Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna 79

dlaczego ludzie nie lubia kotów

Polecane posty

Gość justyna 79

wielu ludzie nienawidzi tych zwierzat.skad sie bierze taka nienawisc? zabijaja koty, truja mecza szczuja psami. chyba zapomnielismy ze bezdomne koty sa przez czlowieka. to czlowiek wyganial z domu kota on sie rozmnarzal i mamy teraz tak duzo bezdomnych kotów. tak ciezko jest wysterylizowac swojego pupila? w cywilizowanych krajach wszystkie bezdomne zwierzeta sa kastrowane. nawet jezeli to jakis rasowy pies. ludzie mysla ze koty roznosza zarazki itp. bzdury. wiecej zarazkow roznosza gołębie. w dodatki u nas nie mam kar dla takich zwyrodnialców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
no wlasnie takie myslenie koty sa feee skad to sie bierze. koty sa naczystsze ze wszystkich zwierzat i chyba jedne z madrzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obecnie 6kotow :D dobrze ze tylko jedna kocica sie okocila;0i miala tylko 3male;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
a po co ludzie kupują głupie i śmierdzące psy?? kot jest czysty i mądry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty są piękne
mądre i wara od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
wlasnie jak sie wchodzi do kogos kto ma psa to czuc ze cos smierdzi a kota nigdy. ale nie chodzi mi tu o to co jest gorsze.chociaz mi jest zawsze bardziej szkoda kotów niz psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
setunia to nie lepiej wysterylizowac? po co maja sie rozmnazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko sz
ja swoje 4 koty wykastrowałam i wysterrylizowałam,za psami nie przepadam bo śmierdzą i są fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
ciesze sie ze jednak ktos kocha koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Ja nigdy nie kupiłam psa , zawsze przygarniałam jakiegoś po wypadku lub chorego :( To przypadek a może przeznaczenie . Nie lubie kotów - tak mam . Moja kolerzanka miała kota ; - meble podrapane - strasznie ! - kot chodził koło jedzenia , - właził na meble kuchenne , - wszedzie była jego sierść , Jak sie boje kotów , są dla mnie nieprzewidywalne i zbyt tajemnicze . Nigdy nie wiadomo jak się zachowają no i drapią . Pies jest najwierniejszym kompanem , śmiem twierdzić ,że rozumie wiecej niż kot . Lecz to tylko dywagacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrelka
ja mam dwa kociaki sa wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koty lubię,ale fakt,że z zapachem gorzej... nawet jak się dba o porządek w kuwecie,to często czuć.. Koszmar przeżywałam,gdy wynajmowalam miezkanie z wyjściem do ogródka.. czasem nie można było okna otworzyć,tak potwornie śmierdziało (za dużo kociach samców w okolicy)... kolejnym problemem jest rozkopywanie przez koty grządek...psa można oduczyć,ale dzikusy koty robią w kwiatach większą rewolucję niż dwa szczeniaki :) A może chodzi jeszcze o to,że koty polują na ptaki? No nie wiem. Ja w każdym razie lubię i psy i koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
debilko-- ja Ciebie nie obrazałam , wyraziłam własna opinie o kotach , jak niepotrafisz rozmawiać to się nie wypowiadaj . Obelgi to nie moja specjalność - mnie nie sprowokujesz bym się ponizyła do tego typu wycieczek osobistych :) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
kot ci krzywdy nie zrobi . predzej pies zagryzie. ja moim obcina pazury wiec nie drapia mi mebli maja tez drapaki wiec jak juz maja ochote to ida tam. co do klakow to nie mam nigdzie w domu nie mam klakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
kocury znacza teren wiec moze smierdziec. ale wystarczy kastracja i po problemie. psy bardziej smierdza nic kotu. koty biore na rece spia ze mna i nic nie czuc. ktokolwiek przyjdzie do mnie nie narzea na zapach. natomiast jak ja pjde do kogos kto ma psa zaraz smierdze. wystarczy ze sie o mnie wytrze to ciuchy mi smierdza. pozatym posciel smierdzi . kanapa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrelka
