Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIERZYCIE W TO ZE BÓG ISTNIEJE CZY DOSTALISCIE W ZYCIU JAKIS ZNAK

Polecane posty

Gość gość

I WIECIE ZE TO NAPEWNO ON WAM POMOGL..? CZY WIERZYCIE W CUDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nie wykluczam , ze istnieje , ale na 100% nie jest zaangazowany w sprawy na Ziemi.. Innymi słowy nie było go przy trzesieniu ziemi Na Haiti , ma ludzi w powazaniu W cuda nie wierze .. Nie ma czegoś takiego .. Dlaczego ? To bardzo proste Szansa ze przezyjesz wypadek samochodowy jadac 220 km/h i uderzając w tira wynosi zero .. Nie zanotowano dotychczas żadnych cudów i ludzi ktorzy by taki wypadek przeżyli .. Wiec we względzie zycia i smierci wierze w fizyke i biologie .. Ten na górze nie ma tutaj nic do powiedzenia .. Jeżeli dopadnie cie złosliwy rak mózgu to nie ma cudownych uzdrowień po prostu umrzesz .. A jezeli przeżyjesz zapalenie płuc , to nie jest zaden cud . Zwyczajnie czysta biologia . Antybiotyki zadziałały , poza tym zapalanie płuc jest mniej grozne od raka trzustki czy mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Ludzie którzy wierzą w cuda są śmieszni .. Nie ma rzadnych cudów .. Po prostu pewne zdarzenia dają większą szasne przeżycia niż inne . Byłes na pasach uderzyło w ciebie auto i przeżyłeś? to nie jest żaden cud.. Zwyczajnie samochód który w ciebie walnął jechał za wolno .. Gdyby miał 100 km/h na liczniku śmierc by cie nie ominęła .. czysta fizyka Zatem zyciem rządi jedynie fizyka i biologia , ten na górze ( o ile istnieje ) nie ma na to zadnego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
Ma wpływ. Wszystkiego nie poprze się durną biologią i chemią. Przykro mi, że rozczaruję wielu ATEISTÓW, którzy pewnie , co NIEDZIELA latają do kościoła jak kot z pęcherzem, bo rodzice każą, ale Bóg istnieje. Czemu nie powiecie nic o egzorcyzmach? Że niby spekulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
jezeli zderzą sie ze soba dwa samochody i ktos przeżyje , to nie jest żaden cud .. Dlaczego ? To proste zbyt niska prędkosc , albo uderzenie nie było centralne . Czysta fizyka .. ale jezeli rozpedzisz 2 takie same auta . Kazdy bedzie jechal 120 km/h i, uderzą w siebie dokładnie centralnie to nikt tego wypadku nie przeżyje czysta fizyka .. wiadomo jak jadą ponizej 100 km/h, i nie uderzarzają w siebie centralnie tylko częścią karoserii , to wiadomo ze szansa przeżycia istnieje . Ale naturalnie to nie jest zaden cud tylko czysta fizyka .. Mniejsza silła uderzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak cuda. Normalny, zdrowy mózg ludzki w sytuacji nietypowej szuka racjonalnych wyjaśnień - tak działamy. Jeżeli ktoś doszukuje się cudu, to albo zdarzenie nie było zbyt nietypowe i można je wyjaśnić racjonalnie, albo z jego mózgiem jest coś nie tak. Także cudów po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ja wierze w czystą fizykę i czysta biologię , a nie w żadne cuda .. Fizyka mówi ze skacząc z pierwszego pietra budynku masz duże szanse przeżycia . Skacząc natomiast z 16 piętra jesteś trupem i żadne cuda ci nie pomogą .. Nikt tego nie przeżyje. Wieksza siła uderzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
Ha, pseudo ATEIŚCI, pieprzycie o cudach. A egzorcyzmy? Nie macie innych argumentów, niż samochody rozpędzone 100-200 km/h? Żałosne. Chrześcijanie MAJĄ dowody, dzieciny, a wy co macie? FIZYKĘ. PSYCHIKĘ. D**ERELE. SMARTFONY I FEJZBUKI... One wam na pewno powiedzą, czy BUK istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak grzmi na niebie to znaczy że bóg bąki puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nie rozumiem na czym polega problem . Cudów nie ma . Zyciem rządzi fizyka i biologia .. Natomiast jeżeli wierzysz w cuda , to wejdz na szczyt 20 piętrowego wiezowca i wybierz sie w podróż na dół .. Prrzeżyjesz ? Nie sądze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
A całun turyński? Ateiści powiedzą pewnie, że ich fizyka sobie tyłek wytarła i git. Jasne -.- Poczytajcie o całunie turyńskim, może coś was olśni, że rodzice poprawnie, co niedzielę do kościoła wypędzają. Cud Eucharystyczny z Lanciano, Matka Boża z Guadalupe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę,że Bóg istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
