Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilaKamilka

CO ZROBIC Z DZIECMI SZEFOWA MEZA PRZYCHODZI DO NAS NA KOLACJE Z MEZEM

Polecane posty

Gość kamilaKamilka

w sobote przychodzi do nas szefowa meza na kolacje wraz ze swoim mezem i mam dylemat co zrobic z dziecmi?? dzieci sa w wieku 8, 7 i 3 latka jak to rozegrac?? przeciez nie posadze ich z nami przy stole prawda?? co wy robicie w takich sytuacjach?? zalezy nam aby dobrze wypasc bo mezowi moze sie uda zdobyc awans, a nam sie przyda wiecej pieniedzy, bo rodzina sie powiekszy niedlugo :) chcemy wypasc jak najlepiej, przygotowalam eleganckie menu, wszystko zaplanowane tylko co zrobic z dziecmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się mogę nimi zająć :) ale zapewne mieszkamy daleko od sb... włącz im bajkę w drugim pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkacie? W jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
no ja mysle, ze one caly wieczor przy bajce nie usiedza, po prosru je roznosi szczegolnie starsze. poza tym jak to logistycznie rozpracowac - jak oni beda u nas siedziec to ja w tym czasie bede musiala dzieci wykapac i polozyc spac... to troche czasu zajmie a oni beda siedziec sami z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
mieszkamy w malym miasteczku, no ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czwarte w drodze? ile planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patologia...4 dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
o matko, chyba nie o tym jest temat ile dzieci planujemy?? nawet jakbysmy planowali dziesiatke to co wam do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłać do babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
niestety nie ma takiej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego- nie posadzisz ich z Wami przy stole? Niech zjedzą normalnie kolację, co najwyżej trzylatka będziecie musieli trochę obsługiwać, a potem kiedy dorośli będą rozmawiać pewnie sami będą woleli pobawić się gdzieś u siebie, możesz im na tą okazję wyciągnąć nową, atrakcyjną zabawkę... Nie pamiętam ani jednej sytuacji w której do rodziców przychodzili goście na przyjęcie/obiad i dzieci byłyby odsyłane od stołu... co innego sąsiadka która wpadnie na kawę i chce pogadać z mamą, ale normalny posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
Dobry pomysł, wżuce je do piwnicy i nie bedzie problemu z bahorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym- kąpiesz i kładziesz spać ośmio- i siedmiolatka? Serio? Bo malucha możesz wcześniej obudzić tego dnia żeby padł szybko wieczorem, wykąpiesz raz- dwa (jeśli już ma ustalony rytm i musi mieć kąpiel bezpośrednio przed spaniem, bo jeśli nie, wykąpiesz przed wizytą) i tyle. Fakt, raz czy dwa razy trzeba będzie wyjść do dzieci ale robisz z tego straszną tragedię... starsi się najmłodszym nie chcą i nie potrafią zająć przez 2-3 godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
wlasnie problem w tym ze nie chca i nie potrafia sie zajac mlodszym... a co wasze siedmio i osmiolatki potrafia same sie porzadnie wykapac wyszczotkowac zeby przebrac w pizame i pojsc do lozka, nie musicie ich kontrolowac? jakos mi sie nie chce wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie dzieci nie moze byc przy stole, to jest spotkanie biznesowe i kazdy kto ci doradza zeby dzieci jadly z wami...chyba nigdy w zyciu na takim spotkaniu nie byl :D Latanie za dziecmi kiedy macie waznych gosci (juz nie wspomne o kapaniu) na kolacji jest niepowazne. Jak nie mozesz podrzucic dzieci do babci to zatrudnij nianke na ten wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
Moje dzieci są najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
nie da rady zebym go wykapala wczesniej on jest przyzwyczajony ze sie kapie przed spaniem zawsze o tej samej porze, sam wie ze ma wziac pizamke swoja i isc do lazienki sie myc a potem do lozeczka. wiekszy problem juz jest z polozeniem sie starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
no wlasnie moim zdaniem rowniez to nie wypada zeby dzieci przy stole siedzialy kiedy dorosli rozmawiaja, po pierwsze to przeszkadza a po drugie one rowniez sie beda nudzic i robic niepotrzebny balagan. a na pewno nie beda jesc tego co my tylko zrobie im co innego do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niania? Chyba są takie pogotowia z nianiami, ale nie wiem, czy w każdym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
na wynajecie nianki nas nie stac poza tym mieszkamy w malym miasteczku nie ma tu zadnej nianki a przynajmniej ja zadnej nie znam a szukac jakiejs nieznanej osoby w miescie wekszym to stres i wydatki i nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi. musze to jakos sama ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina? niania? nie tragizuj ze nic nie mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie wyglupiaj sie przed powaznymi ludzmi. Ja bym byla zazenowana na takiej (biznesowej) kolacji, gdzie gospodyni lata za dzieciakami. Widocznie nie nadajesz sie do takiego srodowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żadnego spoufalania dzieci z gośćmi, to jest szczególna sytuacja i trzeba się na ten czas dzieci pozbyć. Ja bym optowała za nianią albo odesłała tałatajstwo do babci/cioci czy kogo tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
Spier'dalajcie podszywy! Moje dzieci muszą byc, nikomu nie bedą przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
oni sa juz zaproszeni nie bedziemy ich teraz odmawiac bo to jest niepowazne, a poza tym juz napisalam ze zalezy nam na tym spotkaniu bo maz liczy na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stac na nianke a 4 dziecko w drodze... masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Na ten czas zatrudnij kogoś do dzieci.Z pewnością stać Cię na przyjęcia skoro posiadasz chmare dzieciaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz żadnej rodziny, której możesz podrzucić dzieciaki? Jakiejś koleżanki, sąsiadki, kogokolwiek?? Aż mi się nie chce wierzyć. Na pustyni mieszkacie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
juz napisalam ze nie ma mozliwosci odeslania dzieci do babci, a tym bardziej niani bo mieszkamy w malutkim miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×