Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

domki do wynajęcia tanio wejdzcie prosze

Polecane posty

Gość gość

witajcie mam jeszcze wolnych 5 nowych oddanych do użytku w tym roku drewnianych piętrowych domków letniskowych w każdym z nich jest sypialnia (niektóre domki mają 2 sypialnie na piętrze z dwoma podwójnymi łóżkami,a niektóre jedną sypialnie z 4 pojedynczymi łózkami koło każdego łóżka szafka i lamkpa nocna w pomieszczeniu znajduje sie duża szafa z lustrem oraz komoda na dole jest salon duża skórzana sofa +2 fotele stolik 4 krzesełka telewizor plazmowy klimatyzator kuchnia z pełnym wyposażeniem lodówką zestawem naczyń i garnków zmywarką ekspresem do kawy łaznieka z pełnym węzłem sanitarnym a w tym kabina z hydromasażem pralka automatyczna i pojemnościowy elektryczny ogrzewacz wody każdy domek jest przystosowany dla 4 osób każda dodatkowa osoba 10 zł za dobe piesek lub kotek 5 zł na dobe w cene wynajmu domku wliczony jest prąd woda internet w technologi ethernet lub wi-fi z prędkościo do 20 mb/s bez ograniczeń , telefon w technologi adsl z którego można bez ograniczeń dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe w polsce oraz parking na terenie obiektu jest plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grila wszystkie domki mają widok z tarasu bezpośrednio na otwarte morze domki są komfortowo wyposażone bardzo czyste i piękne zewnątrz oraz wewnątrz do plaży jest 100m do bankomatu 500m do restauracji 300m do dyskoteki 700m do sklepu 100m do przystanku pks 300m do pkp 10 km domki położone są w mało tłocznej przepięknej i malowniczej miejscowości Karwia nad otawrtym Morzem w powiecie puckim na półwyspie Helskim w tym roku w promocji cena wynajmu jednego domku na dobe wynosi w promocji 350,0 pln jest to bardzo niska i komfortowa kwota bardzo gorąco polecam i serdecznie zapraszam julka @-mail julja789@interia.pl zapraszam i polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jakąś stronkę internetową aby pokazać fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie bo w tym roku zaczęłam wynajomować i jeszcze nie zgłaszałam sie nigdzie ale moge na maila wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na ile osob 1 domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna1234567
W jakiej miejscowosci masz te domki? Moze para wynajac pokoj czy tylko wieksza liczba gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystosowany jest dla 4 jednak mogą być 3 pary to wtedy w 2 sypialniach po 2 pary a w salonie na dużej sofie 3 para ale za 6 osób to już 370 zł a może być jeszcze więcej osób i spać na przykład na materacu tylko że tak jak mówie cena 350 zł dotyczy 4 osób każda osoba dodatkowa 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje min 2 pary jednak jeśli będzie jedna to też wynajme cene uzgodnimy to wtedy będzie coś koło 250 zł pokoi nie mam to są domki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Karwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi ok 60 zeta za osobę,w górach wynajęłam za 30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty nie rozumiesz to po pierwsze nie są góry tylko morze po drugie na pewno w cenie 30 zł nie miałeś takiego standardu jaki jest wyżej i na pewno nie były to nowe domki w takim położeniu jak mówie to jest cena promocyjna goście są zadowoleni a zostało 5 domków z 11 także ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy przyjeżdżacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny jak na południu europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak mówie położenei i standart to nie jest jakaś ogromna cena bez przesady dogadamy sie :) przy dłuższym pobycie jakiś rabacik może coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj maila to wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komu ten standart? Czy ja jadę na wakacje prać, myć naczynia, stać w kuchni i gotować czy oglądać telewizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na fotosika wrzucić nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo nigdy nie wrzucałam i nie będe kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, to dziękuję w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tobie stanard nie jest potrzebny to spij w namiocie na polu kempingowym, dla mnie to akurat jest ważne więc nie wypowiadaj się za wszystkich. A ceny autorki nie są wygorowane jeśli nie koloryzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie koloryzuje to sama prawda bardzo się dziwie że tutaj zostałam tak objechana że za wysokie ceny tak jak mówie to są ceny promocyjne na ten rok za rok 400 zł to będzie minimum ja sobie nie wyobrażam jechać na wakacje nie mieć wygodnego łóżka ekspressu do kawy kabiny z hydromasażem bez przesady też że będe np zmywala ręcznie po śniadaniu czy coś wiadomo że obiad to w restauracji ale kolacja sniadanie gdzie ? dlatego zmywarka też jest ważna jest też kuchni indukcyjna bo niektózy lubią sobie popichcić na wakacjach a jak sie bluzka poplami czy coś to co ręcznie prać ? w życiu myślałam że goście będą zadowoleni tak niską ceną za ten standart ale jestem rozczarowana no cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie wiadomo że nikt nie jedzie w 1 bluzce na wakacje ale jak jest pralka to można mniej ciuchów wziąść bo można uprać a tak trzeba wziąść na zmiane i dzwigać bagaże no ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie muszę spać w namiocie. Ja za tą kasę spędzę dwie doby w przyzwoitych warunkach nad cieplutkim i czyściutkim adriatykiem. Znam 1000 sposobów na ciekawsze spędzanie wakacji niż gotowanie w kuchni , załadowywanie zmywarki, pralki i oglądanie plazmy. Ja to robię cały rok więc chociażby 2 tygodnie w roku niech ktoś mi zrobi kawę czy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×