Po co popełniać samobójstwo? Brzmisz jak ludzie spod krzyża i sam szatan. Jeśli jesteś Bogiem, żuć się z tego budynku, anioły Cię ochronią. Samobójstwo to najgłupsze, co można zrobić. A jeśli 'fizyka' opiera się na skakaniu z budynków to gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze ze oprocz siwta ktory widzimy,istnieje drugi niewidzialny do ktorego dostep maja nieliczni.Wierze w opieke Aniolow,w Boga,uwazam ze modlic mozna sie wszedzie,wierze tez w wedrowke dusz .Wiem ze niektorzy mnie wysmieja.Wiare w reinkarnacje zniosl dopiero KK na sooborze w Konstantynopolu w V wieku naszej ery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nikt ci nie zabrania wierzyć .. . Ja jestem sceptyczny , ale to nie znaczy ze nie wierze .. Uznaje , że byc moze jest tam ktoś ( obcy , ufo ) kto stworzył ten świat , może Ziemia jest dziełem nieudanego eksperymentu naukowca (ufoludka) . .Który gdy zauważył , ze popełnił dużo błędów , eksperyment się nie udał ( trzesienia ziemi , choroby ) umywa od tego ręce i nie przyznaje sie do swojego dzieła , pozostawił ziemie samą sobie .. Byc moze nawet nie wie co tutaj sie dzieje u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
a może ludzie za 1000 lat gdy osiągną wyższy poziom cywilizacji , to sami będą tworzyć nowe światy nowe życia ? Wystarczy trochę eksperymentów z genami ? połączymy cżłowieka z lwem .. Powstanie z tego inteligentna jednostka o sile lwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
Prawictwo , czym ty się naćpałeś? Jesteś głupim człowiekiem i tyle. Żaden sceptyk, bo pewnie sceptyk z ciebie z dupy wzięty. A mamusia pewnie Cię i tak zmusza do chodzenia do kościoła CO NIEDZIELA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ja wierze w Ufo ( nie jestem jednak przekonany czy to akurat obcy stworzyłi ludzi ) przecież we wszechswiecie jest miliardy galaktyk a w nich miliardy gwiazd.. Musi ktos istnieć . PRawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ię i tak zmusza do chodzenia do kościoła CO NIEDZIELA byłem ostanio w kosciele 15 lat temu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie doswiadczylam zadnych cudow. (no poza tym ze czasem w tesco zgrzewka wody mineralnej skasuje sie w cenie jednej :) ) ale w boga wierze, dlaczego? wydaje mi sie ze tak mi jest lzej. latwiej przez te zycie przebrnac w sposob ludzki, nie krzywdzac innych wiedzac, ze ten chory swiat to tylko krotki przystanek. ale w swej wierze blizej mi do religii buddyjskiej niz chrzescijanskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
a ja wierze w UFo i że my jesteśmy dziełem jakiegoś wielkiego naukowca , który pomylil sie przy obliczeniach . Stad wyszedł mu HIV i inne choroby czy zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERkaDLAkatolika
Poczytajcie o cudach eucharystycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
jest możliwa jeszcze druga teoria na którą wpadłem .. Ze Bóg stworzył ziemie , ale szatan stworzył choroby HIV , RAki , trzesienia ziemi .. Znaczy chodzi o to , że Szatan jest złym Bratem Boga , obaj są jednakowo silni .. Szatan nie pozwołił by na ziemi panowało dobro dlatego jego dziełem jest HIv ,Dzuma , a Bóg był bezsilny według Tego i nie mógł ( nie miał mocy ) by te choroby wykorzenić z Ziemi , bo szatan dysponował jednakową siłą co on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Bog stworzył miłosc , Bóg Szatan stworzył nienawisć SZatan nie chciał by na ziemi panowała milsosc , ale nie mógł jej wykorzenić bo był za słąby Bóg mu na to nie pozwolił) , w ramach równowagi stworzył nienawiśc Bóg nie chciał by na Ziemi panowała nienawiść , ale nie mógł jej wykorzenić, bo był za słaby-szatan mu na to nie pozwolił) , w ramach równowagi stworzył miłość Dlatego Bóg i Szatan żyją w równowadze , zaden z nich nie zyskał przewagi .. co sądizcie o tej teorii ? To jest moja druga teoria stworzenia swiata , pierwsza dotyczyła UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Bog stworzył miłosc , Szatan stworzył nienawisć to jest logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Szatan stworzył nienawiść i stwierdził , ze nie pozwoli by ktoś próbował ingerować w jego dzieło , dlatego nienawiśc została wpisane w nasze życie Bóg stworzył miłość i stwierdził , ze nie pozwoli by ktoś próbował ingerować w jego dzieło , dlatego miłość została wpisane w nasze życie innymi słowy obaj Bracia Szatan i Bog walcza między sobą i żaden nie zdobył przewagi . To od ludzi zależy którego wybiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ta teoria ma mniejszy sens . Bardziej prawdopodobne , ze świat stworzyło jednak UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamietam kto to zauwazyl, ale to bylo bardzo madre: " sztan byl kiedy aniolem ktory zbladzil i wyrzekl sie Boga, Bog go potepil, teraz modlimy sie za wszystkich: mame, tate, rodzenstwo, za wszystkich ale nikomu nie przyjdzie go glowy pomodlic sie za szatana, za dusze ktora najbardziej potrzebuje modlitwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
bzdury .. Szatan nie był aniołem , bo ma siłe podobną jak Bóg a może nawet większą .. Zauważ , ze na Ziemi jest więcej zła niż dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze... ale tak mnie uczono w szkole na lekcjach religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×