Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIERZYCIE W TO ZE BÓG ISTNIEJE CZY DOSTALISCIE W ZYCIU JAKIS ZNAK

Polecane posty

Gość gość
a widzisz dyskretna roznice miedzy pojeciem WIARA w WIEDZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę i ja nie wierze i nic mnie nie przekona, poprostu nie wierze, moj mózg nie przyjmuje tego do wiadomości tak samo jak istnienia krasnoludków. Co trzeba zrobic by uwierzyć. Myśle ze naocznie sie przekonać , bo jak wierzyć w cos co nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara - masz wlasnie dzieci w fatimie to KK testowal bachorki na milion sposobow, bachorki mialy tylko laske Boga odnosnik w Biblii? Spór o pierwszeństwo 1 W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: "Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim?" 2 On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: 3 "Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. 4 Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. 5 I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby w cos uwierzyć trzeba tego doświadczyć. Nie moge uwierzyć tylko dlatego ze ktoś mi tak mowi, to jego doświadczenie, nie moje. Uwierzysz ze ogień moze sparzyć, jesli sama go nie dotkniesz ? Ze prąd kopnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka moich modlitw zostało wysłuchanych poza tym widzę jak zmienia się moje życie na lepsze gdy więcej się modlę, ja zawsze wierzyłem że Bóg istnieje bez żadnego dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicy sami komplikują temat, a to jest proste. Cuda nie istnieją. Wszystko to manipulacja umysłami ludzkimi, to samo mamy na kafeterii, beda mącić tak ze odkręca kota ogonem a i tak nic nie udowadnia, bo to tylko kwestia umysłu . W ich umysłach jest bóg w moim go nie ma taka różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zeby doswiadczyc czasami trzeba o to doswiadczenie poprosic ty prosisz wylacznie o DOWODY paragony, kwitki, wydruki, stan konta :D a Jezus powiedzial: krolestwo moje nie jest z tego swiata .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne na swiecie jest 7 miliardów ludzi a bóg słucha twoich modlitw , a co to KONCERT ŻYCZEŃ? Twoich wysłuchał a innych ludzi nie , a czemu dzieci umierają , nikt sie za nie nie modli czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara czyni cuda tak powiadaja ja wierze w Boga modle sie do niego czuje ze Bog czuwa nademna i moja rodzina jest duzo niewyjasnionych zdazen ktore nazywamy cudami natomiast nie chodze do kosciola dla mnie to co dzieje sie teraz to czysta profanacja wiary bylem kiedys w Medjugori istny kiermasz i handel wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a Jezus powiedzial: krolestwo moje nie jest z tego swiata ..... Tobie powiedział ? Słyszała/es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci powiem ze tak to i tak nie uwierzysz :D wiec poprzestanmy na Biblii Zimny dran dziś Wiara czyni cuda tak powiadaja ja wierze w Boga modle sie do niego czuje ze Bog czuwa nademna i moja rodzina jest duzo niewyjasnionych zdazen ktore nazywamy cudami natomiast nie chodze do kosciola dla mnie to co dzieje sie teraz to czysta profanacja wiary bylem kiedys w Medjugori istny kiermasz i handel wiara CHCESZ KUPIC ODPUST? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie o marcie robin przez 50 lat nie jadła i piła bo bóg kazał jej cierpiec za grzechy ludzkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle mi daje znaki:) jestem szczesliwa, z kazdej opresji czy problemu wychodze cało, jestem zdrowa, pewna siebie i Jego. Rzadko go o coś prosze czesciej za to Mu dziękuję:) Wyciągnał mnie z życiowego bagna i uznaje to za cud. Sama bym tego nie dokonała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choruję na schizofrenię więc nie wiem czy to nie było efektem choroby ale kiedyś pościłem przez 4 dni i modliłem się na różańcu i potem zacząłem doświadczać Boga przez kilka dni, przynajmniej tak mi się wydawało że Boga, po prostu czułem obecność wszechmogącego Boga obok mnie, takie uczucie jakby ktoś stał przy was, jak ktoś stoi za wami ale go nie widzicie to i tak go czujecie ja miałem to samo tylko czułem że to jest potężny Duch przy mnie czułem że to Bóg , nie mam pewności czy to był Bóg ale do tej pory to pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Nikt nie zabrania wam wierzyć w cokolwiek ale nie bądźcie alfą i omega i nie namawiajcie innych aby tez wierzyli, kazdy ma swoj rozum i kazdy sobie sam dojdzie do tego czy wierzy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to sie zgodziła cierpiec za ludzkosc miala liczne dary czyała w sumieniach mozna powiedziec ze w umysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ateizm to także wiara w to ze Boga nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×