Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIERZYCIE W TO ZE BÓG ISTNIEJE CZY DOSTALISCIE W ZYCIU JAKIS ZNAK

Polecane posty

Gość gość
Jasne na swiecie jest 7 miliardów ludzi a bóg słucha twoich modlitw , a co to KONCERT ŻYCZEŃ? Twoich modlitw wysłuchał a innych ludzi nie słucha a czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nawet ateizm to także wiara w to ze Boga nie ma Nikt tu nie zaprzecza istnienia pojęcia wiary. Chodzi o konkternego Boga , A nie np o. Zielonych ludkow z Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak konkretnego? wrzucasz monete do bozego automatu, wyskakuje paragon z wizerunkiem? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś nawet ateizm to także wiara w to ze Boga nie ma Nikt tu nie zaprzecza istnienia pojęcia wiary. Chodzi o konkternego Boga , A nie np o. Zielonych ludkow z Marsa xxx a jaki Bóg dla Ciebie jest prawdziwy?? Bo dla mnie On jest jeden i nie ma znaczenia które święta kto obchodzi czy jaki dzien świętuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny dran dziś Ja nikogo nie namawiam do wiary w Boga nieobchodzi mnie to w co kto wierzy wystarczy mi to ze ja wierze w Boga ,,Ars longa,vita brevis" xxxxxxxxxxxxxx Przypowieść o robotnikach w winnicy 1 Albowiem królestwo niebieskie podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy. 2 Umówił się z robotnikami o denara za dzień i posłał ich do winnicy. 3 Gdy wyszedł około godziny trzeciej, zobaczył innych, stojących na rynku bezczynnie, 4 i rzekł do nich: "Idźcie i wy do mojej winnicy, a co będzie słuszne, dam wam". 5 Oni poszli. Wyszedłszy ponownie około godziny szóstej i dziewiątej, tak samo uczynił. 6 Gdy wyszedł około godziny jedenastej, spotkał innych stojących i zapytał ich: "Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie?" 7 Odpowiedzieli mu: "Bo nas nikt nie najął". Rzekł im: "Idźcie i wy do winnicy!" 8 A gdy nadszedł wieczór, rzekł właściciel winnicy do swego rządcy: "Zwołaj robotników i wypłać im należność, począwszy od ostatnich aż do pierwszych!" 9 Przyszli najęci około jedenastej godziny i otrzymali po denarze. 10 Gdy więc przyszli pierwsi, myśleli, że więcej dostaną; lecz i oni otrzymali po denarze. 11 Wziąwszy go, szemrali przeciw gospodarzowi, 12 mówiąc: "Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeś ich z nami, którzyśmy znosili ciężar dnia i spiekoty". 13 Na to odrzekł jednemu z nich: "Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czy nie o denara umówiłeś się ze mną? 14 Weź, co twoje i odejdź! Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. 15 Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?" 16 Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi».

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:05----świadek Jehowy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko SJ znaja Biblie? czy to nie bylby wstyd dla katolika przegrac na biblijne cytaty z SJ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli "tobie" osobiscie zdarzy sie cud przezyjesz koszmar,straszne doswiadczenie wiara duchowa wzrasta ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś wierzyła to nie dyskutowalabys w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie Twoich modlitw wysłuchał a innych ludzi nie słucha a czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13.11 tia.. a jakby Jezus wierzyl to nie dyskutowalby z faryzeuszami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak konkretnego? wrzucasz monete do bozego automatu, wyskakuje paragon z wizerunkiem? :d :D Ale to wy piszecie o jakims konkretnym Bogu , ja tam bynajmniej w żadnego nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ponawiam pytanie Twoich modlitw wysłuchał a innych ludzi nie słucha a czemu ? xxxx Chciwość i pycha 1 Skąd się biorą wojny i skąd kłótnie między wami? Nie skądinąd, tylko z waszych żądz, które walczą w członkach waszych. 2 Pożądacie, a nie macie, żywicie morderczą zazdrość, a nie możecie osiągnąć. Prowadzicie walki i kłótnie, a nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. 3 Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. 4 Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga. 5 A może utrzymujecie, że na próżno Pismo mówi: "Zazdrośnie pożąda On ducha, którego w nas utwierdził"? 6 Daje zaś tym większą łaskę: Dlatego mówi: Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę. 7 Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was. 8 Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, uświęćcie serca, ludzie chwiejni! 9 Uznajcie waszą nędzę, smućcie się i płaczcie! Śmiech wasz niech się obróci w smutek, a radość w przygnębienie! 10 Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was. Grzechy przeciw miłości bliźniego 11 Bracia, nie oczerniajcie jeden drugiego! Kto oczernia brata swego lub sądzi go, uwłacza Prawu i osądza Prawo. Skoro zaś sądzisz Prawo, jesteś nie wykonawcą Prawa, lecz sędzią. 12 Jeden jest Prawodawca i Sędzia, w którego mocy jest zbawić lub potępić. A ty kimże jesteś, byś sądził bliźniego? Zawodność planów ludzkich 13 Teraz wy, którzy mówicie: "Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski", 14 wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. 15 Zamiast tego powinniście mówić: "Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo". 16 Teraz zaś chełpicie się w swej wyniosłości. Każda taka chełpliwość jest przewrotna. 17 Kto zaś umie dobrze czynić, a nie czyni, grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w co wierzył Jezus ? Wierzył , czas przeszły... Teraz nie wierzy czy nie ma go czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz mi swoimi słowami a nie wklejasz jakieś cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ponawiam pytanie Twoich modlitw wysłuchał a innych ludzi nie słucha a czemu ? xxx bo po 1 zalezy od tego jak się inni modlą i po 2 nie wszystkie dziłałnia Boga widac odrazu....czasem dopuszcza działane zła, jednak jak dla mnie nawet to zło wychodzi na dobro ;) Kwestia czy Mu się ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytaliscie biblie ? w boga sie po prostu wierzy jesli jest sie katolikiem nie trzeba na to zadnych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli tak bo tak. :D Nie umiecie wytłumaczyć ? To tylko dowód na to ze nie potraficie myślec samodzielnie. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli rodzina modli sie nad umierających dzieckiem i to dziecko umiera to znaczy ze zle sie modlili ? A jesli jakas panienka modli sie o meza to on sie zjawia tak? Z nieba jej spada ? :D Bzdury i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie modlitwy we wnetrze czlowieka wchodzi cos czego nie da sie opisac cos cudownego ,przezylam to kilkakrotnie;)wiec wiem ze P.Bog jest ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) zmien psychiatre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bog przez zabranie najblizszej osoby doswiadcza nas i wystawia na probe wiary w niego ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×