Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHORA SYTUACJA

Czy tylko ja jestem tak naiwna??

Polecane posty

Gość CHORA SYTUACJA

Facet poznany na necie 9 miesiecy temu. jescze sie nie spotkalismy on twierdzi,ze boi sie odrzucenia - nie jest brzydki. wie wszystko o mnie i ja o nim, pomagalismy sobie w najrozniejszych sprawach (internetowo, telefonicznie) dzis jestesmy umowieni po raz 20 chyba. ale nie wiem czy dojdzie do tego spotkania. tak bardzo chce go w koncu przytulic. zakochalam sie w kims kogo nigdy nie widzialam. on tez. jego rodzina o mnie wie- mysla,ze jestesmy razem ( nie mieszkaja w kraju). on nie chce sie przyznac do swojego tchorzostwa ostatnio powiedzial mi,ze mnie widzial, ze specjalnie przyjechal (nie wiem dokladnie gdzie) zeby mnie zobaczyc,ale nawet nie podszedl czy to gra? czy ludzie rzeczywiscie moga tak sie bac odrzucenia drugiej osoby i dlatego unikaja spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinLutherKing
A gadałaś z nim na Skypie, widziałaś go za pomocą kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SYTUACJA
nie widzialam. mowie szczerze, nie bede klamac ale mam zdjecia jego, jego rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manakipina
moze jego obawy sie sa spowodowane wygladem? Ja tyle razy zostalam odrzucona, ze teraz przy poznaniu kogos nowego nie moge sie pozbyc leku, ze ten tez mnie kopnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SYTUACJA
na poczatku nie przyszedl bo praca- ok pozniej powiedzial,ze boi sie ze ja go odrzuce i on sobie z tym nie poradzi, ze jako zostal zraniony wczesniej nie dal by sobie ztym rady ja wiem,ze jest zakochany- chyba ze jest kompletnym psycholem ,ale to raczej niemozliwe nie wiem co mam myslec, co robic, nie wiem czy przyjdzie na spotkanie, a ja po prostu sie zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SYTUACJA
wiem,ze wyglada to niepowaznie dodatkowo oboje jestesmy dorosli. mysle,ze jak dzis sie nie pojawi ( a takie mam przeczucie) choc przed chwila potwierdzil to z ogromnym bolem bede musiala o nim zapomniec nie bedzie to latwe, jako,ze jego ojciec pomaga w moich sprawach ..tak nie znajac mnie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SYTUACJA
choc przed chwila potwierdzil to ,ze przyjedzie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SYTUACJA
fiku mikuu akurat Twoich komentarzy wolalabym unikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
tutaj sie zgodze z fiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×