Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIERZYCIE W TO ZE BÓG ISTNIEJE CZY DOSTALISCIE W ZYCIU JAKIS ZNAK

Polecane posty

Gość gość
Nie ma żadnego boga debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
oni na religii uczą róznych dziwnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Nie ma żadnego boga debile ale ten swiat ktoś stworzył , .. Wierzysz w teorie wielkiego wybuchu ? Dla mnie to bzdury . Nie może powstać coś z niczego.. Ktoś musiał sprawić , ze ludzie istnieją . Być moze wielki zielony Naukowiec , który popełnił bląd w obliczeniach dlatego mamy choroby na ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
teoria wybuchu nie wyklucza ingerencji UFO z innych wszechswiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaasobie32
prawictwo pospolite: 'ale ten swiat ktoś stworzył , .. Wierzysz w teorie wielkiego wybuchu ? Dla mnie to bzdury . Nie może powstać coś z niczego.. Ktoś musiał sprawić , ze ludzie istnieją . Być moze wielki zielony Naukowiec , który popełnił bląd w obliczeniach dlatego mamy choroby na ziemi' ależ Ty glupi...a kto stworzył zielonego Naukowca skoro nic nic nie może powstać z niczego. inny zielony naukowiec?? hehhehe, retard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Ja wierze , ze ktoś stworzył ten świat .. Tylko niestety nie wiem kto Oczywście nie zgadzam się z nauczaniem kościoła , bo to są bzdury . Według kościoła szatan jest upadłym aniołem , to są bajki Na ziemi jest wiecej zła niz dobra , wiec szatan ( o ile istnieje ) jest złym Bratem Boga. Ale na pewno nie jest słąbszy od Boga , ma porównywalną moc .. Gdyby był słabszy od Boga , to na ziemi istniałoby głównie dobro , a zło byłoby w zaniku . Nie wierze też w piekło. dlaczego ludzie mieliby byc potępieni za przejscie na zlą stronę mocy ? Skoro ziemią rządzi zło , a dobro jest w zaniku .. Jezeli przejscie na strone zła ( czyli tego silniejszego ) musi byc sie wynagrodzonym , a nie potepionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
kto stworzył zielonego naukowca? Inny zielony naukowiec .. Cywilizacja UFo jest 1000 razy wyższym stopniu rozwoju niż ludzka.. Sam jesteś retard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEST I WIERZE W PANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
a pomyśłałas o tym , ze w swiecie zielonych ludzików czas nie istnieje . ... Oni sa w innej czasoprzestrzeni niż my w innym wszechswiecie . Mają siłe i moc sprawczą i technologię ktora wyprzedza nas o milion lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
czyli to o czym naucza nas kosciól , to jest UFO .. Nalezy wziac jednak pod uwagę , ze nie jest to jeden osobnik , ale jest ich wiecej .. oraz ze robia eksperymenty ktore czasem są fiaskiem .. PRZyklad ? Nasza ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaasobie32
no tak, ale kiedyś ta super rozwinieta cywilizacja byla na naszym poziomie i kto ja stworzyl? inna cywilizacja? a kto stworzyl ta inna cywilizacje? wiec pozostaja Tobie tylko dwa wyjscia stworzenia tego cos co bylo na poczatku: albo Bog albo cos powstalo z niczego. jak dla mnie oba wyjscia sa absurdalne i rownie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz niedlugo sami sie przekonacie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
rozmawiamy sobie , a nadal nic nie wiemy ,.. Kto stoi za stwoirzeniem człowieka .. Wiemy tylko tyle ze biblia , to są bzdury .. .Szatan nie moze byc upadłym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
no tak, ale kiedyś ta super rozwinieta cywilizacja byla na naszym poziomie i nigdy nie była na naszym poziomie .. BO zyja w innym wszechswiecie , gdzie nie ma czasu , a wiec nie ma przeszłosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie zastanawia, dlaczego szatan był tylko aniołem skoro ma taką moc prawie jak bóg? Może ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie był tyko aniołem , w bibli kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara czyni cuda wiem to ,doswiadczylam tego na wlasnej skorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto doswiadczyl spotkanie z Panem,to wie ze jest i czyni cuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjhgkjh
Szatan jest równie potęzny co Bóg To ma sens.. Szatan jest złym Bogiem , a nie upadłym aniołem . I to ten zły Bóg stworzył choroby i całe zło na tym swiecie a dobry Bóg to jego brat , on stworzył miłośc , szacunek , pokój i honorowe wartości wiec są dwa Bogowie zły i dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0987654321
Bóg istnieje. Oto dowód. Zwróćcie uwagę choćby na taką maszynę jak F-16. Jest jednym z największych osiągnięć technicznych człowieka XX wieku. Jak powstał ten samolot? Otóż, cały zespół wykształconych ludzi, przez lata opracowywał każdy element maszyny. A teraz zwróćmy uwagę na przyrodę, np. gołąb. Gołąb jest o wiele bardziej skomplikowany i doskonalszy niż F-16. Jak powstał gołąb? Utworzyła go ślepa ewolucja? Wykształciły go bezrozumne siły przyrody? Jeśli istnieje taki dajmy na to gołąb to znaczy, że istnieje Konstruktor. Jeśli ktoś wierzy, że ciąg korzystnych okoliczności wytworzył te wszystkie ziemskie stworzenia to jak mówi Pismo: "... głupi jest..." Wiara ateistów jest zupełnie nielogiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda , trudno dalej wierzyć w Boga gdy umrze ci ktoś bliski , a nawet gdy umrze twoje dziecko .. Ludzie wierza tylko gdy dzieje się dobrze w ich życiu .. Wiara jest oszukiwaniem się , ucieczką przed problemami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0987654321
W sprawie Szatana. Był najdoskonalszym z aniołów, ale zapragnął w swej pysze zająć miejsce Boga. Szatan nie ma takiej mocy jak Bóg. Może tylko tyle na ile On mu pozwoli. Jeśli Bóg dopuszcza na świecie istnienie zła to dlatego, że potrafi z niego wyprowadzić dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Bóg dopuszcza na świecie istnienie zła to dlatego, że potrafi z niego wyprowadzić dobro. bzdury jeżeli dopuszcza istnienie zła , to znaczy , ze nie jest dobry albo jest za słaby by to zło wykorzenić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bibli pisza , ze Bog jest nieskonczenie dobry( w wymiarze niewyobrazlanym dla człowieka ) jeżeli istnieje zło na świecie , to znaczy ze Bóg jest za słaby by walczyć z Szatanem i go pokonać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bibli pisza , ze Bog jest nieskonczenie dobry( w wymiarze niewyobrażalnym dla człowieka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
może to jest Bóg zła , a nie Bog dobra ? Kto stoi za HIVEM i dżumą ? Nikt mnie nie przekona , że złem można czynić dobro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hjjhgkjh dziś ok, ale skąd posiadasz takie informacje? gdzie to przeczytałeś? Pyta gość z godz gość0987654321 - uważam dokładnie tak jak ty, trafne porównanie z tym gołębiem i w ogóle z przyrodą, ile czasu zajęło człowiekowi żeby stworzyć taką maszynę, która przecież nie jest idealna? :) A bogu? no właśnie. ?Dodam tylko że nie chodzę do kościoła, nie uznaję spowiedzi, w boga natomiast wierzę i szanuję normalnych katolików (nie moherów i zakłamanych podłych, zawistnych ale za to "rozmiłowanych w modlitwie i panu bogu" ludzi którzy w głębi duszy są strasznie pogubieni, rozdarci między tym co nakazuje im wiara a złością która pali ich od środka, pierdolonych pouczaczy z wąskimi horyzontami myślowymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze dodam że nie okreslam siebie jako katoliczki, żeby nikt się nie przypiął do tego, że nie uznaję spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto stoi za rakiem i hivem , ale wiem ze jest popierdolonym skurwisynem wiekszym nawet niż sam Hitler..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za hivem podobno amerykanie i uważam że jest to poprawna odpowiedź, tylko człowiek mógł wymyślić coś takiego. Słyszałeś o broni biologicznej? Słuchałam niedawno jakiegoś filmu dokumentalnego że po wojnie japończycy zrzucili taką broń na chiny, ludziom coś się porobiło z nogami i tak już do końca życia... Czego to człowiek nie wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×