Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona_mięta

dieta

Polecane posty

podczas diety mam napady obżarstwa. tydzień trzymam ścisłą dietę po czym jem wszystko co znajdę, słodycze, ciężkostrawny obiad. co robić? jak mogę pozbyć się tego balastu z żołądka? czuje się źle, ociężale i nie mam ochoty kontynuować diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleerka
Jak stosowałam diety tez tak miałam . Nie radziłam sobie z tym kompletnie. Dopiero jak zmieniłam sposób odżywiania ,to pomogło i nie odczuwam głodu. Kupiłam parowar philipiaka i gotuje wszystko , dosłownie wszystko na parze. W ten sposób mam dietę beztłuszczową i bezsolną. kilogramy znikają w oczach a głodu nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama ? mozna kupic zwykly parowar i tez bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić markowy jak i nie, nie czepiaj się tylko odpowiadaj na dany temat. Ja chyba też kupię sobie to cacko , zdrowo a nie trzeba się głodzić a po 2 ciążach jest co zrzucić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jestem na diecie Robilam wszystko doslownie jak ty W koncu poszlam do dietetyczki Dostalam rozpiske od a-z Teraz sporadycznie cos podjadam Od pon jestem na diecie 1500kcal+biore do tego spalacz tluszczu lipotropic i juz mam kg mniej Codziennie na innym watku zamieszczam menu z mojej diety Jesli macie ochote dolaczcie :-) Watek pt. Przyjazne odchudzanie....grupa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, dobre ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie do ciebie izulek , tylko do goscia powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego jesli nie mozesz obyc sie bez smazonego kup olej rzepakowy w sprayu 0% tluszczu 0kcal No ale niestety panierki i biale pieczywo musisz odpuscic Duzo masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka5
Gotowane potrawy są bardzo pomocne w zdrowej diecie, bo nie zawierają właśnie tłuszczu. Waleerka a taki parownik to w jakim sklepie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażkkka
jak byłam na diecie, to też mi sie często zdarzały dni, że rzucałam to wszystko i jadłam co popadło lub miałam napady obżarstwa. po pewnym czasie zrozumialam, że dieta to złe rozwiązanie. lepiej elminować stopniowo złe nawyki, jeść lżejsze potrawy i pić dobry suplement, wspomagający odchudzanie(http://slimtox.pl/). i powiem ci, że to o wiele lepsza metoda. zdrowsza dla organizmu i daje długotrwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgońń
Polecam parownik Philipiaka, mam od wielu lat i jest jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam z philipsa i nie chodzi o reklame w parowarach ważna jest moc bo im wieksza to więcej warzyw szybciej uparujesz , wiec wybież firme taka jaką chcesz patrz tylko na parametry , ja sobie życia nie wyobrazam bez tego sprzetu , moja kumpela tez ma ale jakiejs innej firmy i jest do bani bo słaba moc a co za tym idzie nieduzy wyrzut pary i czas gotowania np brokuły 40 min , a tu góra 10 min , a jak jeszcze dołoze np sobie "pietro" to na góre wrzucam pierś z kurczaka i danie gotowe bo paruje sie jednocześnie , nawet bób gotuje się szybciej niż w garczku , pewnie temperatura pary jest wyższa dlatego szybciej sie robi :) ja polecam parowar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkkaa
mi osobiście przy napadach obżarstwa bardzo pomógł suplement na bazie zielonej kawy, znalazłam go w rankingu najlepszych suplementów http://rtno.pl, likwiduje uczucie głodu, dzięki czemu można jeść mniej i nie opychać się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile taki kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnaa
Drogi był ten parownik Philipiaka? Nie orientujesz się, czy można go wziąć na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka112
pulchnaa taki parownik to koszt trochę ponad 2.000zł. Zresztą, zajrzyj do sklepu internetowego i sprawdź sklep.philipiak.pl/sklepfront A z tego co się orientuję to spokojnie możesz brać na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnaa
Super! Dzięki za info. Zaraz wchodzę i mam nadzieję, że uda mi się go jakoś korzystnie kupić. Oby! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robilyscie kalafiora na parze ? dobry jest ? miękki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją mam garnek do gotowania na parze i też super. A ile zaoszczedzilam i nie zajmuje mi blatu. Mogę w nim gotować zupę. Polecam bo jak komuś nie podejdzie gotowanie na parze, to można przynajmniej dół stosować jako garnek, reszta jako cedzak itp. Później można kupić sobie parowar, ją jem na parze ale parowar mi nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Odpowiadam na pytanie @pulchna. Jak najbardziej - istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z naszą Infolinią. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×