Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna 79

dlaczego ludzie nie lubia kotów

Polecane posty

żeby wyrówniać zniszenia kotów i psów, u mnie zwierzaki niszczyły wszystko równo :) kot drapał a pies obgryzał kanty ścian :) Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko - skoro mozesz nawiazac kontakt wzrokowy ze swoim kotem - to super . ja czesto z ktoryms z moich kotow nawiazuje taki kontakt . moj maz nie i on mi mowi , ze ktoras nasza kotkanigdy nie patrzy na niego , a co dopiero w oczy. a my siedzimy i patrzymy sobie w oczy , trwa to roznie kilkadziesiat sekund , minute.... uwielbiam te chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem - mylisz sie. ja potrafie przewidziec reakcje naszych kotow . i wiesz , nigdy sie nie myle..... one sa inteligentne , sa zupelnie inne niz psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Generalnie tezę, że koty są okropne wysuwają na ogół ludzie, którzy nigdy kota nie mieli. Przynajmniej takie zachowanie obserwuję wśród znajomych. Nie rozumiem również, jak ktoś może twierdzić, że kocha zwierzęta, a nienawidzi "tylko" kotów. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem - pies bedzie kochal kazdego pana czy pania - nawet jezeli oni sa zli dla niego . kot nie ! kot odwzajemni milosc , najpierw ty musisz go pokochac . tylko wtedy kot bedzie cie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
mgielka* no to biedny ten twoj pies tyle kotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to kara ... - masz racje. ja mam koty od niedawna i zakochalam sie w nich. kocham naszego psiura ale koty uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo koty są mądre
i nie są fałszywe, a psy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
mgielka*-- ja mówie o sobie , nie odnosze swoich wypowiedzi do osób na kafe , bo was nie znam . Mówie ,że dla mnie koty sa nieprzewidywalne i zbyt tajemnicze . Moje psiaki zawsze wiedziałam co zrobią , jak dzieci , często też się tak zachowywały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna - on ma dopiero 4 miesiace , to jest szpic . szpice sa towarzyskie , uwielbiaja sie bawic. on bawi sie najczesciej z najmlodsza kotka . ale gdy ona ma dosyc zabawy , traktuje go pazurami :( raz dostal pazurem po nosie i krew sie polala. koty byly juz dorosle gdy on sie pojawil , ale toleruja go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Ludzie często zapominają, że by wydawać o czymś/ kimś sądy należy najpierw tą rzecz/ osobę poznać. A często " ja słyszałem"/"czytałem"/"znajomi mówili" - i taka osoba jest najmądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikiii
Kiedy właściciel psa głaszcze go i daje mu jeść pies myśli:to mój pan a ja mu służę.A kiedy to samo właściciel robi kotu ten myśli :jestem wielki i mądry ,muszę być bogiem!! Jaki z tego morał:kot jest mądry, nie bez powodu był czczony w Egipcie a psy jedzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem - zrozumialam twoje wypowiedzi i nadal podtrzymuje , ze sa one tendencyjne bo nie znasz kotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
wlasnie kara. wielu ludzi tak mowi. ze wszystkie zwierzeta kochaja tylko nie koty. mowia ze sa zle smierdza sa okropne a nigdy nie mieli kota. ja nie wiem skad sie bierze takie myslenie. strasznie mi sie podobalo opowiadanie ze zbioru ,, dym i lustra'' neila gaimana pt,, cena'' o kocie ktory co noc walczyl z diablem aby ochronic swoich wlascicieli. opwiadanie naprawde wzruszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam labladora, wylewny psiak (nie każdy to lubi) moje dzieciaki będą miały takiego psa, chodząca łagodność i miłość, ale kot też będzie w domu, ale już jak psiak będzie starszy, Chyba tak lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotykotykoty
Pies:mój właściciel dał mi jeść i dał mi dom-musi być bogiem. Kot:mój właściciel dał mi jeść i dał mi dom-muszę być bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak , psa zmienisz , dostosujesz do swoich potrzeb - kota nie . kot zawsze pozostanie kotem . co nie znaczy , ze niczego go nie mozna nauczyc - mozna go wiele nauczyc . ale kot zawsze zachowa wlasna tozsamosc. z naszych 5 kotow kazdy ma inny charakter . kocham wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
koty wogóle maja podobno magiczne moce. widza to czego czlowiek nie widzi. potrafia ostrzegac przed niebezpieczenstwem. gy w nocy pekla rura u mnie w domu jeden z kotow przyszedl mnie zbudzic gryzl mnie delikatnie po policzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
"bo koty są mądre i nie są fałszywe, a psy są " - stronniczość w drugą stronę. Po prostu zarówno psy, jak i koty mają określone cechy i to indywidualna sprawa czy odpowiadają one potencjalnemu właścicielowi. Nikt nas na siłę nie uszczęśliwia posiadaniem zwierzaka, sami go wybieramy, jako towarzysza długiego kawałka naszego życia i musimy wybrać mądrze. To, że coś mi w danym gatunku nie odpowiada, nie znaczy, że go nie szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko - nasz tez jest wylewny . czasamijest \" uciazliwy\" , bo chodzi wiecznie za mna . doslownie wszedzie . do toalety , gdy biore prysznic , gdy usiade w domu , gdy wyjde przed dom ...... itd. jest kochany ale to jest czasami uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
mgielka*--co to znaczy znać koty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
nie mozna powiedzec ze koty sa madre a psy glupie. kot nie poprowadzi niewidomego, ani nie bedzie szukal narkotykow na granicy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotykotykoty
bo kot to nie służący jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna, koty podobno też mają moc jeśli chodzi o leczenie, np kładą się w bolące, chore miejsce. Ale psiaki maja podobno coś w ślinie co też przyśpiesza gojenie i też leczą duszę i ciało (dogoterapia). Eeee mówie jeszcze raz wszystkie są ekstra i nie ma sie co rozdrabniać nad wyższością jednych nad drugimi. PS piekna rzecz którą zrobiły zwierzaki. Psiak otworzył lodówkę wyrzucił z niej mleko po czym przyciskał łapą by kot mógł sie napić. I wiecie jaki z tego morał, skoro one sie lubią to znaczy, że dla siebie są one równe, tylko ludzie kombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotykotykoty - widzialam te filmiki - sa super. moj znajomy mial kota , ktory zalatwial sie do toalety. kota szybko nauczysz czystosci , a nasz psiurek ........ szkoda gadac , ciagle ma wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Justyna, oczywiście. Każda rasa ma określone predyspozycje, a hołubienie jednej i poniżanie innej świadczy tylko o krótkowzroczności i ograniczonym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 79
ale musze sie przyznac ze jedn=en z moich kotow to chyba naprawde jest glupi. potrafi drzec sie pare godzin bez powodu . siadzie i mialcz, albo sie polozy i wyje. myslalam juz ze moze jest chora i cos ja boli ale okazalo sie ze to nic. czasem okazuje sie ze to worek albo mucha na scianie jej przeszkadza i wyje z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×