Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawel161

Czy czytanie e-booka rozwija jakoś? Jeśli tak, to czy tak jak zwykła książka?

Polecane posty

Gość pawel161

Czy jest szansa, że książki w formie elektronicznej będą wpływać tak samo pozytywnie co zwykłe książki? Co do jednego procenta. Jest to bardzo możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeno szlachetny dotyk martwego drzewa i olejów i żywic może człeka rozwinąć. Co to za pytanie? Jakie ma znaczenie fakt, czy czytasz coś z e-inka, z kartki czy z ekranu tableta? Ja osobiście nie lubię czytać na komputerze ale to dlatego, że tekst mniej męczy oczy i łatwiej jest się skupić nie będąc rozpraszanym przez facebooki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, od czytania e-booków dostaje się raka mózgu. Przecież zwykła książka to w ogóle co innego, bez macania papieru nie ma rozwoju, proste. Weźcie się ogarnijcie, nie mogę tego czytać, jezusmaria -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica? Przecież ważna jest treść, a nie forma. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julla19
To czytanie rozwija umysł. Zapewne są zwolennicy i przeciwnicy ebooków, ja zdecydowanie wolę ebooka, nie musisz iść do empiku żeby kupić coś nowego ani czekać na przesyłkę, mam podświetlenie więc też bardzo wygodne czytanie w nocy, musiałam go sobie rozłożyć na raty w sferisie, ale i tak uważam że to dobrze wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×