Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JECIE JABŁKA NA ZŁOŚĆ PUTINOWI?

Polecane posty

Gość gość

JW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj dołączyłam do akcji na facebooku a dzisiaj kupiłam kg jabłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jem na zlosc Putinowi bo: -jakblka w naszym kraju sa strasznie drogie, czasem drozsze niz typowo importowane owoce - mam swoje na dzialce absolutnie niczym nie pryskane a wiec zdrowsze niz te z pestycydami naszych rolnikow - Putin ma w dupie takie robienie mu na zlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię jutro 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
importowane owoce sa niezdrowe, a jablka bardzo zdrowe. Dla mnie sa tanie biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie chodzi o robienie na złość Putinowi ale o pomoc dla naszych rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam się z Tobą. Gdyby jabłka były tańsze to większy byłby popyt na nim. Skandal żeby za 1kg jabłek płacić srednio 4zł !!. A rolnicy i tak nie ucierpią na tym embargo bo będą mieć dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jem na zlosc Putinowi bo: -jakblka w naszym kraju sa strasznie drogie, czasem drozsze niz typowo importowane owoce - mam swoje na dzialce absolutnie niczym nie pryskane a wiec zdrowsze niz te z pestycydami naszych rolnikow - Putin ma w d***e takie robienie mu na zlosc x ale durna wypowiedź paniusia się odezwała mleczko też masz swoje od krówki karmionej ekologiczną pasza? ja tam się solidaryzuję z takimi akcjami i kupuję jabłka na złość Putinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 zł za kg to drogo? boże współczuję ci bo pewnie w życiu nie jadłaś wołowiny bo dobra kosztuje min 70zł za kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy byście wszystko za darmo chcieli dzis kupiłam kg jabłek za 3,50 i nie uważma że to drogo. tyle samo płacę za chleb czy mleko. Rolnik z tej kwoty i tak dostaje góra 1,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziaisj kupiłam kilogram, w sobotę znowu kupię kilogram. Już znalałam 2 przepisy na ciasta z jabłkami. Tak - będę jasła więcej jabłek. A jak ktos ma swój ogród to też na zdrowie :) x I zachęcam do kupowania polskich produktów - nie tylko jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna232323
Ja jutro też kupię:) Bedę jadła po 3 dziennie to mi na figurę zbawiennie wpłynie:) A więc drogie panie od dziś nowa dieta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo na kafeterii żyją za 500 zł/mc to 4 zł za jabłka to dla nich drogo. taka kwota to na chleb i mortadele wystarczy. ogarnijcie się trochę zanim napiszecie taką durnotę ze 4 zł to dużo. wychodzi po 50 gr za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 zł za jabłka to dla nich dużo ale na paczkę chipsów wydać to juz im nie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - choć przemawia przez ciebie sarkazm, to przyznam Ci rację. Owszem nie jem wołowiny bo kosztuje właśnie 70zł. A te 4 zł za kg jabłek (w sumie około 5 sztuk) to dla mnie drogo. Polska "stoi jabłkami" :) i ta ich cena jest daleko niewłaściwa. A tak na marginesie - jesli chcecie zrobić na złośc piutinowi musicie również zwiększyć spożycie min. kapusty, bo na to też jest embargo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jesieni będą tańsze, to ubożsi też kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jemy na złość Putinowi a sobie na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dziś cydr a jutro ryż z jabłkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze #jedzmyjabłka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za akcja? pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jem jabłek bo ich nie lubie a żeby je kupowac na złośc Putinowi to trzeba miec nieżle z deklem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musicie zaczac wiecej jesc :D hahaha Przeciez to nie tylko o jablka chodzi tylko o wiele innych owocow i mieso,warzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem pyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akcja pt jedz jabłka na złość Putinowi Wystarczy, że każdy Polak zje rocznie o 4,5 kg jabłek więcej i z efektów embarga nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musicie zaczac wiecej jesc hahaha Przeciez to nie tylko o jablka chodzi tylko o wiele innych owocow i mieso,warzywa x od czegoś trzeba zacząć :) padło na jabłka to test czy damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna akcja. Jabłka są zdrowe i tanie, jak Putin robi fochy to sami zjedzmy i wypijmy nasze jabłka :P Chodzi też oczywiście o inne owoce i warzywa, dlatego zawsze warto patrzeć czy te które kupujemy są z Polski. Sęk w tym, że embargo jest najbardziej odczuwalne w przypadku jabłek więc jedzmy je! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupota narobicie Putinowi wielkie goooowno hahah akurat on widzi czy ja jem jabłko czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×