Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotaxxx

Czy widziałyśyście byłe kobiety waszych facetów,uważacie się za ładniejsze?

Polecane posty

Gość Dorotaxxx

inteligentniejsze? i jak to widzi wasz facet wypowiadał się na ten temat?Z moim jak rozmawiałam to pani x lepiej autem jeździła,pani y używała pięknych perfum miała dobry zmysł zapachu :D ja widziałam obie nie wiem jak pani x jeździ ,czy lepiej niż ja :D Ale jest brzydka,pani y również nie wąchałam i też jest nie ciekawa z wyglądu ,uważam się za ładniejszą :) a jak jest u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy jestem ładniejsza,ale na pewno bardziej wykształcona z lepszej rodziny,mam lepszą pracę :) uroda to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładniejsza 100 razy,zresztą rzucił ją dla mnie,czyli muszę być lepsza z każdej strony mądrzejsza,ładniejsza itp... :p :p :p mój facet też tak twierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOŻE LEPIEJ D**Y MU DAWAŁAŚ ,DLATEGO JĄ RZUCIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może miałam ładniejszy tyłek z tego co widziałam jej był płaski :p G****o mnie to obchodzi wybrał mnie i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cieszysz sie z tego, ze zostawił inna dla Ciebie, ten twój facet to jest popierducha a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam - jestem ładniejsza i bystrzejsza. Jedyne czego miała więcej to objętości w biuście i cm wzrostu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ,że mam ładniejsze oczy niż byłe dziewczyny mojego chłopaka,ładniejsze mam włosy,cerę,lepsze wykształcenie,figurę no wolałabym schudnąć 10 kg,ale mój chłopak właśnie lubi figury typu Beyonce,Ja wolałabym być szczuplejsza i jego byłe były chudsze,ale mój chłopak woli moją figurę ,,więc sama nie wiem...mówi że w tamtych mu tego brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jego byłe nic specjalnego,jestem lepsza w każdym calu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby= dziś Oczywiście że się cieszę z tego że jestem lepsza i że ją dla mnie zostawił,bynajmniej nigdy nie będę o taką zazdrosna,bo przecież to ją dla mnie walnął :) a nie była brzydka więc ja muszę być bóstwem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaxxx
Miałyście też napisać co wasz facet o nich mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara1ss
skoro nie jest z tamtymi,to wiadomo że nie wymienił na gorszy model,,od tak męska psychologiczna odpowiedź dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mówił ,że nie wie czemu był z byłymi,w ogóle mu się nie podobały,jak on nie wie to ja tym bardziej :p bo naprawdę nic w sobie nie miały,ale młody był myślał siusiakiem to chociaż miał na kim się uczyć sexowania buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiele mówił - stwierdził, że nie ma nic dobrego do powiedzenia. W sumie dobre podejście - jak masz komuś obrobić tyłek to lepiej się nie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala z saskiej porcelany
Ok a jak to dziewczyna go kopnela w d**e? to nic nie mówi o niej bo dalej jest zabujany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, równie dobrze może nic nie mówić bo nie ma o czym. U mnie było tak, że jak tą panią poznałam to teraz przez grzeczność sama o niej nie mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój odszedł do brzydszej, dziwne. Ale młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, taaak, KAŻDA lepsza, łądniejsza, bardziej wykształcona :D widać, ze absolutnie nie macie kompleksów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała kompleksy to napisałam temat jak na uczuciowym gdzie kobieta czuje się intruzem w życiu swojego faceta, bo niby jego była jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam nigdy byłych, ale i tak sobie myślę, że jestem najlepsza, bo czemu nie? A że po świecie chodzą jeszcze lepsze to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj odszedł do bogatej ale z jakim nochalem . Normalnie Cyrano de Bergerac. Po kilku latach dzwonił i płakał , kasa juz mu bokiem wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dorwał taka dupę, że jestem w szoku. Sama go krytykowałam, a ta lala się za nim ugania, masakra. Wściekła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniążki zamaskują brak urody , do czasu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo będzie szczęśliwy z tą wielkonosą. Skoro ma kasę i się nie operuje tzn, że ma coś czego większość z Was nie ma - godność, pewność siebie itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pytania autorki - na pewno inteligentniejsza się czuję, bo ładne może i one są, ale tapeta to nie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolą naturalne niż nabotoksowane gęby spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego ex byla jest ladniejsza, ja tak uwazam, w ogole sie kumpluje z nia teraz, ale ma male cycki, ZA TO JEGO OBECNA JEST GRUBA W CHOLERE i dorze mu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
ot, problemy kafeteryjnych kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×