Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowanakiki

czy kochacie się podczas okresu w piersze dni?

Polecane posty

Gość niezdecydowanakiki

Mam takie pytanie. Czy są tu osoby, które uprawiając seks w pierwsze dni okresu u kobiety. Tzn kiedy krwawienie jest najsilniejsze. Planuję spotkanie z ukochanym po wielomiesięcznej rozłące, a akurat w dzień jego odwiedzin będę miała okres i to pierwsze dni. Mam wtedy naprawdę silne krwawienie, ale koniecznie chce uprawiać seks po tylu tygodniach posuchy. Tym bardziej, że on przyjeżdża tylko na tydzień (a u mnie miesiączka tyle trwa :( ). No w mordę :( Jak to przeprowadzić technicznie, jakie pozycje najlepsze, z gumka czy bez, z ręcznikiem, w wannie,czy zostać w majtkach i tylko odchylić żeby włożył? Kto ma w tym doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokój to ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podloz jakis recznik jak sie obawiasz, ale watpie czy cokolwiek tam wyleci ;) uwazaj tylko,kiedy bedzie juz z ciebie wychodzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanakiki
Właśnie obawiam się co będzie już po wszystkim, po stosunku, bo wyobrażam to sobie jak w Pile. On tez zawsze raczej należał do obrzydliwych, ale nie wytrzymamy leżąc koło siebie tydzień i nic, szczegónie po długiej rozłące. I szczegónie że on po tygodniu znów wyjeżdża. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys raz spróbowałam, po wszystkim chlustało ze mnie i było mega obrzydliwie. Moja krew, jego sperma spływały mi na podpaskę, a przeciez nie mogłam zmieniac jej co 5 minut. Nie polecam,ale w takiej sytuacji jak twoja. a może przez najgorsze dni rób mu loda, a jak okres bedzie skąpszy śmiało seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przy końcówce, w pierwsze dni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanakiki
w następną niedzielę czyli za 11 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i jest to wspanialy seks.Powinno się dobrze wymć by nie doszło do zakażeń.Chłopak potem mąż nawet robi mi minetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zandalee-70@tlen.pl Wydaje mi się że jeśli twój partner jest równie spragniony seksu,to nie będzie miał żadnych oporów,niekturzy mężczyżni nawet to lubią. Zaproponuj mu np.wspólną kąpiel pod prysznicem,napewno będzie zadowolony. pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na początek, kiedy krwawienie jest silne i przeszkadza wam to, krępuje was, zastosuj tampon, po czym myślę, że wystarczy miłość francuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie mam bolesnej miesiaczki to nawet namawiam meza do seksu bo nie dosc, ze doznania sa 1000x lepsze niz w bezkrwawym czasie to mozna rozlozyc jakis podklad, recznik, mies zapas chusteczek dla dzieci przy sobie albo pod prysznic:D juz zapomnialam jak to jest miec okres przez ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się brzydzi i nie kochamy się aż mi się skończy. Nie nalegam, tym bardziej że pierwsze 3 dni mam zazwyczaj bardzo bolesne i daleko mi do miłosnych uniesień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochamy sie z mężem lecz zawsze do seksu dobry prysznic by nie było bakterii wymycie pochwy i członka.Mąz po prysznicu robi mi nawet minetkę czasami ma czerwony język a ja nieraz szczytuje ptem wchodzi do pochwy i kochamy sie jak szaleni.Po wyjści ma czerownego członka.Śmiejemy się ,że kocha sie na Indianina.Czasami nawet mam ochotę na analka gdy wyjmnie i mu nie oklapnie delikatnie wchodzi analnie dosć szybko przy okresie szczytuję wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję seks pod prysznicem. Co się ubrudzi, to od razu woda zmyje. Będzie bardziej higienicznie i estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawet robi minetkę oczywiscie wcześniej dobre wymycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kochamy się, nie widzimy w tym problemu, bo korzystam z tamponów w których można uprawiać seks - beppy. Dla niedowiarków: nie to nie jest ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam tylko raz, co prawda było baarrdzo przyjemnie: > Leecz, skończyło się na tym, że prześcieradło było całe czerwone i trochę przeciekło na materac, ale mimo wszystko nie mogę o tym zapomnieć, bo doznania to było coś wspaniałego. Miałam o wiele większe odczucia niż bez okresu. Mimo wszystko nie powtórzyliśmy tego bo jednak dyskomfort wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony powodują stany zapalne macicy i pochwy tylko podpaski i to z naturalnych surowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×