Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulcia

Coffee slim

Polecane posty

Gość Paulcia

Hej....Czy Jest Ktoś Kto Stosowała tą kawe...jak tak to czy pomogła wam w schudnięciu?? JA Ją Własnie kupiłam I MAm zamiar zacząć ją pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EulenSpiegelken
Poczytaj sobie najpierw na czym polega proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrew
o! widze, ze na forum o dietach pojawil sie nowy doradca od zdrowego odchudzania! nie slyszalam o coffe slim, ale tez chetnie sie dowiem co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 123
Mam pytanko Paulcia- Ile kosztuje taka kawa?Sama myślałam żeby ją kupić.. Kolejny top na którym EulenSpiegelken się wymądrza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie tego nie zaszkodzi
jednak sprawdzcie jakie działanie ma i nie przesadzac bo odwodnienie poprzez picie herbat moczopędnych to nie jest dobra metoda chudnięcia. ja tylko widziałam w sklepie ale nie przekonała mnie bo podobnie działa co herbatki ktore pomagają w chudnieciu ale mnie nie pomogły wiec kawa równiez by nie zdziałała nic wielkiego. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulcia
Ja Wam Powiem Tak... Zastanawiałam Się Nad Kupnem Ale stwierdziłam ze i tak pije kawe więc napewno mi nie zaszkodzi pani w aptece poinformowała mnie że tez stosowała piła ją gdy zaczynała być głodna i głód przdchopdził nie wiem na jak długo...Przed chwila zrobiłam sobie ja pierwy raz naprawde mi samkowała dodałam jeszcze mleczka naprawde super...A Kosztowała mnie 23 zł ...Narazie wiecej nie moge powiedzieć ale rano już byłam głodna a po wypici tego głód odszedł...Napisze za jakiś czas i zdam relacje;)) Pozdrawiam:* SLIM COFFEE DIETETYCZNY NAPÓJ KAWOWY WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE Opis ogólny Slim coffee to dietetyczny środek spożywczy przeznaczony dla osób dorosłych dążących do zredukowania masy ciała, polecany również jako napój wspomagający funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Slim Coffee jest źródłem błonnika pokarmowego – inuliny, tj. fruktooligosacharydu znanego prebiotyku czyli niestrawnego składnika pożywienia. Wspomaga perystaltykę jelit, reguluje rytm wypróżnień, chroni przed zaparciami, wpływa na rozwój pożądanej flory bakteryjnej jelit. Inulina poprawia ponadto gospodarkę lipidową organizmu oraz zwiększa przyswajanie wapnia w organizmie. Produkt został dodatkowo wzbogacony ekstraktami roślinnymi zawierającymi substancje czynne wspomagające procesy przemiany materii: Ekstrakt zielonej kawy - zawiera substancję aktywną - kwas chlorogenowy (ACG), który opóźnia przyswajanie cukru, zapobiega magazynowaniu ich pod postacią tłuszczu i w ten sposób pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Ekstrakt zielonej herbaty (Camelia sinensis) jest źródłem substancji bioaktywnych takich jak: polifenole (katechiny, flawonole, fenolokwasy) i metyloksantyny ( kofeina, teofilina, teobromina). Składniki te wpływają korzystnie na układ pokarmowy - modyfikują skład flory bakteryjnej, a przez to korzystnie wpływają na przemianę materii. Garcinia cambogia - jest indyjską rośliną przyprawową, z której wysuszonej skórki otrzymuje się ekstrakt zawierający czynną substancję - naturalny kwas hydroksycytrynowy (HCA). Jest on istotny dla pośredniego metabolizmu glukozy, ułatwia kontrolę apetytu. HCA hamuje syntezę tłuszczu z węglowodanów i białek, a tym samym zapobiega powstawaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Ekstrakt guarany - ta roślina zapewnia dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny. Poprawia wytrzymałość, dzięki czemu można dłużej trenować i spalić więcej tłuszczu. W czasie stosowania diety hamuje uczucie głodu. Chrom - stanowi element śladowy przyspieszający proces przemiany materii, jest niezbędny w przemianach węglowodanów. Współuczestnicząc w regulacji stężenia glukozy we krwii (zapobiegając tzw. "huśtawce glikemicznej") - wzmacnia działanie insuliny, stabilizuje gospodarkę energetyczną oraz korzystnie wpływa na procesy przemiany materii. Sposób użycia odpowiednią, wskazaną poniżej ilość produktu rozpuścić w filiżance (ok.150-180 ml) gorącej wody, dokładnie wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, stosując: jako napój wspomagający odchudzanie: 2 łyżeczki (3 g każda) 3-5 razy dziennie lub inaczej, stosownie do upodobań smakowych Przygotowany napój można spożywać z dodatkiem mleka lub śmietanki do kawy. Nie przekraczać zalecanej dawki 5 filiżanek