Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JECIE JABŁKA NA ZŁOŚĆ PUTINOWI?

Polecane posty

Gość gość
ja jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jem jabłek ale co do cen to naprawdę dziwne, że importowane banany kosztują ok. 4 zł na kg a polskie maliny 8 zł za koszyczek 200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uczestniczę w tej akcji bo nie przepadam za bardzo za jabłkami. Jest dużo lepszych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna jesc inne owoce i warzywa....wazne,zeby byly polskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin moze nie zauwazy ale polska gospodarka tak. My i tak sporo jablek kupujemy,moj poltoraroczniak zjada jedno dziennie,maz dwa,musze i ja zaczac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem, bo nie lubię. Lubię tylko arbuzy, winogrona i ananasy z owoców więc niestety nie dam rady jeść polskich owoców :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2014.08.01 ale głupota narobicie Putinowi wielkie goooowno hahah akurat on widzi czy ja jem jabłko czy nie " Chodzi o to, żeby zjeść nadmiar jabłek który będzie przez embargo Putina a nie czy on to widzi, kretynko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest.politycy wymyslaja i wtracaja sie we wszystko tylko pozniej konsekwencje dopadaja obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda akcja wspierająca polskie produkty jest dobra ;) ja akurat jablka lubię i jem czesto i wole te 4 zl za kg niż pchać obcokrajowcom. Aaaa i niby masz sad i tak nad doplatami się trzęsiesz wiec na pewno zorientowana jestes ze w skupie za jablka to ok 50gr/kg placa rolnikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wam szkodzi taka akcja??? od razu musicie kpić i narzekać... typowe Polaczki tylko na zdrowie ci to wyjdzie a wspomożesz polskich rolników, nie Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zjadłam dwa, w weekend upiekłam jabłecznik i w ogóle same zalety. Kupa rano po jabłkach też robi wrażenie. Więc na płaski brzuch polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkcja owocow w PL jest droga, dlatego owoce są drogie. A tak wogóle jeśli kg jablek kosztuje 4zl to za ile byście poszli zrywać te owoce? Po drugie cytrusy są tanie bo można je transportować i przechowywać. A maliny? truskawki? dolecą do hiszpanii? Ile za zerwanie byście chcieli mieć placone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem, ponieważ: 1. Gdy mój mąż w wyniku klęski żywiołowej stracił jako firma samochód ciężarowy, jedyne jego źródło zarobku to nikt mu nie pomógł, więc czemu ja mam pomagać innym przedsiębiorcom? 2. Oprócz jabłek embargo zostało nałożone też np.na gruszki i śliwki więc dlaczego nie jecie więcej tych owoców?? 3. Putin ma to w doopie Śmieszy mnie ta akcja. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 może nikt was nie lubi. Jak moja mama zachorowała i straciła pracę to cały zakład się składał, by miała co jeść w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z 20:24 Nie mam na myśli ludzi. Mam rodzinę, która nam pomogła. Tylko urzędy, które nijak nie chciały mu pójść na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem :) dziecinadą to jest podejście niektórych z was, od razy wykpić i narzekać. lepiej siedzieć i narzekać, nie dziwne że jesteś taka zawistna. Nie udało ci się w życiu, to niech inni też mają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam na myśli ludzi. Mam rodzinę, która nam pomogła. Tylko urzędy, które nijak nie chciały mu pójść na rękę. x jasne obraź sie na cały świat, i żyj w swojej nienawiści do konca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 2024
Nie, nie jestem zawistna. Nie życzę tym przedsiębiorcom źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz jabłek embargo zostało nałożone też np.na gruszki i śliwki więc dlaczego nie jecie więcej tych owoców?? x od czegoś zacząć a poza tym jabłko jest takim symbolem tej akcji, nikt ci nie broni jeść śliwek czy gruszek :) ogarnij się kobieto i przestań zrzędzić uśmiechnij się do kogoś a świat bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin ma takie duperele w d***** . Dziecinada pokolenia fejsbuczka i tyle . Złośliwie powiem chcecie dokuczyć Putinowi ? Nie kupujcie paliwa i odetnijcie w domach gaz . To rzeczywiście troszkę ich zastanowi . Ale tylko troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srutututu...za tydzień wszyscy zapomną o tej akcji, a straty pozostaną...taki słomiany zapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zapał opadnie głównie przez takich malkontentów, jęczących cebulaczków jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiesz czytać? nie chodzi o robienie na złość Putinowi ale pomoc dla naszych sadowników. skąd w was tyle jadu? co się wam stanie jak kupicie jutro kg jabłek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy muszą narzekać.... i wszędzie szukać dziury w całym. zamiast podejść do tego z uśmiechem bo tak naprawdę ta cala akcja jest zabawna to muszą dowalać, a po co, a na co, Putina to nie interesuje, a mi nikt nie pomógł. To zrób sobie dobrze, jedz jabłka, schudniesz, może te wszystkie witaminy wpłyną na twój organizm i spojrzysz na świat życzliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję częściej niz wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W te upaly to kupuje tylko arbuza wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajem? Chyba jabłkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnota i propaganda jak z PRL . Przy okazji odwracanie uwagi od meritum sprawy co jest wręcz niebezpieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×