Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cudowne, kolorowe zycie w UK :D

Polecane posty

Gość gość

Tak sie chwala jak im dobrze, a przychodzi weekend i nie stac ich na wyjscie do restauracji, do kina do pubu, czy na koncert. Jedyna rozrywka to net i zachwalanie wnieboglosy UK. Zalosne te wasze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stać! właśnie zaraz wychodzę do Chińczyka na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do chinczyka za pare funtow (teraz maja znizke obiadowa, pospiesz sie), no k******, szczene zbieram z podlogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wg ciebie wszyscy na obiad powinni jechać do hotelu Ritz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotujesz samemu - źle! wychodzisz zjeść na mieście - źle! spieprzaj z tym dennym wątkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie o obiad chodzi, tylko ogolnie o wasze nedzne nieciekawe zycie. Przychodzi weekend i zaczyna sie rozrywka. Netowa oczywiscie, albo sklepowa z koszykiem. To jedyne wasze wolne spedzenie czasu. Aha, jeszcze spacerki zostaly po parku i karmienie kaczek w stawie w towarzystwie angielskich emerytow :D Ja p*****le taki zachod, zeby zyc jak szczur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz lepiej jakie to cudowne zycie masz w UK, poza zarabianiem pieniedzy. Zyjesz jak szczur w klatce, co z tego ze w UK jak nie korzystasz z zycia, tylko sciubisz od 1 do pierwszego zeby na rachunki starczylo. Tak zyja Angole ? Rozejrzyj sie, puby pelne, dyskoteki pelne, korty tenisowe zarezerwowane, pola golfowe rowniez, o innych rzeczach nie wspomne. A ty jak ten szczur w 4 scianach i tylko przez szybke w TV mozesz obejrzec jak wyglada prawdziwe zycie na zachodzie i sie oblizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ilu wątkach to jeszcze wkleisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj na FB polonii z anglii czytam: co robicie dzisiaj, jest jakas polska dyskoteka ? co robicie ? i z 50 odpowiedzi, siedzimy w domu, chlejemy, ogladamy tv, gramy w gry :D Zajeeeebiste to wasze zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal ci d**e ściska, ze jesteś w Polsce. Ja na życie w UK nie narzekam. Jakbym mi było źle, to bym wróciła. Jakoś dziwnie mnie powrót nie kusi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy kiedyś wyjechał na jakieś 8 miesięcy i fundował sobie rozrywkę jak "normalny" w skutek czego nie miał żadnych oszczędności, a jak wiadomo to jest jeden z priorytetów wielu imigrantów. Więc nie ma co się dziwić, że wielu siedzi przed tv, pije ze znajomymi w domu czy gra w gry. Dobrze że mają kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w PL, ale tez nie w UK. To dla plebsu z bidnych wiosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce za to bym szalala za 1200 zl :-D Ja chodzę na spacery a do kina nie musze co tydz chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze spacerki zostaly po parku i karmienie kaczek w stawie w towarzystwie angielskich emerytow smiech.gif x Jeszcze jest sport: lowienie labedzi na wedke na obiad, cale UK ryczalo ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jak się nie ma żadnych kwalifikacji, szczytem możliwości jest praca za 6.31 i przyjeżdża się żeby się 'dorabiać' to nic dziwnego,ze się w domu ssiedzi. Ja tu po prostu mieszkam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce za to bym szalala za 1200 zl xx nie mowie o szalenstwie, w PL tez siedzialas non stop w domu ? a jedyna rozrywka byl park ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kwalifikacji czy bez, nie ważne i tak płaca Ci w UK 6.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mężowi z kwalifikacjami płacą od 15 do 20 na godzinę - jest kierowcą w Sainsburrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, zamulacie miśki. Każdy żyje jak chce/może. Ja w weekendy zazwyczaj gdzieś wychodzę ze znajomymi czy rodziną. Dziś pogoda wietrzna i jestem chora wiec się relaksuje w domu. Coś ugotuję, przeczytam książkę, wypiję hektolitry herbaty a poźniej długa relaksujaca kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd możesz wiedzieć, ile płacą osobom z kwalifikacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu oferuja 6-7 f/h teraz w uk !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd? możesz wejść na angielskie strony z ofertami pracy i się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mężowi z kwalifikacjami płacą od 15 do 20 na godzinę - jest kierowcą w Sainsburrym/ X taa chyba za 3 godziny, albo ladnie cie oklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowca ma od 12 do 25 na godzinę spawacz 17 - 20!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mężowi z kwalifikacjami płacą od 15 do 20 na godzinę - jest kierowcą w Sainsburrym/ X taa chyba za 3 godziny, albo ladnie cie oklamuje. xxx zanim zaczniesz pisać bzdury albo obrażać ludzi wejdź na strony z ofertami pracy a dopiero potem pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę wstawić - każde ogłoszenie kafe traktuje jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniacy. Ogłoszenia to czesto fikcja, realia sa inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do was głupki to już nie ma słów! ci co pracują i tyle zarabiają - kłamią! ogłoszenia - kłamią! bo to przecież nie możliwe, żeby ktoś zarabiał więcej niż 6,50 - prawda? lecz się chory z zawiści człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.50 dopiero bedzie, póki co jest 6.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×