Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilaKamilka

CO ZROBIC Z DZIECMI SZEFOWA MEZA PRZYCHODZI DO NAS NA KOLACJE Z MEZEM

Polecane posty

Gość gość
to co mamy ci poradzic skoro babcia nie, niania nie? Jestes ograniczona umyslowo? Mamy ci napisac aby dzieci poszly na spacer do 11 w nocy po miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
rodziny nie mam u nas w miescie, najblizej mamy do moich rodzicow, ale to jest ponad 60km. znajomych mamy, ale zadna znajoma nie zostanie na caly wieczor sobotni z trojka dzieci, ktorych trzeba caly czas pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
chodzilo mi o to zeby poradzic jak to rozegrac taktycznie zebym sie mogla zajac dziecmi i zeby nie zostawiac gosci na dlugo, bo wiadomo ze to jest niekulturalne i moze zostac przez nich zle odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze... to zawiez dzieci do swojej mamy ,to nie 300 km tylko ponad 60...zgaduje ze mniej niz 100 no co ci mamy tu poradzic? zaraz napiszesz ze do mamy tez nie ,to wiec daj leki na sen dzieciom i bedziesz miala problem z glowy jestes jakas tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założylam konto, dowidzenia podszywy. Dzieci dam kolezance, ktorą bardzo lubią i ona też była chętna, problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dzieciaki zostaną to będzie to klapa roku, ale cóż, jak to mówią; pańskie małpy, pański cyrk. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
no zawiezienie ich do mamy to jest ostatecznosc. bo zawiezc je tam i wrocic to jakies 3 godziny. i potem jechac po nie po nocy. to nawet maz nie bedzie sobie mogl nic wypic bo potem bedzie musial jechac. dlatego bym wolala zeby zostaly w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
nie zalozylam konta, to podszyw jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia12589645
ha ha ale sie uśmialam.4 dziecko w drodze a nie stac Cie na pare godzin żeby kogoś wynająć?dobre.Polacy to jednak dziwni ludzie.ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech mama przyjedzie i zostanie na noc. Albo oddaj do okienka życia, bo już innych pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulpa65klala
niektóre odpowiedzi tu tak mi porawiają humor że szkoda ze nie ma tu opcji LUBIE TO!!!Ty kobieto naprawde jakas tępa jesteś!!wszystko na nie,jak ma TOBIE KTOŚ POMÓC jak Tobie nic nie pasuje?spacer do 11 w nocy i podanie środków nasennych WYGRAŁO!!!!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulpa65klala
nie no pękne zaraz OKNO ŻYCIA wygrało!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoro a co takiego eleganckiego i pysznego serwujesz na te kolacje jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pomysłu to jednak została ci tylko piwnica jak ktoś tutaj łaskawie ci napisał.Nie perdol i idz spać, PODSZYW cuchnie jak cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilka
Jajka sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO na bank podszyw bo az sie nie chce wierzyć że takie tepaki istnieją!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
oczywiscie ze to byly podszywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
chyba to jest najlepszy pomysl z tym zeby mama przyjechala tzn i tak trzeba bedzie po nia pojechac bo nie ma samochodu ani prawa jazdy, ale to juz lepsze niz jezdzic po dzieci w ta i spowrotem... jutro do niej zadzwonie, mam nadzieje, ze sie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wszystkiego,ale czy ktoś obstawiał wersalkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
a co do potraw to w sumie moze mi doradzicie czy cos zmienic dodac itp wiec moge napisac bedzie proste polskie menu bo oni lubia polska kuchnie tak mezowi powiedziala szefowa dlatego ze wiekszosc roku mieszkaja za granica a wiec salatka sledziowa salatka jarzynowa karp w galarecie jajka faszerowane potem chlodnik z botwinki potem pieczony schab filet z indyka kasza z sosem grzybowym surowka z selera naciowego potem sernik z rodzynkami ciasto drozdzowe kawa i herbata co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
ale o co chodzi z wersalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D/u/p/y nie urywa ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menu niczym z baru mlecznego "Kluseczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
tzn? co bys zmienila/dodala ewentualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne menu:) polskie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
no napisalam przeciez ze oni lubia polska kuchnie i dlatego takie potrawy ale beda podane w elegancki sposob nie myslcie sobie ze im nawale na talerze wszystko bedzie bardzo lanie i eleganckie i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranyyyy,żeby dzieci schowac do wersalki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKamilkaa
bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze plaszczyc sie przed szefowa meza to jakies wazeliniarstwo jest,nie wyobrazam sobie takiej sytuacji,nigdy bym nie chciala by szefostwo czy to moje czy meza do mnie do domu na kolacje przyszlo NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×