Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JECIE JABŁKA NA ZŁOŚĆ PUTINOWI?

Polecane posty

Gość gość
Jakie odwracanie? Jakby nie ta akcja to o embargo pewnie byś nawet nie wiedziała. U mnie w lodówce gruszki, jabłka i śliwki, bo akurat syn te owoce lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis znowu kupiłam kg musze przyznać że odkąd jem jabłka regularnie wypróżniam się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w lodówce gruszki, jabłka i śliwki, bo akurat syn te owoce lubi x akurat gruszki to raczej z importu, nie ma jeszcze polskich gruszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem. a akcja jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jemy jabłek bo ich nie lubimy a juz na pewno nie bede kupowac jabłek na złośc Putinowi który ma nas w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ta akcja jest zabawna i nalezy do niej podejść z przymrużeniem oka ale jest fajna, jednoczy ludzi i może przynieść korzyść naszym rolnikom. co ci szkodzi zjeść jabłko dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemy jemy!!! Chociaż ktoś wyliczył, że powinniśmy jeść nie jedno, ale ileśtam kilogramów dziennie, żeby to miało pokrycie. Ja się muszę pochwalić - odkryłam koło siebie taką hurtownię http://swiezeowoceiwarzywa.pl i tam są te jabłka taniutkie, a jakie ładne, to wzięłam od razu trzy skrzynki. Najpierw wszyscy jedli, ale już nie mogą patrzeć, więc wymyślam, że a to szarlotka, a to dżem, a to sałatka. Jeszcze jedna mi skrzynka została, już nie wiem czy sąsiadom nie oddać. A akcja wcale nie jest taka żartobliwa, dzięki niej nasze jabłka są teraz w UE modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jabłka sie nie sprzedaja to trzeba marna reklame zrobic??? w dupie mam wasze jabłka!! wole banany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie lubie jablek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem jabłka, ale na mojej działce za wiele nie mam. W sklepie nie kupię, kilogram polskich jabłek - 3.20-3.50. tańsze są brzoskwinie, banany, morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złość złością ale warto popierać to no swoje i zwracać uwagę skąd pochodzą warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak jem je codziennie w różnej formie. Swoją drogą, fajna akcja i sposób na odciążenie sadowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GospodyniDomowa
Jabłek nie jem ale pije Cydr Słowiański ;) który jest produkowany ze świeżych wyselekcjonowanych jabłek, a nie z koncentratu jabłkowego: http://cydrslowianski.pl/ fajna sprawa, a pełną głębię smaku odkryjesz degustując cydr mocno schłodzony w ciepłe dni lub podgrzany w chłodne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jasne,że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×