dziennie. Przechowywanie przechowywać w temperaturze pokojowej i suchym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Postać: napój instant Skład: cykoria instant, ekstrakt zielonej herbaty w proszku (Camelia sinensis), ekstrakt kawy zielonej w proszku, ekstrakt guarany, ekstrakt z owoców rośliny Garcinia Cambogia (źródło kwasu hydroksycytrynowego HCA), nikotynian chromu. Wartość odżywcza Wartość odżywcza w 6 g proszku (1 porcja) zawiera przeciętnie po rozpuszczeniu w 150ml wody: Wartość energetyczna - 21kcal Białko - 0,26g Tłuszcz - 0,02g Węglowodany przyswajalne (cukry proste, dwucukry, skrobia) - 5g Błonnik pokarmowy - 0,38g Kofeina - 0,04g Dostępne w opakowaniach: 180 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie to aż
27 zeta za 180 g!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulcia
23 zeta :P:P ale tez uwazam ze drogo bo jak bym piła ja 5 razy dziennie tak jak jest zalecane to wystarczy mi na 30 porcji wiec to bardzo mało a ciekawe jaki będzie skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flourish
W smaku pyszna i opycha jak cholera...aż mam wyrzuty sumienia jak ją pije...w końcu dziennie to 100 kalorii ponad :/ Trochę się boję, ale spróbuje kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiii jakkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttt444444444444
mam zamiaar nabyć slim coffee... ale napiszcie czy to coś warte jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie piszcie
chociaz wydaje mi sie ze to to samo co zwykla kawa tylko ma inna nazwe i jest drozsze. :P ale gdyby choc troche poprawiało przemiane materii to kupiłabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyna
nie wiem czy pomaga na schudniecie, ale w smaku jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosia83
Popijam Slim Coffee i przez dwa tygodnie schudłam 2 kg, czyli jakieś efekty zaczynam widzieć oczywiście każdy z nas ma inny oraganizm więc kawa na każdego z osobna może inaczej działać. Ja kupuję kawkę w internecie wychodzi mnie za opakowanie 18 zł z groszami oczywiście jak jest wiecej niż 1 opakowanko, jak nie na odchudzanie to dla smaczku warto jej skosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejka slim
Jak ktoś pije dłużej - piszcie jakie efekty Też kupię, co mi szkodzi spróbować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ma smak
? zwyczajnej kawy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata38
Smak ma normalnej kawy rozpuszczalnej. Mi smakuje nawet bardziej niż zwykła kawa. Piję ją od ponad tygodnia i jak na razie to zauważyłam tylko, że ułatwia wypróznianie i chwilowo hamuje głód. Piję srednio ok. 3-4 filiżanek dziennie. Myślę, że kupię jeszcze jedno opakowanie i zobacze co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata38
Kupiłam w Chojnowie, ale cena była astronomiczna ok. 32 zł . Myślę, że powinna byc w parwie każdej aptece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, na All widzę 2 opakowania za 40zł z przesyłką, więc chyba na All kupię. Zobaczę dziś u mnie w aptece jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie jakieś efekty
????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
dla mnie najwazniejsze zeby była smaczna i chociaz ciut przyspieszała chudniecie. Skoro piszecie że dobra to kupuję. Tylko że ta kawa ma kalorie!! A zwykła nie ma. Plus jeszcze smietanka albo mleko - to dodatkowe 100-200 kalorii dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piję czarną
na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nti
moja sasiadka kupila to tak ostro schudla wszyscy sie jej pytaja jak to zrobila:) ja tez musze to kupic ile te slim caffe moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slu
http://www.consumeraffairs.com/news04/2008/01/ftc_hoodia_coffee.html Polecam przeczytać przed wyrzuceniem w błoto 40zł. W skrócie: Sąd orzekł, iż producenci mówili nieprawdę w reklamach środka "Slim Coffee", wprowadzając klientów w błąd. Ani środek "Slim Coffee" ani żaden z zawartych półproduktów nie mają właściwości odchudzających podanych przez producenta w reklamie. Za 40 zł lepiej kupcie sobie hantelki albo zestaw ćwiczeń na DVD i nie wierzcie w placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest.kkgg
Ja właśnie kupiłam dwa opakowania i zobaczymy. Smakuje super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Ja też się zastanawiałam czy tego nie kupić... Sama już nie wiem, jakoś nie wierzę w te wszystkie wpomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×