moja kotka boi sie wchodzic do kuwety z klapka,wchodzi do srodka ale musi miec te dzwiczki wyciagniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie koty, psy i ogólnie wszystkie zwierzaczki. Najbardziej kocham psiaki (a szczególnie swojego), do kota przyzwyczajałam się bardzo bardzo dlugo. Nie chodzi tu o nienawiść, bardziej strach, kot jest nieodgadniony, trudny do przewidzenia (ich własne ścieżki), itd. Czasami potrafił w nocy np jak szłam do wc potrafił polować na moje plecy, czasem mam ochote go udusić za podjadanie kwiatków :) Ale i tak już teraz go kocham, ale mój kot to raczej pieszczoch. dwa zazdrośniki kot i pies:D Hehehe oni się chyba też kochają:) Ee zwierzaki są super nie ma co szukac wyższości jednych nad drugimi:) Poza tym myślę, że niektórzy mogą mieć też skojażenia np z jakimiś zabobonami koty+czarownice, czarne koty=pech, itd PS mojego kota czuć bardziej niż psa, gdyż ponieważ :) cholera jeden rudy się załatwia (kupa) na kafelki, wszystko było wypróbowane zrobione, tak po prostu robi i tyle, siku do kuwety na resztę musi mieć więcej miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
nie neguje miłości do kotów , wyrażam po prostu swoja opinie . Uwielbiam psy , a co do zwierząt pies nie ugryzie chyba że jest zmuszony czy tak nauczony . Byłam pogryziona przez psa - co mi nie przeszkadza kochać te zwierzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do złośliwości i nieprzewidywalności, ja myślę, że zarówno psy i koty są jak ludzie, jedni wredni drudzy cudowni. Moje oba zwierzaki są cudowne :) Poza tym podobno zwierzaki upodabniają sie do właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy moga jesc w chinach
bo sa głupie a koty sa zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy moga jesc w chinach
jem kupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
nie obsral. zreszta duzo ludzi uwaza ze w mieszkaniach gdzie sa psy smierdzi. ale jak napisala okoko nie chodzi tu szukanie wyzszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Ja was nie rozumiem , chce porozmawiać merytorycznie ale chyba nie wszyscy potrafią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mówić ale koty też się zjada w niektórych miejscach :), ludzie chomik świnka, żółw a nawet rybki śmierdzą, my też jeśli o siebie nie dbamy, ze zwierzakami jest podobnie, tyle, że psiaki maja jeszcze tą nieszczęsną lanolinę która tak śmierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czasem boje swojego kota jak tam patrzy na mnie tymi bursztynowmi ślepiami, mam wrażenie, że wie co myślę. Przenikliwe spojrzenie które mrozi :) Poza tym jednak większośc kotów ma odruch uciekania przed obcymi, są niedostępne, co nie znane to przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem - twoja wypowiedz jest tendencyjna . wlasciwie , to co napisalas nie odnosi sie do kocich charakterow , za ktore mozna lubic albo nie lubic. zniszczen w mieszkaniach dokonuja rowniez inne zwierzeta , wiec nie pisz bzdur. koty drapia i beda drapac - po to maja pazury . w domu mozna kotom te pazury przycinac. piszesz , ze koty sa tajemnicze..... otoz to , na tym caly figiel polega aby te kocia tajemnice \"rozgryzc\" - ale to juz nie kazdy potrafi. co oznacza , ze koty nie sa dla kazdego.... nie chce byc posadzona o stronniczosc , wiec dodam , ze mam 5 kotow i psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
koty są nieprzewidywalne - i to przeraża - wzrok - straszny - mrożacy . Moja psinka zawsze wiedziała kiedy było mi zle i zawsze był przymnie . Rano mnie budził i tak ślicznie się uśmiechał - szkoda że odszedł - po 13 latach wspólnych spacerów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×