Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co widzicie przyjemnego w paleniu? Przecież to jest ochydne

Polecane posty

Gość gość

duszący oblesny dym :-o wiele razy próbowałam papierosy inigdy nie rozumiałam co ludzi tak do tego ciągnie feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusta i gusciki. Mnie bardziej ciekawi, po co wiele razy probowalas sie wkopac w nalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie próbowałam wkopac sie w nałóg,tylko spróbować o co w tym chodzi :-o no bo co niby w tym fajnego? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie nie palisz, nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentna odpowiedź, nie ma co :D jak nie wacham kleju, to tez nie zrozumiem, ale chce sie dowiedzieć co was tak ciągnie do tego duszacego, smierdzacego, obrzydliwego dymu, wyjasnijcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy kolej na heroine? Myslisz, ze wielu ludzi zaczyna uzywac czegos z zamiarem uzaleznienia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie palę. Mam 35 lat. Wieku 32 urodziłam dziecko. Przed ciążą rzuciłam kiedy staraliśmy się o dziecko. Wciąż jednak pamiętam, że bardzo lubiłam palić. Studia z papieroskiem, wypady, imprezki; zwłaszcza w dobrym towarzystwie przy alkoholu przyjemnie się paliło. Mój mąż nadal pali i czasem mnie ciągnie aby choć raz się zaciągnąć. Boję się jednak, że znowu zacznę a teraz czuję się dobrze bez dymka...pokusa jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde, palenie z uzależnienia własnie rozumiem ale nie wiem po co zaczynać, i sobie popalać, skoro nie ma w tym nic dobrego, to jest niedobre, dusi i smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co was tak w tym urzekło, ze zaczeliście ten obrzydliwy dym wciągac, doprowadzając do uzaleznienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch........j cie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentna odpowiedź :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślą ze sa fajni i modni a jest wręcz odwrotnie, ja spotykam naprawde młodziutkie piękne dziewczyny z papierosem w gębie i dopiero sie zastanawiam po co to. Smród , zepsute zeby , cera , żółte palce , choroby i w konsekwencji smierć , nic w tym pozytywnego nie widzę. I to wszystko za własne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnuj swojej śmierdzącej kaczpy, g****o cię obchodzi co ktoś robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden palacz na czterech skraca swoje życie o 20 lat i umiera przed 65 rokiem życia. Pomimo tych niepokojących wyników, osoby palące często bagatelizują niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą uzależnienie od papierosów. Mimo wielu przestróg i kampanii antynikotynowych, wielu ludziom trudno wyrwać się z sideł nałogu. Palą papierosy, gdyż uzależnili się fizycznie i psychicznie od dawek nikotyny. Jakie zagrożenia niesie ze sobą długotrwałe nałogowe palenie papierosów? Abstrahując od faktu, że traci się mnóstwo pieniędzy na paczki papierosów, szybciej starzeje się skóra, ma się nieświeży oddech i nieładny zapach ubrań, pojawia się szereg komplikacji zdrowotnych, np. ryzyko zachorowania na raka płuc, chorobę niedokrwienną serca, nadciśnienie tętnicze, udar mózgu czy miażdżycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama nigdy w zyciu nie palila, prowadzila zdrowy tryb zycia, pila tylko zielona herbatke, brala omege3 i co? Juz jej nie ma, a miala tylko 62lata. Moj sasiad, stary palacz, lat powyzej 70stki pali paczke dziennie i zyje stary smierdziel:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moja mama nigdy w zyciu nie palila, prowadzila zdrowy tryb zycia, pila tylko zielona herbatke, brala omege3 i co? Juz jej nie ma, a miala tylko 62lata. Moj sasiad, stary palacz, lat powyzej 70stki pali paczke dziennie i zyje stary smierdziel" No i co w związku z tym? Dlaczego posługujesz sie dowodem anegdotycznym, skoro wiadomo, ze nic nie udowadnia? Procentowo szanse na raka płuc i inne choroby dla palacza sa znacznie wyższe, jesli myslisz że chodzi o to każdy palacz choruje na raka płuc i żaden niepalący nie choruje, a to, że tak nie jest uwazasz za dowód na nieszkodliwośc palenia to jestes upośledzona psychicznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 dowód anegdotyczny ? to są fakty kobito! jak ktoś ma umrzeć na raka to i dziecko wykituje, a jak ktoś ma żyć to będzie chlał i palił i nic go nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po za tym za swoje palimy czy ja Ci zaglądam w portfel ja kupujesz słodycze żeby się nimi obżerać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"15:13 dowód anegdotyczny ? to są fakty kobito!" Fakty są takie że palenie znacząco zwiększa procentowo szanse na raka, a palcze żyją średnio o 14 lat krócej od niepalących. To nauka. To co ty podajesz to dowody anegdotyczne i mądrości baby spod magla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jaka patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdziele S***********e , dla was trzeba komory wybudować i tam sie trujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSIa882
Zgodzę się z przedmówcą - palenie jest szkodliwe i nikt tego nie zmieni, nawet jeśli pali za własne albo czyjeś pieniądze. Papierosy szkodzą i palącym i wdychającym, i znam bardzo wielu palaczy, którzy chcieliby rzucić, ale nie wiedzą jak. Zapraszam na stronę www.jakrzucicpalenie.pl. Jest tu też bardzo obszernie napisane na temat szkodliwośc***alenia - http://jakrzucicpalenie.pl/szkodliwosc/. Wszystkim rzucającym nałóg życze powodzenia :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×