Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny fajne z was chłopaki!!!

Polecane posty

Gość gość
kieruję rzyg w Twą stronę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, od nas, facetów kobiety wymagają, byśmy byli męscy, a same nie chcą być kobiece. I gdzie tu sprawiedliwość? Jak tak dalej pójdzie, facet szukający kobiecości będzie musiał zostać pedauem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszak
dlaczego moje posty nie wchodzá na forum?:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zostancie sobie pedauami bo pewnie szukacie sluzacej, kucharki i prostytutki w jednym i zeby jeszcze byla dziewica do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabotak
kobiece, czyli wg mężczyzn: bez zdania, uległe, robotne, delikatne, wyrozumiałe na różne głupoty i zawsze wybaczające. Do tego `dbające` o domowe ognisko czyli: gotowanie, zmywanie, podłogi, okna, dzieci i cały bajzel z nimi związany. Dodatkowo `dziewczęcy` wygląd, czyli zadbana, długie włosy i makijaż. Oczywiście wszystko naraz. I to po to, żeby faceci byli dalej `męscy`, czyli mogli nic nie robić poza chodzeniem do pracy, gdzie notabene nic takiego ciężkiego nie robią, a pogadają i pośmieją się, tudzież poflirtują z innymi, wyjdą na piwko. Dziękuję, postoję. Choćby sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Jabotak. Niestety, ale w dzisiejszych czasach od kobiety wymaga się, hm, wszystkiego. Ma dbać o dom i dzieci, a do tego wspaniale wyglądać oraz zarabiać, żeby mąż się nie musiał przepracowywać... Też wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce być kobieca no ale jak??? Mówię do swojego "chlopaka"-dzieci pobily szybe musisz nowa wstawic, on odpowiada, oke wstawie ale daj kasę na to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że coś w tym jest. Dzisiaj dziewczyny nieraz przeklinają gorzej niż chłopaki, palą papierosy, wyglądają niechlujnie. Dziewczyna, moim zdaniem, powinna być lepsza od faceta, żeby ten miał do kogo aspirować, żeby też chciał stać się lepszy. U mnie przynajmniej tak to zawsze działa i działało. Wiem, że mój mąż bardzo lubi, gdy noszę sukienki i kobiece ubrania. Naprawdę nie trzeba wiele. Wymagam partnerstwa w domu, zarabiam, jeżdżę samochodem, jestem samodzielna itp. ale jestem też kobieca - jedno nie wyklucza drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wylucza, ale jak ktoś ujmuje mi "kobiecości" bo nie jestem specjalną entuzjastką sukienek to dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowaona
A ja tam uwielbiam prace w warsztacie samochodowym , ubieram sie w ogrodniczki , buty robocze I nie boje sie ubrudzic smarem. Szef mowi , ze odkad tam pracuje , mamy o 25% wiecej klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dardariusz
Jabotak, chyba niestety trafiłaś na strasznie mało męskich facetów. Normalny MĘŻCZYZNA nie poszukuje robotnicy i służącej tylko KOBIETY z osobowością i charakterem. Moja żona jest bardzo kobieca i jednocześnie samostanowiąca (to nie oksymoron). Tworzymy prawdziwy związek partnerski w którym ja robię w domu co najmniej tyle samo co Ona co nie przeszkadza mi być męskim ze wszystkimi atrybutami. Poprostu chcemy się sobie podobać i tak jest a to wielki plus dla związku a nie minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wylucza, ale jak ktoś ujmuje mi "kobiecości" bo nie jestem specjalną entuzjastką sukienek to dziękuję, postoję" xxx to akurat normalne, że jeśli któraś stroni od sukienek czy spódnic to jednak ciężko nazwać ją kobiecą z wyglądu to tak samo jak faceci noszący kolorowe, pastelowe (zwłaszcza różowe) kolory lub bardziej obcisłe spodnie są dla was mało męscy czy zniewieściali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest normalne, bo jestem kobieca, ale uważam sukienki/spódnice za niespecjalnie praktyczne na co dzień :) Po prostu jestem jedną z tych uroczych kobiet które nawet w zadużej bluzie wyglądają kobieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, tak sobie tłumacz :) a akurat bluzy u kobiet są tak "kobiece" jak rurki "męskie" u facetów i nikt nie pisze o chodzeniu w sukienkach/spódnicach codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja mówiłam, że w ogóle w nich nie chodzę? Nie, po prostu nie jestem specjalną entuzjastką. I nie muszę sobie nic wmawiać, ładna jestem w każdym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha dobry dżołk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się z tym zgodzę, jeżeli dla tego pana (?) kobieca kobieta to tylko taka w sukience to nigdy nie widział ładnej, atrakcyjnej, seksownej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, ktrótkie włosy u kobiet są BARDZO nie kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jest coś takiego, jak damskie spodnie. Jeżeli dla kogoś dziewczyna w dopasowanych spodniach jest mało kobieca, to nie mam pytań. Przypominam też, że mamy w Polsce coś takiego, jak zima. Przy temperaturze minusowej noszenie sukienki zamiast dzinsów to nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz to hale berry ;) Ja mam bardzo ładnie zarysowane kości policzkowe, krótkie włosy fajnie to podkreślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam faceta któremu podobają się dziewczyny w krótkich włosach..tacy zawsze klamią swoje `chłopczyce`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mojemu chłopakowi przeszkadzało to powiedziałby mi jak ścinałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedziałby bo zablokowałabyś dostęp...weź się nie oszukuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby jak "zablokowałabym"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógł mi powiedzieć, że nie podoba mu się itd. pytałam o szczerą opinię (sama byłam niepewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna żałosna dziewczynka, której wyglądem rządzi facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×