Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny fajne z was chłopaki!!!

Polecane posty

Gość gość
No tak, jesteś jedną z tych osób które nie mając dobrych argumentów po prostu piszą ekstremalne przeciwieństwo tego co napisał rozmówca. Nie, nie rządzi mną facet (ani nikt innt), ale mając włosy do połowy pleców chciałam poznać szczere opinie innych na temat tego jak będę wyglądać w bardzo krótkich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam mase facetow ktorzy wola kobiety w krotkich wlosach . przykladem jest moj tesc ktory sam namawial mnie na sciecie (mam dlugie wlosy) i twierdzil ze wiekszosc kobiet wyglada lepiej w krotkich. inny przyklad to facet mojej kolezanki- sam daje jej kase na fryzjera zeby sie scinala i nie lubi jak zapuszcza wlosy. poczytajcie nawet co pisze maz tej kobitki z yt, kretka czy jak jej tam- ma krotkie wlosy, ludzie krytykowali ja w komentarzach a w obronie stanal jej maz ktory stwierdzil ze woli ja w krotkich bo jest dla niego bardziej atrakcyjna wlasnie w krotkich wlosach. ja z kolei mam wlosy do zapiencia od stanika ale z racji ze sa cienkie i delikatne to nosze je spiete w jakies wymyslne fryzury jak warkocz dobierany, klos itp. i nie zetne bo mi samej krotkie wlosy sie nie podobaja i to samo mojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko mówiąc - kwestia gustu, ale z byciem kobiecą długość włosów nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy "kobieca"? Bo jeśli jak ktoś napisał niezaradna, głupiutka i chodząca w sukieneczkach, to co się dziwić że nikt nie chce taki być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nosząca sukienkę wcale nie musi być kobieca, więc takie "wytyczne" mijają się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chodzi o wszystko na raz: sukieneczki, zgrabne buciki, rajstopki, kapelusze z kokardami, delikatny głos, brak agresji, rumieńce w reakcji na komplementy paniczów, ciasto, sprzątanie, pranie i prasowanie dla paniczów i jeszcze jakieś "tak, mój miły, masz rację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIETO! Chcesz być bardziej kobieca? Chcesz by mężczyźni Cię kochali?! Tylko dziś, dzięki tej tradycyjnej, prostej metodzie Twoje sny mogą się spełnić! LOBOTOMIA! Spróbuj już dziś! Posłuchajmy so mają do powiedzenia nasze klientki: Gosia. 28 lat : bleeeeuhjllleeeee Kasia, 26 lat: ughleeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to chuj obchodzi, czy według was jestem męska, czy też nie. I tak nie gustuję w facetach. :) A wy sobie pedałkami możecie być, kto powiedział, że mi niemęscy faceci przeszkadzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety policjantki, strażaczki i z wielkim ego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co złego w wielkim ego? Co drugi facet takie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luknijcie na to: e-fotek.pl/images/72733471026100912965.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co to ma do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z jabotak
Powiem tylko tyle, że zgadzam się z Jabotak. Stary gender odchodzi do lamusa. Nie zamierzam nikomu usługiwać za bóg zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.26 nie powiedziałby bo zablokowałabyś dostęp...weź się nie oszukuj xxx Zwolennik "prawdziwej kobiecości" myśli, że kobiety nie lubią i nie potrzebują seksu. Klasyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótkie włosy u kobiet preferują krypto-pedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o krypto-pedałach zazwyczaj mówią ci którzy sami nimi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×