usmiechnięta... a co facet mysli mówiąc to? hmm myślę że rozbiera wzrokiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem facet powiedział pierwsze skojarzenie jakie mu się nasunęło... powiedział że jest słodka, fajna... ale też moim zdaniem jak ktoś zauważył wcześniej raczej taki komplement sugeruje ze gość rozbiera wzrokiem dziewczynę i gdyby mógł to zaciągnąłby do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet mówiący taki komplement chce/chciałby zaciągnąc laskę do łóżka. dziewczyna jak malinka, zjadłbym.... itd... uważaj na niego, bo nie wiesz co chodzi mu po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie mówi komplementów gdy dziewczyna mu sie nie podoba. nie ważne czy komplement jest mniej oryginalny czy bardziej. niektorzy mezczyzni wcale nie komplementuja swoich kobiet, szczegolnie po slubie, wiec nawet taki obleciany komplement o malince jest czasem ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet chciałby zaciągnąc ciebie do łóżka:), zjada ciebie wzrokiem i stad taki komplement... zalezy mu na numerku... gdyby było inaczej to staralby się znaleźć jakies bardziej wyszukane komplementy, albo wszystko mu jedno wazne aby powiedziec komplement. wszakze bez powodu ich nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×