Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są jeszcze normalni wierni mężczyźni ?

Polecane posty

Gość gość

Jestem juz w 6 związku i każdy kończył sie zdradą kłamstwem ... Każdy z nich był inny robił co innego interesował sie czymś innym. Od wykształcenia podstawowego po studia medyczne czy prawa. Od mechanika samochodowego przez nieroba po żołnierza. I wszystko kończyło sie tak samo. Dodam ze nigdy nie miałam problemu z zainteresowaniem wsród facetów i raczej nie mozna powiedzieć ze jestem nieatrakcyjna. Byłam tez miss swojego miasta Wiec zle nie jest chyba. Mało ważne... starałam sie w związku byc fair lojalna starałam sie jak mogę. Zawsze wszystko kończyło sie tak samo. Ze mną jesy cos nie tak czy każdy facet taki jest ? A moze jakiś fatum i nie powinnam miec faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zadaje sobie to pytanie.... czy nie ma wiernych, czy trafiam na samych palantów. Nigdy nie zdradziłam, za to zawsze byłam zdradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes juz przechodzona normalny facet nie tknie cie palcem 6 zwiazkowe ??? hahahahahahahahahahahha tak z toba jest nie tak bo zle wybierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby sobie poszukaj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiernych rzadko się spotyka...no taka ich natura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz coraz więcej męskich dziwek :o łażą na boki i ****ają to co na drzewonie s*******a. szmaciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierni są tylko Ci, którzy nie mają okazji do zdrad bo np są nieatrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierni są ci, którzy myślą mózgiem i kochają sercem a nie międzynożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierny to z zasadami a jak z zasadami to z charakterem a jak z charakterem to nieugięty a jak nieugięty to wytrwały itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24, 22.28 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tak wierny, że aż mam z tym problem. Rok po rozstaniu z dziewczyną zastanawiam się, czy mogę sobie zacząć szukać innej, żeby tamta nie czula się źle... i to w sytuacji, gdy w ogóle się nie kontaktujemy... i to nie jest pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wierny Jarosław
pewnie że są ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiernosc gdy konar juz nie plonie to zaden wyczyn drogi kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po opisie wynika ze wybierasz samych mega przystojniakow a tacy korzystaja gdy im laski same do lozka wskakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulek nie byl jakims przystojniakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej należałoby zapytać "czy są jeszce normalne chętne kobiety? Takie któe nie są zakompleksionym kłodami w łóżku" :classic_cool: Bo dziszisz kobiety lecą na miłość a faceci na seks. Takie życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będę pierwszy miło mi państwa poznać. Nie zdradzam i nie odczuwam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej z tobą jest coś nie tak. Kręcą cię goście, którzy znają swoją wartość na damsko-męskim rynku i wiedzą, że są atrakcyjni. Poszukaj gościa z pasją, który zamiast interesowania się kolejną kobietą ma jakieś hobby, potrafi też czymś, a nie tylko kobietami się interesować. Z drugiej strony tacy są mniej wybredni i jak mają juz jakieś szczęście, to go pilnują. Może jesteś za stara, żeby takiego spotkać, bo tacy w stałych związkach, a tobie motyle tylko zostały, co to z kwiatka na kwiatek i tu zapylić, tam zapylić. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa prawiczki sa normalni wierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wina bo wiazesz sie z nieprawiczkami *****czami ktorzy zazwyczaj zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
91 sio trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z kobietami jest cos nie tak, ciezko spotkac wierna kobiete ktora bedzie wierna w dlugiej perspektywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mało atrakcyjni chodzą na płatną rokse . Ale księźniczka nie weźmie paszczaka ani nawet średnio - paszczaka . Szukają atrakcyjnych . A uwierz mi ze paszczaki tez lubieją urozmaicenia . Każdy facet jest z natury taki sam , czy to atrakcyjny czy paszczak . Paszczak gdyby był atrakcyjny robiłby tak samo . A tak pozostało jepanie kurwów i zwierząt . Tak samo gdyby atrakcyjny byl paszczakiem to by roochał zwierzęta ,byłby zmuszony tak jak paszczaki sa zmuszone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z tobą jest nie tak . Napewno seks był 2 razy w tygodniu i myślisz ze to facetowi wystarczy . Albo obwisły ci cycki i stałaś sie mało atrakcyjna . Łapki kurze na twarzy . I teraz czochrasz sobie bobra u myślisz o księciu z bajki braci Grimm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma eunuchów . Jeśli szukałaś eunucha to znalazłaś ale on sie maskował i później wyszło szydło z rozporka . Każdemu wyjdzie . Nie szukaj eunucha bo nie ma . Każdy myśli rozporkiem nie ma wyjątku . Nie dzielcie facetów na tych co lubią seks i na tych co nie lubią . Bo każdy lubi . Q gdy baba nie daje to się idzie w pisdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni istnieją,tylko wolą już żyć w pojedynkę niż marnować czas na tępe siksy wybierające macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobiieta
Ja znam sporo wiernych facetów i do tego atrakcyjnych, tylko pytanie jest takie... Czy Ty lubisz facetów z twardym kręgosłupem moralnym? Bo wiesz... tacy zwykle są wierzący i mają jakieś wyższe ideały... przez to sami siebie pilnują. Chcą być w porządku wobec samych siebie i innych, to wynika z systemu wartości. Nie łudź się, że facet liberalny, który kieruje się głównie egoizmem, zrobi wyjątek i będzie nagle jednej wierny. Mówię to z osobistego doświadczenia i spostrzeżeń wśród znajomych kobiet/związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×