Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dżesika Nikola Wanessa Brajan Nadia Kewin Oliwier

Polecane posty

Gość gość

Ariel Karmen (!) Kasandra Szantel Wiwien Inez Gracjan Dorian Andżelika Kendra (!) Ksawier Natan - mam praktykę w takim ośrodku, nie ważne jakim, w każdym razie to imiona dzieci, gdzie w domu jest problem alkoholowy i ogólnie trochę patologia. Jednak to prawda, że tacy ludzie dają dzieciom takie wymyślne zagraniczne imiona. Nie mam zamiaru nikogo obrazić, ale w 90% te imiona są nadawane w nieciekawych rodzinach. Reszta dzieci jakoś już normalniej: Oliwie, Julie, Klaudie, Daniele, Dawidy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec rydzyk
tak? a ja myslalem ze to uzaleznienie od telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam alana,syna pani prawnik,nikole corke pani psycholog I zosie corke samotnej mamy co taty na oczy nie widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszesz" pani prawnik" "pani psycholog" a nie piszesz "pani samotnej mamy"? No i co z tego, że dziecko nie widziało ojca, to wina tej matki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pani prawnik i psycholog, rozumiem, że zawód mamy Zosi to "taty na oczy nie widziała"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam malzenstwo, gdsie kobieta jest psychologiem a mezczyzna inzynierem i maja corke Nadie. Nie widze tak problemu alkoholowego ani tez patologii ;-);-) Wiekszosc tutaj kobiet ma jakis dziwny tok myslenia odnosnie nadawania dzieciom imion. Kazdy daje takie imie dziecku jakie sie poprostu podoba i tyle ;-) Jednym podobaja sie legginsy drugim nie czy teraz oznacza ze te co chodza w legginsach to same k***y moze? To jest poprostu kwestia gustu. Moze dziwne porownanie ale tak wlasnie jest. Mi sie podoba marysia tobie nie musi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawod mamy zosi co.taty nie widziala to wozna w szkole mojej corkijesli juz tak bardzo zalezy ci na tej wiedzy. Nie zrozumiem nigdy tego " fenomenu " poprawiania wlasnej samooceny kosztem innych bo takie tematy to nic innego jak wlasnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę poprawiać swojej samooceny, po prostu nie wiedziałam, że rzeczywiście tak jest z tymi imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ze ta wozna co sama wychowuje Zosie to patologia? a czemu, bo samotna i pracuje, zamiast ciagnac od panstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pani prawnik" - pewnie gość 11:43 jest tą niby PANIĄ prawnik, a już na pewno ma synka Alanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety prawda z tymi imionami moze nie wszyscy sa z patologii ale jak slyszysz na ulicy Samanta to na 99% jakiejs pijaczki szczerbatej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imiona Nietypowe Ania, Basia, Beatka ładniejsze? Fuj Co cię p**do obchodzi jakie kto daje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha odezwała się mamusia Samanty, Oliwierka i Dżesiczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moody379
A ja się z tobą autorko kompletnie nie zgadzam. Niektóre z tych imion są naprawdę piękne. Chodzby nawet Kasandra albo Dorian. To że ty się kolegujesz z takimi ludźmi to już nie nasz problem. Mam kolezanke panią doktor. Swoją córkę nazwała Karmen. Dzewczyna obecnie jest przyszłą modelka i pisarka. Przepiekna jest ta Karmen. Może i ja gustuje w takich imonach lecz nie pidoba mi się Nikola i Dzesika. Tak to do innych nie mam zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna ze znajomą PANIĄ doktor. taaa Kasandra to pięne imię, bezpretensjonalne, klasyczne, zawsze na czasie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tak kazda zna pania doktor, pania prawnik i pania adwokat ktore daja Nicola i Dzesika, przyznajcie sie ze tak nazwalyscie dzieci a nie wymyslajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna obecnie jest przyszłą modelka i pisarka." - a ja obecnie jestem przyszłą panią polityk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam koleżankę stomatologa i jej córka to Nicola. Fakt, imię nie w moim guście, ale patologii to tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moody379
Hah ale wy jestescie głupie! Możecie nie wierzyć ale tak jest. Znam panią doktor która dała tak córce na imię. Może i to zbieg okolicznosci ale tak jest. Nie jestescie normalne bo niepotraficie tego zrozumiec i docenić! Po co się wypowiadscie jak piszecie takie głupie odpowiedzi. Każde imię jest piękne no ale jak to wytłumaczysz takim matołom jak wy jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obecnie jest przyszłą" :D Przyszłą niedoszłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie potrafię DOCENIĆ? że ktoś nazwał dziecko Karmen? No dobra, doceniam to :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się kolegujesz xx myślałam, że to sformułowanie zostało w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się wypowiadscie jak piszecie takie głupie odpowiedzi. xxx a ty sądzisz, że piszesz mądrze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szantel" Chodzi o Chantal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Wiwien tylko Wiwię kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w przedszkolu jest Dzessiczka. Ogolnie jak się ktoś ją o cokolwiek zapyta to nic nie mówi, tylko patrzy takim tępym wzrokiem jakby się z mózgiem minęła, a ma 6 lat. Brajan w 4 latkach podobnie. Natomiast osobiście nie trawię Igorów. Rozpleniło się tego mnóstwo, a mamusia to zazwyczaj awanturnica bez wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia o mój boże.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie generalizujmy, chociaz rzeczywiscie czesciej sie takie imiona spotyka w nizinach spolecznych ale bez przesady, znam dziewczyne, ktora nazwala syna Oliwier a nie jest szczerbata pijaczka, tylko tlumaczem przysieglym francuskiego, znam tez mame Alana - zwykla rodzina, oboje rodzice pracuja, dziecko zadbane, drugi syn ma na imie Adam. Ale "znam" tez kilka dzieciakow o ww imionach ktore niestety nie maja tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow glupie baby imionami sie podniecaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×